Evimizin sürekli mis kokması için...

foto_burcu

Aktif Üye
Tepki
137
ilk defa duydu benim ev bazen çok kokuyor uyuz oluyordum oda parfümüde hoşuma gitmiyodu o fikir hoşuma gitti hemen deneyecem eve gidince

dubaiii

Yeni Üye
Tepki
2
Elektrik süpürgesinin su haznesine bir kapaktan az yumuşatıcı koyup evi süpürün muhteşem bir koku sarıyor tüm evi(yumoş extralar süper kokuyor ve evde kalıcı oluyor)ayrıca tütsü kullanıyorum (lavanta) şiddetle tavsiye ederim...

mavicici

Yeni Üye
Tepki
7
:elif: ben de gttim aldım hanımlar sizden öğrenip ,vernel mor olanı,:gul: daha kullanmadım eminim güzeldir :findikim:

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
verneli veya herhangi bir yumuşatıcıyı gündüz yani lambaların ız sönüken üzerine püskürtün akşam lambaları yakınca her yerin mis gibi koktuğunu göreceksiniz

reklam gibi oldu

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
benim her zaman yaptığım bi şeydir bu. özellkle banyo tuvalette kesinlikle eksik etmem

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
birde bir miktar pamuğu yumuşatıcıya batırıp çıkarıyorum sonra tüle sarıp süslüyorum süs olarak lavabonun kenarında duruyor kuruduğunu görünce az suyla ıslıyorum mis gibi kokuyor

EdeBest

Yeni Üye
Tepki
3
Kızlar RoomStar'ın likit oda kokusu var, şişesi de şeffaf içindeki suyu görünüyor, pembesinden aldık çok hoş kokuyor. Gaz halinde olmadığından daha uzun kullanımlı.

Bugün Bauhaustan aramotik mum aldık gelince hemen yaktım ama yandıkça kokmuyor niçin anlamadım :uzgun: yanmamış haldeyken yakınında olunca kokusu geliyor. Bu arada vanilya kokulu. Hayal kırıklığına uğradım..

goznuru

Daimi Üye
Tepki
396
Bende nacizhane bir fikir yazayim.Kokulu sabunlari rendeliyorum onlara kucuk keseler dikip icine doldurup cekmece ve dolap iclerine asiyorum ,Dolap acildiginda mis gibi kokular geliyor.Parfum drnedim kokularda aynen ucucu madde olduklari icin cabuk yok oluyorlar sabunlar daha kalici ozellikle lavanta

goznuru

Daimi Üye
Tepki
396
Kizlar sabunu rendeleyip iki litre suda iki dk. Kaynatin sogudugunda ped siselere bosaltin yer silmekte kullaniyorum her taraf mis gibi kokuyor .

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar