Ev Hanımları Kulubü..

yoruldum71

Daimi Üye
Tepki
3.368
ay canım kıyamam sanırım kayınvaldenle alt üst otruyosun ve bakıma ihtiyaçlaı var ve herşeyle sen ilgileniyosunn zor ama olsun rabbim seni yaptığın iyiliklerle ödüllendiriri emin ol

evet arkadaşım 8 evladı var ama nerde başka şey oldumu ana baba derler hastalıklarına geldimi yan cizerler
eşim bile arada benim zorumla yanaşıyo
13 yılım heder oldu bunlar yüzünden
ilk zamanlar ana baba kıymeti bilmeyenlerdi eşim hele ben aşıladım ama şimdi ise kötü kadın müzeyyen oldum ya
derler ya bir kişiye ne kadar değer verirsen o kadar değersiz olursun diye
ilk bebeğim nasıl dünyaya geldi getir götür 2. bebekde hamileyim ayakta zor duruyorum hiç bir allahın kulu demediki sen dur biz götürürüz ahhh ahhh
hayatımı yazam roman olur vallah
kapım çalındığında korkuyorum hastane köşelerine gitmekten
boyun fıtıgım var tedavi olması gerek ama hastane yüzü görmek istemiyorum
yürümeyi çok seven ben yürümek bile istemiyorum canısı :mendil::mendil:

melek annem

Aktif Üye
Tepki
192
canım benim çok üzüldüm hayat çok yormuş seni herkes bütün sorumluluğu sana yüklemiş
ama yardım ettiğin insanların duasını almak bile yeter sana

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Hoşgeldin aramıza Şirine..

Eee neler yapıyosun bütün gün evde.nasıl geçiyor bir günün anlatsana:dusun:

Tepki
914
slm millet ..bugün ben de yine ev hanımı idim ..etrafı toparladım ..süpürdüm toz aldım ..çamaşırlar vardı 2-3 makine at çıkar as ...çok aşırı dip köşe yapmadım ..malum cuma bayram tatiline giriyoruz evde olmayacağız..gelince de kadın tutup cam -kapı halı sildireceğim ...bir de genel temizlik yaptıracağım..ilk defa tutacağım ..bakalım benim istediğim gibi yapabilecekmi :dertli:

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
büğün evde değildim ama ev hanımıydım annaneme gittim temizlik yaptım kapılar camlar silindi süpürdüm,lavabolar banyolar yıkandı bulaşıkları yıkandı çamaşırları attım,perdeler koltuk örtüleri değiştirdim çamaşıları astım..

evime geldim yemek yaptım baya yorludum

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
ev hanimi olmak cok zor:sim3:
oglumu esim bugünlerde cok yogun calisiyor sabah oglumu krese götürdüm geldim kahvalti ettik esim ise gitti,
evi toparladim,
öglen oglumun toplantisi vardi ordan alisverise gittik eve geldik yemek yedik yine evi topladim simdide dizimi izliyorum-kop

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
oglumu krese götürdüm ev isi yemek cocuk derken bu saat oldu

melek annem

Aktif Üye
Tepki
192
slm millet ..bugün ben de yine ev hanımı idim ..etrafı toparladım ..süpürdüm toz aldım ..çamaşırlar vardı 2-3 makine at çıkar as ...çok aşırı dip köşe yapmadım ..malum cuma bayram tatiline giriyoruz evde olmayacağız..gelince de kadın tutup cam -kapı halı sildireceğim ...bir de genel temizlik yaptıracağım..ilk defa tutacağım ..bakalım benim istediğim gibi yapabilecekmi :dertli:

ellerine sağlık cnm ,bende hamilelik döneminde ve doğumdan sonra aldım kadınn eğer işini iyi yapan biriyse çok güzel yapıyolar ama bazısıda çok baştan sağma yapıyo peşine ben temizliyorumm artık almıyorumm çocuğum büyüdü yapabiliyorumm inşş sanada becerikli bir bayan denk gelirrr

GÜLÇİN

Daimi Üye
Tepki
2.169
vallaha evde durmaktan sıkılyorum farklı seyler yapmak ıstıyorum ama olmuyor temızlık manyagı oldum ıyıce .
genellıkle bır gun soyle gecıyor:
sabah kalkma saatlerım bellı olmaz kaları uykumun acılması lazım oralıgı toplarım sonra kahvaltımı hazırlarım sonra evlerı supur sıl toz al ugrasırım sonra ısım bıtıtnce yemek yapılacaksa yaparım orgu orerım komsu ya gıderım oda gıtmem ıcın ogun erken kalkıp ıslerımı bıtırmem lazım yoksa yapana kadar aksam olyur ıste sıkıcı gun

ZiLeY

Daimi Üye
Tepki
1.845
evet bende evde olanlardayım cok sıkıcı gelmeye basladı bana artık calısmak istiyorum tekrar yaaaa

ZiLeY

Daimi Üye
Tepki
1.845
cok sıkılıyor insan hergün aynı seyden dımı canım yaaa

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar