Ev Hanımları Kulubü..

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
bizimki de uyumuyo malesef tuğlalı...kovalılar iyi olmuyo ki zaten kömür yanmıyo onlarda canım

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
valla senin görme şansın benimkinden daha çok fındığım:mendil:

dediğin gibi bi yanıyo ev oluyo 32 derece:ilknur:sonra içi geçince hoppp derecesi bi anda düşüyo bi de küçük bizim soba fazla bişey sığmıyo devamlı atmak gerekiyo çıldırıyorum:ilknur:

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
valla senin görme şansın benimkinden daha çok fındığım:mendil:

dediğin gibi bi yanıyo ev oluyo 32 derece:ilknur:sonra içi geçince hoppp derecesi bi anda düşüyo bi de küçük bizim soba fazla bişey sığmıyo devamlı atmak gerekiyo çıldırıyorum:ilknur:

Yok nan nirdeee..

Ev sahibimiz bugün diyoki karşıdaki ev 60 milyar,kredi çekin alın.

İçimden dedim senin tuzumn kuru tabi,kızları çalışıyo eşleri çalışıyo ikinci evlerini alıyolar..

Ne biliyim biz mi çopk bahtsızız acaba diyorum:mendil:

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859

Yok nan nirdeee..

Ev sahibimiz bugün diyoki karşıdaki ev 60 milyar,kredi çekin alın.

İçimden dedim senin tuzumn kuru tabi,kızları çalışıyo eşleri çalışıyo ikinci evlerini alıyolar..

Ne biliyim biz mi çopk bahtsızız acaba diyorum:mendil:

canım kimisine on binlerse para vermiş allah adam olamamışlar ya insanın halinde anlamıyolar biz diğer ayı nerden bulupta ayarlama derdindeyiz ..

Tepki
914
haftasonları ben de ev hanımıyım malesef ...dinleneceğim diye bekliyorum ama nerdeee rahat duramıyorum bir türlü :dertli: en olmadı pasta börek çörek yapıyorum :kptmya: artık ayda bir kadın tutacağım yoksa kendime ayıracak vaktim kalmıyor valla :dertli:

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
canım kimisine on binlerse para vermiş allah adam olamamışlar ya insanın halinde anlamıyolar biz diğer ayı nerden bulupta ayarlama derdindeyiz ..

Aynen canım,şu kredi kartlarını kapatıp bi ayaklarımızın üstünde durabilsek başka bieşy istemiyorum.

Ha bir de düzgün bir eve çıkmak duam hayırlısıyla

nazoeren

Daimi Üye
Tepki
2.261
fındığım yaa,soba derdi bizde de var.pisliği bir taraftan,kova doldurması bir taraftan.ben kurdurmadım daha.klimayla idare ediyoruz.:dertli:şimdi bir ayağa kalksam,ev süpürülecek,lavabo banyo temizliği,yemek,bir de erene beslenmeye saç böreği isteniyor...oyyy oyyy...istifamı sunsam kabul edilir mi?ben de normal hamişler gibi uyumak,dinlenmek,aşermek falan istiyorum:kptmya:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar