Eşlerimizin meslekleri ve Biz

dione46

Yeni Üye
Tepki
2
meraba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım. benim 9 seneden beri işletigim bir moda evim vardı ama 7 ay önce kapatmak zorunda kaldım.şuanda eşimle birlikte network sistemiy çalışan çok büyük bir firmanın sponsorlugunu yapıyouz ALLAH hepimize hayırlı bol kazanç versin.

G

guzelcem

Misafir
polis ve askerin aile hayatı ve sosyal yaşantısı kalmadı daha doğrusu görevden ailelerini unutdular desem yeri ve doğrudur. hamileyim eşimden ilgi beklerim ki maaalesef eşimde ne yapacağını şaşırdı. en zor meslek bu ikisidir arkadaşlar. emeğinize sağlık.

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Eşim bir otomotiv firmasında Dış Satınalma Müdürü olarak çalışıyor. Mesaisi yok Allah'tan onun için rahatız. Yalnız işi çok yoğun olduğu için stresli ve yorgun oluyor. Yurtdışı fuarlara da gitmesi gerekiyor ayda yılda 1 kez. :dusun:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Benim şimde otomotiv sektöründe çalışıyor

özel bi firmada montaj bölümünde çalışıyor

işi çok ağır,hakettiğini alamıyor.

birde üzerine sağlık problemleri olunca haliyle stres diz boyu oluyo:dusun:

2010 da umarım umduğu gibi bi işe başlar

divinity

Daimi Üye
Tepki
1.137
benim eşim tüdemsaşta elektrik teknikerliği yapıyor
işi çok ağır ve riskli
vinçlerin tepelerinde yaz kış soğuk sıcak demeden açık havada motor tamir ediyor
kazancımız iyi şükür
tayin durumumuz yok allahtan
ama bir sefer sendikaya muhalefet olmuştu az kalsın karsa sürülecektik :D
neyseki araya birkaç tanıdık girdi sadece bölümü değişti
tekrar eski yerine dönmesi 3 sene sürdü
sivas havaalanı yurt dışı terminali açıldıktan sonra oraya geçmeyi düşünüyor
inşallah işimiz rast gider
hem maaşı daha çok olacak hemde iş saatleri değişecek ve bizim için daha iyi olacak diye düşünüyoruz

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
eşim iett oto elekrtıkte gece gunduz vardıyalı calısıyo
ve onunda ısı rısklı otobusun altında arkadası tamır yaparken otobus yerınden oynamıs 1 cm kurtulmus ama bırısının bacagı kırıldı 6 ay rapor aldı
esımde eve hep elı kesık kelır ve o kesıklerden elektrık carpıyo onu hep ıs esnasında:( rabbım hepımızn eslerını korusun
bende evlenmeden once hem kuran dersı verıyodum bı vakıfta 5 yıl
hemde market ısletıyodum enıstemle cok yogundum gecme gunduzum yoktu evlenınce evde keyıf yapmayı tercıh ettım:D

divinity

Daimi Üye
Tepki
1.137
eşim iett oto elekrtıkte gece gunduz vardıyalı calısıyo
ve onunda ısı rısklı otobusun altında arkadası tamır yaparken otobus yerınden oynamıs 1 cm kurtulmus ama bırısının bacagı kırıldı 6 ay rapor aldı
esımde eve hep elı kesık kelır ve o kesıklerden elektrık carpıyo onu hep ıs esnasında:( rabbım hepımızn eslerını korusun
bende evlenmeden once hem kuran dersı verıyodum bı vakıfta 5 yıl
hemde market ısletıyodum enıstemle cok yogundum gecme gunduzum yoktu evlenınce evde keyıf yapmayı tercıh ettım:D

allaha emanetler canım eşlerimiz
benim eşimde hep yara bere içinde kalıyor
10.000 wolt elektrikle uğraşıyolar
tepelerinden tonlarca ağırlıkta vagonlar geçiyor
allahım onların canını sağ eylesin inşallah başka bişey istemem

aysegul hanım

Daimi Üye
Tepki
252
benım esım kımyager ama meslegını yapmıyor tekstıl atolyemız var ordan oraya kosusturarak rıskımızı cıkarmaya calısıyor allah herkesin yardımcısı olsun.bende seneye öss ye gırmeyı dusunuyorum sımdılık ev hanımıyım.

Tepki
914
eşim başbakanlıkta uzman ...işleri yoğun ama mesai sabah 9:30 akşam 18:00 olduğu için sıkıntı yaşamıyoruz çok şükür ...ama 1-2 yıllık süreçte işleri çok yoğunlaşıp yurtdışına çıkmaya başlayabilir..öyle olursa nasıl olur bilmiyorum ama şimdilik çok şükür bir sıkıntımız yok..

denizkızı

Daimi Üye
Tepki
1.901
Benim eşim bilgisayar programcısı.Alman bir arkadaşı ile ortak olduğu bir firmaları var.Burada çok revaçta bir iş olduğu için firma çok yoğun çalışıyor ancak eşim haftada 2 gün işlere bakmak için gidiyor şirkete,genelde bilgisayar başında oluyor işi.o yüzden daha çok evden çalışıyor :)
Ben de reklamcıyım bir şirktte çalışıyordum ancak bir senedir işlerime ara verdim sadece benim için önemli olan projelerde çalışıyorum.Biraz dinlenmek,eve zaman ayırmak istedim.Zaten eşimin işi ile bağlantılı olarak bana da iş geliyor.ancak dediğim gibi bu aralar dinlenmeye çekildim :)

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
benim eşim röntgen teknisyeni..işi çok rahat 3 günde 1 nöbeti var diğer günler boş ama tek kötü yanı radyasyon alıyor bu beni üzüyor:uzgun:

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
keşke benim eşimde birçoğunuzun eşi gibi normal bir meslekte çalışsaydıda bende eşimin yüzünü görebilseydim ve aklım hep onda kalmasaydı. eşim üsteğmen o kadar zor bir işi varki kış dönemlerinde eve çok çok geç geliyor yemek bile yemeden yatıyor sabah tekrar işe, çok yoruluyor karda kışta kıyamette tatbikatlara çıkıyorlar uyku tulumunda yatıyor yemekleri helikopterle atılıyor daha neler neler. şimdi tayin listesi geldi bakıyorum hakkari şırnak bingöl bitlis van çok kötü yerler tehlikeli yerler var tayin çıkınca belkide beni yanında götüremicek ben memlekete o göreve. çok kötü olacak ozamanda. kızlar dua edermisiniz benim için tayinimizin güzel bir yere çıkması için dua edermisiniz lütfen.. tayini düşünmekten ayrılığı düşünmekten antidepresan kullanmaya başladım. evliliğimin ilk haftası kocam 1 gün arayla nöbet tuttu, bilmediğim bir şehirde tek başıma kaldım. çok zor çok hangi birini anlatimki. çoğu kız askerle evlenmek ister ben şimdi hiç kimseye tavsiye etmiyorum askerle evlenmek için çok güçlü olmak lazım her konuda. çünkü hastalanırsın yanında olmaz çocuğun hastalanır yanında olmaz, ev toplarsın yanında olmaz. çoook zorrrr.

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
Eşim öğretmen aynı zamanda pedagog devamlı çocuklarla birlikte olduğu için çok fazla yoruluyor beyin olarak.. Eve geldğinde tükenmiş bir vaziyette geliyor.. Tabi tayinlerimiz de oluyor bakalım eşimin Kazakistandaki görevi bitmiş sıradaki hangi ülke ise oraya taşınıcağız kısmet artık ..

hayall

Daimi Üye
Tepki
269
Felisity Allah yardımcınız olsun inşallah Allahın izniyle sağ salim döner kavuşur size benim eşim de üsteğmen şırnaktan geldi 3 yıl sonra bakalım hangi doğu ili çıkacak Allah yardımcımız olsun

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar