Eşinizle nerde nasıl tanıştınız?

Tepki
8.216
nasıl tanıştığımızı anlatmadım :
ben ilk defa nete girmeye başlamıştım ya 3 yada 4.kez di ozamanlar süperonline vardı sohbet sitesi oraya girdim tesadüf onu buldum konuşmaya başladık sonra tel aldık birbirimizin
aradaı tereddütlü erkek sanıyomuş beni hehe neyse konuşmaya başladık benim lise bitti memlekete döndüm istanbuldaydım oda amasyada askermiş sonradan söledi neyse önce arasıra konuşuyoduk çok iyi arkadaştık sonra sevgili olduk ben ona resimlerimi yolladım ama yolladı bir türlü gelmedi 3 kere denedi aradan 1 sene geçti ben onu deli gibi seviyom tabi ondan sonra gördüm resmini yani resmen görmeden aşık oldum sonra evlenmeye karar verdik o geldi ailemle tanıştı erzincana tek başına 3 gün kaldı söz aldı ailemden gitti
3 ay sonra ailesiyle birlikte geldi isteme faslı oldu ertesi gün nişan:D
sonra biz giresuna gititk ailemle görmeye tanımaya araştırmaya düğün gününü kararlaştırdık 1 sene spnra olcaktı daha erkene aldık 3 ay sonra düğünümüz oldu hem erzincanda hem giresunda.yani 3 kere görüştük evlendik :) ordan bir sürü akrabalarım geldi düğünümme araç tuttular falan ilk iki yıl ailesiyle birlikte yaşadık sonra olmadı onlarla ayrı eve çıktık kendi imkanlarımızla ne benim ailem ne onun ailesi yardımcı olamadı sonuç olarak çok mutluyuz allah bozmasın ilk günlerdeki gibiaşkımız devam ediyor 1 oğlumuz var ikinciyi düşünüyoruz öle işte ...
allah herkese böyle evlilikler nasip etsin

BıCıR_kıS

Moderatör
Moderatör
Tepki
1.276
Benim eşim diş doktoru dolgu yaptırmak için geldim öyle kandırdı beni ..
ama hemen olmadı bir kaç ay sonra mesaj yazdı çaya davet etti dışarıda kabul ettim:kptmya:

foto_burcu

Aktif Üye
Tepki
137
Benimkini duyunca inanamayacaksınız.Ben 2005 senesinde vesikalık fotoğraf cekinmek için dolmuşa bindim ama nereye gideceğimi bilmediğim içinde ,tesadüf inerim bi yerde demiştim ve aniden şöföre inebilirmiyim dedim. Bi yerde indim ve baktım bi fotoğraf stüdyosu ,girim mi girmeyim mi derken bi baktım biri bana bakıyor ve aniden çarpıldım ve aşık oldum ilk görüşte,o da içinden ne kadar güzel bir kız geri dönse demiş ve aniden ben geri dönüp vesikalık cekinecektim dedim.Benim döndüğümü görünce o da heyecanlanmış.Neyse bana bir vesikalık çekti,ben dedim ki ne zaman alabilrim o da dediki ben size haber veririm numaranızı alayım dedi öyleeeee başladı işte.Tabi 3 sene peşimden koştu bakmadım aradı noya bastım son iki sene artık pes etmiştim sevgili olduk sonrada evlendik

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
biz de nette tanıştık :hihi: geçen sene 18 temmuzda :huhuu: hem oyun hemde sohbet edilen bi siteydi orda tanıştık o siteye ben gireli 3 gün olmuştu eşimle tanıştım sonra msnde görüştük 1 hafta. Kendisi tlfn numarasını verdi sonra resimlermizi gördük facebookda :panter: deli gibi aşık olduk :eek:ys: 5 ağustos da istemeye geldi ailesi babam tanıyalım önce deyince garibim geri gittiler :hihi: 10 gün sonra 15 ağustos da tekrar geldiler istemeye babam tamam dedi 2 gün sonra 17 ağustos da nişanımız oldu 6 gün sonra da nikahımız kıyıldı :eek:ys: 6 kasımda da düğünümüz oldu duyan arkadaşlarım siz resmen çılgınmışsınız diyorlar 1 ay içinde tanışıp,aşık olup nikahınız kıyılmış diyorlar :hihi: 10 ay oldu evleneli 2 aylık da anne adayıyım :hamis: bazen eşimle oturup konuşunca kendimiz de şaşırıyoruz nasıl da gözümüz körmüş diyoruz :panter: çok şükür Rabbime iyi ki onu çıkardı karşıma iyi ki var :utan: o benim sırtımı dayadığım karlı dağım gibi mucize'm :seviyorum: :eek:

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
kesinlikle hemde evlerimiz 15 dk uzaklıkta birbirine ve soyisimlerimizde aynı :) 1 yıldır evliyim 2 yılıma girdim oley :)

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
Ne kadar çok netten evlenen var hayret ettim :) Halbuki hep olumsuz bakılır...

Ben nişanlımla evimde arkadaşım için yaptığım sürpriz doğumgünü partisinde tanıştım. 5 yıla yakındır da birlikteyiz

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
Ne kadar çok netten evlenen var hayret ettim :) Halbuki hep olumsuz bakılır...

Ben nişanlımla evimde arkadaşım için yaptığım sürpriz doğumgünü partisinde tanıştım. 5 yıla yakındır da birlikteyiz

evet canım normalde hep olumsuz bakılır ama kısmet işte :utan: yine dünyaya gelseydim yine mucize'mi seçerdim :utan:

Bu bekarlara iyi örnek olmadı yahu :hihi: Iıı hangi sohbet sitesine girsem ki :cokkomik: :kahkaha:

ilahi gülsemin :kahkaha: :kahkaha:

RanaLal

Aktif Üye
Tepki
119
tatile antalyaya evimize geldik.toplam 3 hafta izinim vardı son haftamda eşimle tanıştım komşumuzun oğlu olarak.son hafta hep birlikte dışarı çıktık beni gezdirdi ve 3. gün evlenmeye karar verdik..mutluyuz!

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar