Eşinizle nerde nasıl tanıştınız?

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Ben eşimle kankam Mine sayesinde tanıştım-hmmManyak bir aşktı bizimkisi :dusun:eek:nu görmeden,onun sesini duymadan anım geçmiyordu.Şimdi görünki 7/24 birlikteyiz berbar çalışıyoruz he sorun bakalım bıktınmı kocişinden hayır tam tersine ilk günkü gibiyiz şükürler olsun:eek:

damlanur

Aktif Üye
Tepki
176
beni eşimle ablam tanıştırdı yawww o zaman 15 yaşımdaydım 1 hafta içinde evlendik :D:Ddaha birbirimizi tanımadan etmeden evlendik ama olsun çok şükür çok iyi bir eş en azından bu siteye girmediği sürece :D:D:Dhııı necat bey okuda gör bakalım şikayet edecem dedim ettim :D:D

OP
anneyimben

anneyimben

Daimi Üye
Tepki
598
Ben eşimle kankam Mine sayesinde tanıştım-hmmManyak bir aşktı bizimkisi :dusun:eek:nu görmeden,onun sesini duymadan anım geçmiyordu.Şimdi görünki 7/24 birlikteyiz berbar çalışıyoruz he sorun bakalım bıktınmı kocişinden hayır tam tersine ilk günkü gibiyiz şükürler olsun:eek:

Allahım bozmasın şahım(amın)..
Hepimize bır omur boyu mutluluklar işallah -hmm

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
beni eşimle ablam tanıştırdı yawww o zaman 15 yaşımdaydım 1 hafta içinde evlendik :D:Ddaha birbirimizi tanımadan etmeden evlendik ama olsun çok şükür çok iyi bir eş en azından bu siteye girmediği sürece :D:D:Dhııı necat bey okuda gör bakalım şikayet edecem dedim ettim :D:D

Kız yerin kulağı vardır Necat'ın duyarsa varya hepimizi ipliğe çevirir valla:gul:şaka bir tarafa tabi Rabbim bir ömür yüzünüzden gülümsemey eksik etmesin inşallah:ask:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Allahım bozmasın şahım(amın)..
Hepimize bır omur boyu mutluluklar işallah -hmm

Amin canım benim amin,hiç bir kadın mutsuz olmayı haketmiyor inan.Biz o kadar değerli varlıklarızki en küçük şeylerden bile mutlu oluyoruz yeri geliyor önemli olan birbirimizin değerini bilmek Rabbim bir ömür boyu ağzımızın tadını bozmasın.:verelini:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
valla ben daha evli olmadıgım için bişi demiyim

Sana daha çok var belki rose canım ama zaman öyle bir akıp geçiyorki bizde senin yaşlarında ne düşünürdük aceba kiminle nasıl evleneceğiz diye.Rabbim gönlüne göre birini verir sana da inşallah ama şimdi bunları düşünmen için çok erken dimi canım:gulcicek:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
bende kiz bende nette tanıstım sen anlatırmısın nasıl tanıstın nasıl karar verdınız merak ettım senın hıkayeyı :D nolur kızzz

Bende senin aşk hikayeni merka ettim canım,gerçi enişte ile tanıştık bir zaman kısada olsa bir sohbetimiz oldu seni ne kadar çok sevdiğini değer verdiğini ben anladım ama birde senden dinleyelim canım benim-hmm

OP
anneyimben

anneyimben

Daimi Üye
Tepki
598
kız gül once sen anlat az ısım var benım gelcem bırazdan ve dıllere destan askımızı yazacam buraya(maşşşallah tütütü)-hmm

:D

G

GuL_CiCeGi

Misafir

ben benım eşimle nette tanıstım.. hatta sohbet sitesinde. sohbet mohbet derken cok ıyı anlastık sonra msnede uzun süre görüstük. benım telefonumu aldı bende onun telefonunu aldım baya konustuk 1 seneye yakın bana hatta faturalar hemen hemen 1 milyar gelıyordu :S cünkü almanyadan türkiyeyi hele bide evde cepi coook tutuyor.
sonra işte ailem beni halamın ogluna verıceklerdı eşimlede bırbırımızı cok sevıyoruz yasımız cok kücük ama herseyı göze aldık. ve ben almanyadan istanbula geldım eşimde benı ordan almaya geldı. suan ise 1.5 senelık evliyim ve coooook mutluyum. bazılerımız netten dostluk ask mask olmaz dıyor ama ben kesınlıkle katılmıyorum buna. yeterki dogru insan olduguna emin ol yeter ben buldum dogru insani tabii herkez benım gıbı sanslı olmaya bılır sonucta ben esım buraya gelmeden önce hiiicc görmedım ama ALLAHıma bin şükürr cok iyi bir esim var. benım hıkayemde bu bıraz daha detayları var ama kabası bu kadar yeter sanırım :D

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395

ben benım eşimle nette tanıstım.. hatta sohbet sitesinde. sohbet mohbet derken cok ıyı anlastık sonra msnede uzun süre görüstük. benım telefonumu aldı bende onun telefonunu aldım baya konustuk 1 seneye yakın bana hatta faturalar hemen hemen 1 milyar gelıyordu :S cünkü almanyadan türkiyeyi hele bide evde cepi coook tutuyor.
sonra işte ailem beni halamın ogluna verıceklerdı eşimlede bırbırımızı cok sevıyoruz yasımız cok kücük ama herseyı göze aldık. ve ben almanyadan istanbula geldım eşimde benı ordan almaya geldı. suan ise 1.5 senelık evliyim ve coooook mutluyum. bazılerımız netten dostluk ask mask olmaz dıyor ama ben kesınlıkle katılmıyorum buna. yeterki dogru insan olduguna emin ol yeter ben buldum dogru insani tabii herkez benım gıbı sanslı olmaya bılır sonucta ben esım buraya gelmeden önce hiiicc görmedım ama ALLAHıma bin şükürr cok iyi bir esim var. benım hıkayemde bu bıraz daha detayları var ama kabası bu kadar yeter sanırım :D

Aman aman 41 kere maşallah canım benim,Rabbim gülen yüzünüzü hiç bir zaman soldurmasın.Ben şahidim diyorum ya sizin sevginize ve birbirinize olan aşkınıza Rabbim bir ömür boyu sürdürsün-hmm

~ RQS£ ~

Daimi Üye
Tepki
752
Sana daha çok var belki rose canım ama zaman öyle bir akıp geçiyorki bizde senin yaşlarında ne düşünürdük aceba kiminle nasıl evleneceğiz diye.Rabbim gönlüne göre birini verir sana da inşallah ama şimdi bunları düşünmen için çok erken dimi canım:gulcicek:

evet erken ama damlanur abla bnm yaşımda evlenmiş şaştım kaldım:) saol ablacım gerçekten düşünüyorum kimle nasıl evlencekmiyim evlenmicekmiyim hiç bilmiyorum keşke bilsem ama:p boş boş duruom işte kurs falan gidiyoruz öyle:p

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar