Erkeğin kıskanç olmayıp, sizi serbest bırakması.

OP
Ş
Tepki
58
o ayrı diğeri ayrı.ikiside çok farklı şeyler...
bence yanlış düşünüyorsunuz. bara giderse nolacakki.. usturupla gidip eğlenmeyi bildikten sonra.... önemli olan nerede nasıl davranacağını bilen kadın olabilmek. barda,yada sokakta ... ...

yani haklısınız işte ama dinamikler farklı işliyor bence kadın erkek arasında. bara giden kadın yapar diye birşey yok evet... ama bara izin veren erkek karısının başkasıyla yatmasına da çok tepki vermez bence... bu kadınla değil erkekle alakalı birşey. bara giden kadın yapacak diye bişey yok. ama bara gitmesine göz yuman erkek yapmasına da göz yumar...

merwe

Üye
Tepki
15
bu konuda cok arza bi kızım sevgLimi her konuda kıskanarm oda bni öyLe =) o bazen benim bu durumumdan şikayet etse de biiz böyLe mutLyz:huhuu:

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
yani haklısınız işte ama dinamikler farklı işliyor bence kadın erkek arasında. bara giden kadın yapar diye birşey yok evet... ama bara izin veren erkek karısının başkasıyla yatmasına da çok tepki vermez bence... bu kadınla değil erkekle alakalı birşey. bara giden kadın yapacak diye bişey yok. ama bara gitmesine göz yuman erkek yapmasına da göz yumar...

ne kadar yanlış düşünüyorsunuz... eğer partnerine güveni sonsuzsa ,ve o kadının onu bir ordunun içine girse bile aldatmayacağını biliyorsa erkek neden böyle düşünsünki..bara gitmekle bir erkekle yatmanın aynı şey olduğunu düşünen sizsiniz bence ,izin veren erkek değil.:dertli:
vede bar ortamını çok iyi bildiğimden,bar denince yatma akla gelmesi kadar saçma birşey olamaz..

OP
Ş
Tepki
58
ne kadar yanlış düşünüyorsunuz... eğer partnerine güveni sonsuzsa ,ve o kadının onu bir ordunun içine girse bile aldatmayacağını biliyorsa erkek neden böyle düşünsünki..bara gitmekle bir erkekle yatmanın aynı şey olduğunu düşünen sizsiniz bence ,izin veren erkek değil.:dertli:
vede bar ortamını çok iyi bildiğimden,bar denince yatma akla gelmesi kadar saçma birşey olamaz..

kesinlikle ben öyle birşey düşünmem, ben de bar-kulüp ortamına aşinayım... ben sadece erkek analizi yaptım... bar=seks diye düşünmek için bayağı uzaktan bakmış olmak lazım o çevreye, bu da benim için geçerli değil...

merwe

Üye
Tepki
15
ben en güvendigim insan tarafından en güvendigim zamanımda güvenmde aLdatıLdm .
sevgLmn bana güveni sonsuzdur ama benm yapabLdigim şeyler kısıtLıdır.
güven meseLesi dıısında kaLan şeyler bunLar. eger eşin senin yannda mutLuysa ve arkadası kardesi eşi herşeyi sen olabLiyosan yanından gitmesinin hic geregi yoktur.
aşk kıskanmak, hep yanıbasında olmasını istemek , kurallarınızı birleştirip oyunda ortak olmaktır zaten

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
o ortamı bilmeyen erkekler belki böyle düşünür. benimde böyler kıtkafalı erkeklerle işim olmaz zaten....

merwe

Üye
Tepki
15
bence tabire göre o kıt kafalı erkekleri de kıt kafalı olmayan erkekleri de dedelerimizin büyüklerimizin bir zihniyetine edebine göre yetiştirildigini unutmayalm . her 2 tür de aynı zihniyette yetiştirildi kimileri kabugunu kırıp baskalasmak istedi . kimi aldıgı düzeni kuralları devam ettirdi ..

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
valla benim babamda o kıtkafalı erkeklere girmiyordu. dayılarım ağabeyim veakrabalarım. o yüzden kendi çevrem adına konuşuyorum ben...

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
ha bu arada kıt kafalı derken bara giden kadının mutlaka biriyle yatacağını düşünen erkekler için dedim bu sözü.... yanlış anlama olmasın. (şeymanın mesajına dayanarak demiş olduğum bir sözdür bu.)..

OP
Ş
Tepki
58
bence tabire göre o kıt kafalı erkekleri de kıt kafalı olmayan erkekleri de dedelerimizin büyüklerimizin bir zihniyetine edebine göre yetiştirildigini unutmayalm . her 2 tür de aynı zihniyette yetiştirildi kimileri kabugunu kırıp baskalasmak istedi . kimi aldıgı düzeni kuralları devam ettirdi ..

temelin üstüne birşey inşa etmek her zaman daha geliştirici ve iyidir insan için. gelişmekten korkmamak lazım... bu açıdan "kabuğunu kırıp başkalaşan"lara daha çok saygı duyarım... verileni ham diye yutmayıp beyinlerinin süzgecinden geçirdikleri için... diğerleri de belki cesaretsizlikten, belki de "kıt"lıktan koyun gibi sürüyü takip ederler. düşünce kalıplarının bir değeri ve üstünlüğü olmadığını anlayamadan. "babadan böyle gördük" lafına sinir olurum mesela(saygı duymakla birlikte). babandan gördün de baban deden %100 haklımı ki. kime göre neye göre. e madem kimse %100 haklı olamaz, çünkü bu görecelidir(evet çoğunluk olsa bile), o zaman isteyen istediğini yapabilir kimseye de söz hakkı düşmez...

.

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
orantıyı bilmek lazım aslında kimisi piskopatlık derecesinde kıskanç oluyor kimiside sapıklık derecesinde rahat oluyor haddı wasatı uygulamak en doğrusu...:sirin:

Tepki
40
Çok fazla kıskanç erkeği sevmem, bunaltır ve hayatı yaşanmaz hale getirir:böö:
Aşırı serbestlikde hoş değil o zamanda umursanmadığımı düşünürüm
ben yeri geldiğinde arkadaşlarımla gece eğlenmeyede çıkarım ama asla rahat bırakmaz :kptmya:
sürekli telefon elimde gezerim :cokkomik: hoş çıktığım arkadaşlarım onunda arkadaşlarıdır :panter:
mini veya dekolte bişiler giymeme laf etmez ama sürekli dekoltemi çekiştirir kapatmaya çalışır:zonk:
hoşumada gidiyor aslında böyle yapması ama kalkıpda deliler gibi tartışma moduna getirmesini istemem :eek:ky:

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
bigün karşıya ablamlara gittik eve dönüşte tişörtümden göğüslerimin çatalı gözüküyo diye elimle 3 saat boyunca yakamı tutmak zorunda kaldım yoksa o tutacaktı :) bide 2 gün önce spor salonunda mekik çekerken neymiş efendim tişörtten yakam açılıyomuş eğer ben tutmazsam bi yerlerimi ogelip bana herkesin içinde müdahale edermiş :):lala:

tuana

Aktif Üye
Tepki
93
benimkide dekolteyi zaten geçtim de kotlarımın darlığına ve rujuma taktı

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar