Epilixir Numune Dağıtım Grubu Şanslı 7 Kişi ve İsimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
bırsamı aramıslar sızı aramadılarmı?
ankaradayım suan dedı onalrda oraya gonderelım demısler
yarın elıne ulassın sıze yıne haber ederım

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
:bayil: :bayil:

Birsam şehirdışında olduğundan aramışlardır belki. Bize de o zaman gelir.

Şahımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:cirla: Bize de haber var mı:D

su.ay

Daimi Üye
Tepki
1.545
acaba kargo kapıya kadar mı getiriyor yoksa biz mi gidip alacağız. çünkü ben bugün ve yarın evde olmayacağım da.bilgisi olan varmı kızlarr.

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
acaba kargo kapıya kadar mı getiriyor yoksa biz mi gidip alacağız. çünkü ben bugün ve yarın evde olmayacağım da.bilgisi olan varmı kızlarr.

Canım adreslerimizi verdiğimiz için eve getirirler. Ben de işte oluyorum canım gelecekleri zaman; ama ben kargoya uğrayıp oradan alacağım.

divinity

Daimi Üye
Tepki
1.137
yaa tüh geç haberim oldu yoksa bende isterdim
benim bacak falan değil bıyık ve çenemdeki kıllar için isterdim
çok sinir bozucu kıllarım

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Arkadaslarin kargo takip bilgileri

(Bu bilgiler saklı olduğu için tüm arkadaşlarıma özelden tek tek gönderdim)

Kullanima gelince..
Killari kokten temizleyecek herhangibir metodla bolgeyi temizledikten sonra Epilixir surulecek.8 saat sonra bir kez daha ve 8 saat sonra bir kez daha surulecek,hepsi bu.
Dikkat edilecek hususlar sunlar.
-Epilasyon oncesi sicak bir dus ve kese batik killari da aciga cikarmak ve kil koklerini acmak acisindan iyi olacaktir.Yalniz kese olayinin makul yapilmasini hatirlatmak isterim,taris olmus ciltte Epilixir yanma,,kuruluk,pullanma ve kasinti yapabilir..
-8 saatlik aralarda suyla temastan kacinilsin.Mecbur kalinir yada unutulur bolge yikanirsa hemen yine Epilixir surulsun.
-Sonraki 3-5 gun icin mumkun oldugunca nemlendirici krem,losyon,koltukalti deodoran kullanimasin.Hepsi az yada cok yag iceren,kil kokunu besleme ihtimali yuksek olan urunlerdir.
-Gonderilen miktar kullanilacak bolgeye gore en az 3 seans yeterli gelecek bir miktardir.
Bu kisim cok onemli..Epilixir yuzde diger bolgelere gore daha gec sonuc verebiliyor.Yuzde,biyik,cene,favori vs bolgelerde deneyecek olan hanimlar,mutlak ve mutlak koltukalti yada bikini gibi bir bolgede daha denesin lutfen.

Simdilk aklima gelenler bunlar,baska sorunuz olursa lutfen yazin,ben de eklemek istedigim olursa yine yazarim.
Sevgiler,selamlar.
Deniz.

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Denem gurubundaki arkadaşlarımın bilgisine;
Tüm kargolar adreslere doğru yol almaya başlamıştır..
Kargo takip numaralarınızı özel mesaj ile tek tek yolladım,bilgilerinize:hhhhhh:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Aldım canımcım ben,sağolasın:eek:

benim merak ettiğim bir nokta var canım ya. Ben bu ürünü koltukaltı, bacak, bikini ve bıyık bölgemde uygulayacağım. Yani böylelikle yetmez gibime geliyor değil mi?

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ben yarın başlayacağım canım. Resimlerle beraber ilk seans sonucunda buradayım-kop

RUKİYE

Daimi Üye
Tepki
1.143
bende aldım numunemi-kop-kop-kop-kop

yarın başlarım ama en iyisi epilasyon yöntemiyimiş kızlar ben dikkatle okudum çünkü diger alma yöntemleri yıkama silme gerektirecek ben resim olayını hala halledemedim çünkü pc ayarlarında bozukluk var örgülerimide paylaşamadım:(
gün gün gelişimi yazacagım ama yüz bölgesine uygulucam bi sakıncası yok sanırım

bide eşim buna benzer bişey almıştı ve epilasyon sonrası uyguladım aşırı yanma olmuştu korkuyorum açıkçası buda yakarmııı???

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Bu arada numune az olabilir,tedarikli kullanmak için damla hesabı yapacağız Arinam..
Hemen bir seansta bitmesin canım,ikinci veya üçüncü kullanımlar içinde rahatlıkla kullanalım.

Canım ben sanırım şimdilik sadece koltukaltım için kullanacağım. Eğer kalırsa bacak ve diğer bölgelere de uygularım artık ne yapalım.:dusun:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
bende aldım numunemi-kop-kop-kop-kop

yarın başlarım ama en iyisi epilasyon yöntemiyimiş kızlar ben dikkatle okudum çünkü diger alma yöntemleri yıkama silme gerektirecek ben resim olayını hala halledemedim çünkü pc ayarlarında bozukluk var örgülerimide paylaşamadım:(
gün gün gelişimi yazacagım ama yüz bölgesine uygulucam bi sakıncası yok sanırım

bide eşim buna benzer bişey almıştı ve epilasyon sonrası uyguladım aşırı yanma olmuştu korkuyorum açıkçası buda yakarmııı???

Rukişim yanma olmuyor,merak etme,acı yapmaz bu...
sürerken çok dikkatli ol bebem,önce parmak uclarına sür dökmeden sonra uygula canım benim.

su.ay

Daimi Üye
Tepki
1.545
arkadaşlar siz aldınız mı ben hastandeydim annemi götürmüştüm oy üzden şimdi oturdum pc nin başına ben nasıl alacağım acaba.numara ile gideceğim.

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
arkadaşlar siz aldınız mı ben hastandeydim annemi götürmüştüm oy üzden şimdi oturdum pc nin başına ben nasıl alacağım acaba.numara ile gideceğim.

Canım bende evde değilim. Onun için kargodan almam gerekiyor. İş çıkışı gidip alacağım. Zaten nufüs cüzdanıyla gitsen yeter.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar