Epilixir Numune Dağıtım Grubu Şanslı 7 Kişi ve İsimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Selam arkadaşlar,

Bir önceki konumuzu biliyorsunuz. Epilixir tarafından verilecek numuneler ile 10 kişilik bir deneme grubu oluşturacaktık. Deneme grubumuzda olacak arkadaşlarımızın isimleri belirlendi. Numune isteyen isimler şu şekilde;

Arina
Bitter
Su.ay
Birsam
Rukiye
Mira
Gamzeli

Bu arkadaşlar içinde bize fotoğraflı dönüş yapacaklar. Fotoğraf konusuna çok takıldığınızı biliyoruz. Yalnız şunu hatırlatmak isterim ki, biz mahrem yerlerinizi istemiyoruz. Örneğin; epilasyon öncesi bacağınızın yakından çekilmiş hali, yani kıllarınızı net bir şekilde gösteren bir fotoğraf. Her seans başında bunu yapacaksınız. Ve bana özel mesajla yollayacaksınız. Ben kesinlikle nick belirtmeden 1. , 2., gibi başlıklar altında fotoğraflarınızı koyacağım. Burada amacımız sizleri rencide etmek değil canlarım,hem görsel hemde yorumlarla daha faydalı ve daha sağlıklı doneler elde etmek adına bu kadar dikkat ediyoruz ve sizden de aynı özveri ve anlayışı bekliyoruz.

Kesinlikle FOTOĞRAFLI paylaşım olacaktır. Ayrıca ürün hakkında muhakkak iyi ya da kötü tüm fikirlerinizi söylemenizi rica ediyoruz.

Teşekkürler.:hhhhhh:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Bitter
Su.ay
Birsam
Rukiye
Mira
Gamzeli

Özel mesajdan bana;
Adresiniz
adınız soyadınız
Telefon numaranızı yollamanızı rica ediyorum..
En kısa sürede başlayalım-hmm

Bu arada bu süre zarfında tüylerinizi almayın,büyüsün kocaman olsunlarki,paylaşımlarımız daha sağlıklı olsun.

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
:bayil: :bayil: Şah'ım almazsak kocişler napar bizi:gul:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Kızlar tekrardan hatırlatmak istiyorum. Kargo ücreti ödeyeceksiniz sadece. Başka ücret ödemeyeceksiniz.

Ayrıca ilk önce Şahmaran'a kişisel bilgilerinizi; yani istediğimiz bilgileri yollayacaksınız özel mesajla. Numuneler geldikten sonra da fotoğrafları yollamaya başlayacaksınız. Zaten numuneler yola çıkıp, elinize ulaştıktan sonra gerekli bilgileri yine paylaşacağız.:hhhhhh:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Bitter
Birsam
Rukiye

Arkadaşlar sizlerden iletişim bilgilerinizi bekliyorum.
Bu arada tekrar söylüyorum sadece 3 veya 4 lira kargo bedeli harici bşka bir ödeme yapmayacaksınız.
Ayrıca numunelerin dağıtımının başladığını yine burada sizlere duyuruda bulanacağım..:hhhhhh:

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
sahım bırsama yarın ulasmayı denıcem bugun yola cıkmıstı adresı aldıgm gıbı haber ederım-hmm

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
essecım ısım soyısım
teslım alacagı acık adresı ve tlf numarası muhakkak olması gerekenler bu bulgıler canım
senden haber beklıyorum

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Rukiye'cim bilgilerini aldım birtanem:eek:

Sadece 2 arkadaşımız kaldı:
Bitter
Birsam

Bittere ulaşabilen kim varsa bir zahmet ulaşırsa hemen bana bu bilgiler bugün sonuna kadar ulaştırsın,ulaşamazsa maalesef ismini silmek zorunda kalacağım.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.656
hadi hayırlı olsun -kop-kop
ama bi sorunum var dügünümüz 26 sında ve ancak ondan sonra baslaya bilirim :(
bilginize öptüm kocaman görüsürüzzz :cicek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar