Epilixir Numune Dağıtım Grubu(10 Şanslı Üyeyi Seçiyoruz.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RUKİYE

Daimi Üye
Tepki
1.143
bende isterim ama numune ne kadarki gün gün takip edeyim süreklilik istemezmi etki göstermesi için

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım şöyle diyeyim. Bu ürünü kullananlar daha ilk seanstan itibaren etkili olduğunu söylüyorlar. Ve numune de baya gider. Çünkü az süreceksiniz.

Fotoğraf olayını ben sileyim bari. Neden öyle birşey yazdıysam:kptmya: Bende koymam çünkü:D:D

Essecim, ben Şahmaran ile konuşacağım su.ay olayını. Eski üyelerdenmiş kendisi ve bilgisayarı bozuk olduğu için giremiyormuş. Bizim numunelerin sonucu belli oluncaya kadar umarım olur bilgisayarı. Çünkü bu grubun sürekli aktif olması ve sonuçları yazması lazım canım.:hhhhhh:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Fotoğraf konusunda şunu söyleyeyim kızlar. Tabii ki kalkıp bacağımızın ya da nereye uyguluyorsak oranın fotoğrafını çekmiyoruz. Örneğin; bacak kıllarımızı aldık. Bunları bir peçetenin üzerine koyup çekiyoruz. Üzerine epilixiri hangi gün uyguladığınızı yazıyorsunuz. Kıllarınız atıyorum 2 ay sonra çıktı; ama azalma var. Bunları da yine aldıktan sonra bir kağıdın üzerine koyup çekiyorsunuz gibi.

Tabii ağda ile alırsanız yapamazsınız:D:D Epilasyon aleti ile alımlar da olur ancak.

RUKİYE

Daimi Üye
Tepki
1.143
ben resim ekleyemem ama pcde sorun var ama yalan söylemem begenirsem yazarım azalma olursa anlarım gün gün yazarım buraya

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
ben resim ekleyemem ama pcde sorun var ama yalan söylemem begenirsem yazarım azalma olursa anlarım gün gün yazarım buraya

Tamam canım. Önemli olan gün ve gün gelişmeleri doğru bir şekilde yazmak.

Kimler kazandıysa zaten ben onlara özel mesaj ile ulaşacağım.

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
bende isterim .ama mesajı tamamlamak gerek herhalde. bana kalırmı acaaba
su.ayım tamam canım için rahat etsin,senide aldık listeye.
Ama öncelik verdiğimiz husus;muhakkak kullanımınız ile alakalı burada paylaşım yapmak zorundasınız.
Bunu muhakkak yapmak zorundasınız diyoruz çünkü numune verecek olan Epilixir firma sahibi bu konuda çok ama çok hassas..
Özellikle başlarına geldiği için böyle bir olay;numuneler alına kadar tamam paylaşımda bulunacağız ama numuneler alındıktan sonra hiç birşekilde paylaşımda bulunulmuyor demiş ve bizde bu konuda çok hassas olacağımıza söz verdiğimiz için kullanımlarınızı muhakkak belirtmeniz hususunda sizlerden ricada bulunuyorum.
bende ısterım ama foto koyamam :(
essem illa,bacağını,bıyığını yada koltuk altını resimlemek gibi bir zorunluluğun yok gülüm benim..
Atıyorum ağda ile aldın bacağını ilk seans sonrası bezdeki görüntüyü yani kılların kalınlığının resmini çekip yollaycaksın bize.
Zaten nasıl kullanılacağına diar sizlere yine buradan bilgi vereceğiz.Çünkü Epilixirin kullanımıda öyle karınca yağı gibi yada buna benzer ürünlerin kullanımı gibi olmayacak birtanem.
evet yaa fotograf olayı sakıncalı bencede afişe olmasın bacaklar :kptmya:
Canım yıkarıda da anlattım bacağını resimlemeni istemiyorum,kıl köklerinin kalınlığı bizler için önemli,biz sizden bunu istiyoruz birtanem.

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ben de bu şekilde belirttim Şahmarancım. Örneğin epilasyon aleti ile alanlar olursa bir peçete ya da kağıt üzerinde kıllarını çeksinler. Ayrıca günü de çok önemli. Kaç günde çıkacağını, hangi incelikte çıkacağını, ne kadar azlıkta çıkacağını görmemiz açısından:eek:

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
cnm benı eklemeyın ozaman daha ıhtıyac sahıplerıne gıtsın ıns numuneler -hmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar