Epilixir Deneme 1.Grup ve Gözlemleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
:sok Yoksa sen gönderilen tüm numuneleri bir seasta bitirdinmi Merve:bayil:

yok bitmedi yarısı duruyor da :sok
allahtan bitmemiş yaa peki kac seansta kullanacam ben onu ona göre idare ediyim :uzgun:
oooff ama ben sana sormuştum ilk basta hepsini 3 seansta bitireyim mi diye 8 saat 8 saat 8 saat sonunda bitir demiştin diye hatırlıyorum iyiki bitirmedim :(
peki kac seans olucak ?
yetmez ki :S

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
yok bitmedi yarısı duruyor da :sok
allahtan bitmemiş yaa peki kac seansta kullanacam ben onu ona göre idare ediyim :uzgun:
oooff ama ben sana sormuştum ilk basta hepsini 3 seansta bitireyim mi diye 8 saat 8 saat 8 saat sonunda bitir demiştin diye hatırlıyorum iyiki bitirmedim :(
peki kac seans olucak ?
yetmez ki :S

Senin sorduğun soruyu demek ben ynlış anlamışım..
Bitterim ilk sayfayı dikkatlice okuduysan gönderilen numuneler kullanıma göre 3 veya 4 seans kullanıma yetecek kadar diye eklemiştim yazıya canım..
İlk seans bitti,şimdi ikinci seansı bekliyoruz..
Bendeki numune sanırım bana 4 veya 5 seansa kadar da gider,çünkü ben tedarikli kullandım canım..
Olsun gittiği yere kadar kullanırsın sende bebem üzülme:teselli:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
-Gonderilen miktar kullanilacak bolgeye gore en az 3 seans yeterli gelecek bir miktardir.
Bu kisim cok onemli..Epilixir yuzde diger bolgelere gore daha gec sonuc verebiliyor.Yuzde,biyik,cene,favori vs bolgelerde deneyecek olan hanimlar,mutlak ve mutlak koltukalti yada bikini gibi bir bolgede daha denesin lutfen.

Bak canım ilk sayfadaki mesajımdan alıntı yaptım..Burada yazmışım ben.

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ben sanırım 1 sene kullanırım o numuneyi:cokkomik:

su.ay

Daimi Üye
Tepki
1.545
çok hoşsun arinam amma tutumluymuşsun :cokkomik:. ben ilk seansta neredeyse hepsini kullanıyordum:kizdim::kizdim:

RUKİYE

Daimi Üye
Tepki
1.143
arkadaşlar koltuk altı bölgesinde baya azalma fark ettim:eek::eek::eek: tekrar gelenleride alıp yeniden seans a başladım:eek::eek: daha çok var bacagıma uygulamadım ondan galiba bi sonrakinde bacagıma uygulucam yanlız bıyık bölgesinde pek fark yok yine aynı çıktı :gitme::gitme:eek:ndada bi kaç seans uygulamayı düşünüyorum bıyık ve sakaldada güzel sonuçlar bekliyorum:ayna::ayna::ayna::ayna:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Koltukaltım artık kendini belli etmeye başladı; ama azıcık daha bekleyeceğim ki tam olsun:) Bacaklarım geç çıktı ve azalma var.... Bıyık bölgemde de geç çıktı..

Sanırım 2. seansta daha da etki edecek:cak:

su.ay

Daimi Üye
Tepki
1.545
iyice belirginleşti:sok bacak tüylerim. ne zaman start verirseniz beraber başlarız. recep ivedik gibi olmadan. hoş kimse görmüyor bacaklarımı yaa beklerim.kociş yokkkk nasılsa.:evet::evet:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
arkadaşlar koltuk altı bölgesinde baya azalma fark ettim:eek::eek::eek: tekrar gelenleride alıp yeniden seans a başladım:eek::eek: daha çok var bacagıma uygulamadım ondan galiba bi sonrakinde bacagıma uygulucam yanlız bıyık bölgesinde pek fark yok yine aynı çıktı :gitme::gitme:eek:ndada bi kaç seans uygulamayı düşünüyorum bıyık ve sakaldada güzel sonuçlar bekliyorum:ayna::ayna::ayna::ayna:

Koltukaltım artık kendini belli etmeye başladı; ama azıcık daha bekleyeceğim ki tam olsun:) Bacaklarım geç çıktı ve azalma var.... Bıyık bölgemde de geç çıktı..

Sanırım 2. seansta daha da etki edecek:cak:

iyice belirginleşti:sok bacak tüylerim. ne zaman start verirseniz beraber başlarız. recep ivedik gibi olmadan. hoş kimse görmüyor bacaklarımı yaa beklerim.kociş yokkkk nasılsa.:evet::evet:

Rukiye'cim bıyık ve çene bölgesine daha geç yanıt vereceğini ilk sayfada yazmıştım birtanem...
En hızlı yanıt alınan bölgeler,bikini ve koltuk altı bölgeleridir...
Bu ayın 20'si itibari ile tekrar 2.seansa başlayalım diyorum ben arkadaşlar,sizler ne dersiniz bu konuda aceba?
Bu arada benim bacaklarım çok seyrelmiş tüylerim,inanın sonuçtan ben çok memnun kaldım,zaten bilek kısmı dökülmüştü,hiç yoktu ama bacağımdaki diz kapağı kısmı oldukça yoğun tüylerim çıkıyordu ama epilixir sonrası diz kapağımdaki tüylerinde azaldığını ve seyreldiğini gördüm çok mutlu oldum..
Ayın 20'si itibari ile START veriyoruz:cak:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
benim cok kücük cıktı ama cok cok minikler :(
ooff ben gene sizden ayrımı beklicem :aglayan:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Üzülmeyin kızlar ben ayın 20'si itibari ile ikinci seasımı uygulayacağım-hmm

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Arkadaşlar;
- Ne zaman uyguladiniz (tarih)?
- Hangi temizlenme yontemini kullandınız?
- Epilixiri hangi bölgelere uyguladınız?
- Tüyler kaç gün sonra çıktı?
- Epilixirden önce kaç günde çıkardı?
- Çıkan tüylerin eskiye oranla yapısında ne gibi değişiklikler oldu?

burada yazılı olan soruların cevaplarını bekliyorum tüm katılımcı arkadaşlarımdan:iloveyou:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
1.Gurup ilk seans Şahmaran:

- Ne zaman uyguladiniz (tarih)? : 12-25-2009, 00:42

- Hangi temizlenme yontemini kullandınız? : Epilatör aleti kullandım

- Epilixiri hangi bölgelere uyguladınız? :Sadece bacak bölgesine uyguladım

- Tüyler kaç gün sonra çıktı? : Ocak ayı itibari ile 20 günsonra tüyler belirgin bir şekilde çıktığını gördüm ama eskiye göre hem geç,hemde tüylerimin kalınlığında incelme olduğu gözle görülür bir şekilde fark ortada.

- Epilixirden önce kaç günde çıkardı? Epilatör yada ağda sonrası 10 veya 15 gün sonrası aynı sıklıkla çıktığı bariz belli oluyordu.

- Çıkan tüylerin eskiye oranla yapısında ne gibi değişiklikler oldu? : Eskisinden daha da tüylerde bir incelme var,geç çıkması en çok yüzümü güldüren sebep..Tabiki ilk seansım bu ama ikinci seans sonrasında da daha geç çıkacağını umud ediyorum:biyik:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
1. grup ilk seans ; Bitter
- Ne zaman uyguladiniz (tarih)?02.01.2010
- Hangi temizlenme yontemini kullandınız? epilatör aleti ile.
- Epilixiri hangi bölgelere uyguladınız?sadece bacak bölgesi :)
- Tüyler kaç gün sonra çıktı? henüz cok minikler 17 günde elle hissediliyor sadece gözle görünmüyor
- Epilixirden önce kaç günde çıkardı? 13-14 civarı aynı sekilde oluyordu
- Çıkan tüylerin eskiye oranla yapısında ne gibi değişiklikler oldu? elimi gezdirdigimde puruzluk daha bi yumusak

şahım aynı söledigin gibi yanıtladım :):eek:

RUKİYE

Daimi Üye
Tepki
1.143
- Ne zaman uyguladiniz (tarih)?12 25 2009 saat 22:00
- Hangi temizlenme yontemini kullandınız?agda bandı
- Epilixiri hangi bölgelere uyguladınız?koltuk altı ve bıyık
- Tüyler kaç gün sonra çıktı?25 falana tam saymadım ama-hmm
- Epilixirden önce kaç günde çıkardı?15 20 günde
- Çıkan tüylerin eskiye oranla yapısında ne gibi değişiklikler oldu?sayısında azalma var ve zayıflamış gibi

ocak 20 itibariyle bıyıkta tekrar seans uygulucam koltuk altımda uyguladım yeniden ve başka seans olmucaksa bacagımdada denemek istiyorum:eek::eek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar