Epilixir Deneme 1.Grup ve Gözlemleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Evet arkadaşlar,epilixir gurubumuz şu an itibari ile oluştu,şimdi yapmamamız gerekenler neler hemen başlıyorum anlatmaya:

Killari kokten temizleyecek herhangibir metodla bolgeyi temizledikten sonra Epilixir surulecek.8 saat sonra bir kez daha ve 8 saat sonra bir kez daha surulecek,hepsi bu.(Yani her 8 saatte bir 3 seansa uygulanacak)
Dikkat edilecek hususlar sunlar.
-Epilasyon oncesi sicak bir dus ve kese batik killari da aciga cikarmak ve kil koklerini acmak acisindan iyi olacaktir.Yalniz kese olayinin makul yapilmasini hatirlatmak isterim,taris olmus ciltte Epilixir yanma,,kuruluk,pullanma ve kasinti yapabilir..
-8 saatlik aralarda suyla temastan kacinilsin.Mecbur kalinir yada unutulur bolge yikanirsa hemen yine Epilixir surulsun.
-Sonraki 3-5 gun icin mumkun oldugunca nemlendirici krem,losyon,koltukalti deodoran kullanimasin.Hepsi az yada cok yag iceren,kil kokunu besleme ihtimali yuksek olan urunlerdir.
-Gonderilen miktar kullanilacak bolgeye gore en az 3 seans yeterli gelecek bir miktardir.
Bu kisim cok onemli..Epilixir yuzde diger bolgelere gore daha gec sonuc verebiliyor.Yuzde,biyik,cene,favori vs bolgelerde deneyecek olan hanimlar,mutlak ve mutlak koltukalti yada bikini gibi bir bolgede daha denesin lutfen.

Bu işlemi yaptıktan sonra gözlemlerimizi şu şekilde yapacağız:
Epilixiri uyguladığı tarih:
Epilasyon yöntemi :
Epilixir ile ilgili gözlemler :
Epilixirden önce :

İlk aşamada yukarıda yazılanlarla ilgili bilgiyi ekleme yaptıktan sonra,gün ve gün gözlemlerimizi yazacağız.
Belirli bir süre sonrada:
- Ne zaman uyguladiniz (tarih)?
- Hangi temizlenme yontemini kullandınız?
- Epilixiri hangi bölgelere uyguladınız?
- Tüyler kaç gün sonra çıktı?
- Epilixirden önce kaç günde çıkardı?
- Çıkan tüylerin eskiye oranla yapısında ne gibi değişiklikler oldu?
Bu soruları hep birlikte cevaplayacağız paylaşacağız arkadaşlar:cak:

Bu yukarıda yazdığım şekilde paylaşım yapmaya başlayacağız ve deneyimlerimizi hep birlikte yapacağız.
Arina
Bitter
Su.ay
Birsam
Rukiye
Mira
Gamzeli
Şahmaran

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395

attachment.php

Evet canlarım şu saat itibari ile ilk seansımı uygulamış bulunmaktayım.
Ben bacaklarımda uyguladım öncelikle epılatörle bir guzel aldım tüm tüylerimi,
sonra ilacın yanında verilen baslığı şişeye taktım ve bacağıma damla damla dökerek yavaş yavaş mesajlar yaparak sürdüm..
Rengi çok iç açıcı olmasada tüylerden kurtulmak uğruna büyük hayaller ve büyük hayaller kurarak lay lay lom şarkılar söylerek işlemimi bitirdim.
Bu arada ben kokusunu kurumuş kahveye benzettim, ilk kokusunu hıssettiğinizde beğenmeyebilirsiniz
Seansım 00:30 da bitti ikinci seansım 8:30 a gelıyor artık erken kalkmak için seansları kacırmamak gerekiyor saatimi kurdum.
Bu arada resimlerde çektim yarın sizlerle paylaşacagım simdilik benden bu kadar
2.seans maceramda görüşmek üzere:hhhhhh:
attachment.php

Ekli dosyalar

• epilixir.jpg
    epilixir.jpg
    49,4 KB · Görüntüleme: 777
  • epilixir2.jpg
    epilixir2.jpg
    56,7 KB · Görüntüleme: 764

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ben de aldım Epilixir'imi dün kargodan-kop Pazar günü bacak ve koltukaltı, yarın ise bıyık bölgesine başlayacağım.

Şahmarancım benim merak ettiğim bir konu var. Epilixir'i sürdükten sonra kıyafetlerimizi giydiğimiz de leke yapma ihtimali oluyor mu? Koltukaltına uygulayacağım için merak ediyorum.

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Ben de aldım Epilixir'imi dün kargodan-kop Pazar günü bacak ve koltukaltı, yarın ise bıyık bölgesine başlayacağım.

Şahmarancım benim merak ettiğim bir konu var. Epilixir'i sürdükten sonra kıyafetlerimizi giydiğimiz de leke yapma ihtimali oluyor mu? Koltukaltına uygulayacağım için merak ediyorum.

Canımın içi hiç bir leke yapmıyor,hiç merak etme.
Bu arada koltuk altı en zor kısım,sürerken baya bir uğraşabilirsin canım-ayse

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
evet canlarım su saat ıtıbarı ıle ılk seansımı uygulamıs bulunmaktayım.
Ben bacaklarımda uyguladım öncelıkle epılatorle bır guzzel aldım tum tuylerımı
sonra ılacın yanında verılen baslıgı sıseye taktım ve bacagıma damla damla dokerek yavas yavas mesajlar yaparak bır guzel yedırdım
bu arada ben kokuusunu kurumus kahveye benzettım ılk kokusunu hıssettıgınızde begenmeyebılırsınız
seansım 12:30 da bıttı ıkıncı seansım 8:30 a gelıyor artık erken kalkmak ıcın seansları kacırmamak gerekıyor saatımı kurdum
bu arada resımlerde cektım yarın sızlerle paylasacagım sımdılık benden bu kadar
sabahkı seansımın maceralrında gorusmek uzere:hhhhhh:

Sabah o mahmur halimle,daha afyonum bile patlamadan ikinci seansıda başarılı bir şekilde tamamladım bitti-kop
Darısı tüm arkadaşlarımın başına...
3.cü son seansım saat 16.30 denk geliyor,onu da bir atlatırsam benden daha mutlusu olmayacak beee:hhhhhh:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Bu arada gözlemlerimi yazıyorum aklıma geldikçe;
Bacaklarım öyle pürüzsüzlerki şu an sankim buhar banyosu yapmışımda,bol bol nemlendirici sürmüş gibiyim..
Hafif bir yanma oldu aldıktan sonra ama bu da gayet normalmiş..

Daha önce makine ile aldıktan sonra baya bir pütür pütür olurdu bacaklarım ama sanki şu an ışıl ışıl parlıyor resmen..
Bu arada fırsattan istifade ten çorabımı büyük bir öz güvenle giyindim ne zamandır etek giymiyordum yaa,bugün bacaklarımı ve eteğimin havasını atıyorum resmen-kop

RUKİYE

Daimi Üye
Tepki
1.143
bende bugün saat 2 de ilk seansımı uyguladım bıyık ve koltuk altına şahında dedigi gibi sanki krem sürmüşüm gibi yumuşacık oldu yanmada yapmadı en güzel yanı bu bence :)
akşam 10 2 seans ve gece 6da 3 seansla son bulcak sonuçalara bakıcaz-kop-kop

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
bende bugün saat 2 de ilk seansımı uyguladım bıyık ve koltuk altına şahında dedigi gibi sanki krem sürmüşüm gibi yumuşacık oldu yanmada yapmadı en güzel yanı bu bence :)
akşam 10 2 seans ve gece 6da 3 seansla son bulcak sonuçalara bakıcaz-kop-kop
Ay çok sevindim Rukişim..
-alkis
Hadi bakalım hayırlı uğurlu olsun birtanem..
Ne ile aldın birtanem.
ben pazartesi başlıcam ihmal ediyorum sanmayın sakın salı yorumlarımla gelicem-hmm

:cak:Tamam canım bekliyoruz sabırsızlıkla:eek:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ben de Pazar günü başlayacağım kızlar. Hemen Pazartesi başlarım buradan yorumlamaya.

Şahım birşey olmaz sanırım ya. Çok mu geç kaldın canım?

Rukişcim sir ağda bantları ile mi?

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Ben de Pazar günü başlayacağım kızlar. Hemen Pazartesi başlarım buradan yorumlamaya.

Şahım birşey olmaz sanırım ya. Çok mu geç kaldın canım?

Rukişcim sir ağda bantları ile mi?

Canım normalde 16:30 da uygulamam gerekiyordu,17:15 te uyguladım son seansımı..
Oğlumun okuldan gelmesini beklerken geç kalmışım maalesef..
Artık şansa kaldı umarım bir şey olmaz

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım normalde 16:30 da uygulamam gerekiyordu,17:15 te uyguladım son seansımı..
Oğlumun okuldan gelmesini beklerken geç kalmışım maalesef..
Artık şansa kaldı umarım bir şey olmaz

Canım o kadar da geç kalmış sayılmazsın. Hem son seansmış:sarilma:

su.ay

Daimi Üye
Tepki
1.545
ooo herkes sonuçlarını paylaşıyor benim numune daha ortada yok. bakalım sabırsızlıkla başlamak istiyorum artıkkkk.

gurbetkusu

Daimi Üye
Tepki
1.309
sonuclar iyi olursa aslinda bende denemek istiyorum ama yurt disinda yasiyorum burdada bulabilirmiyim epilixiri hic bir fikrim yok :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar