Epilixir Deneme 1.Grup ve Gözlemleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
ARADIM SABAH.BUGÜN ELİNİZE ULAŞIR DEDİLER AMA GELEN OLMADI.BAKALIM DEMEKKİ YETİŞTİREMEDİLER YARIN HERHALDE GELİR.

Bir an evvel gelsin artık ya,paylaşımlarımızla dolsun burası..Hepimizde şu tüylerden kurtulalım bir an evvel inşallah:biyik:

su.ay

Daimi Üye
Tepki
1.545
oooh bugün akşam 5.30 da geldi.(ben tam banyoya girdm. zil çaldı. annem kargon geldi. dedi. anne sen al dedim. beni çağırıyor sağolsun çok heyecanlı bir kadındır .girdim ben dedim duşa. : nasıl çıkayım.:kptmya: kopkop:kimliğimle aldı.)

çıkınca 6.30 da ilk seansı yaptım yapmasına da 2.seansı düşünemedm-hmm. ben şimdi gece 2.30 da nasıl kalkıp süreceğim.ahhh kafam ahh. :kptmya::kptmya:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
oooh bugün akşam 5.30 da geldi.(ben tam banyoya girdm. zil çaldı. annem kargon geldi. dedi. anne sen al dedim. beni çağırıyor sağolsun çok heyecanlı bir kadındır .girdim ben dedim duşa. : nasıl çıkayım.:kptmya: kopkop:kimliğimle aldı.)

çıkınca 6.30 da ilk seansı yaptım yapmasına da 2.seansı düşünemedm-hmm. ben şimdi gece 2.30 da nasıl kalkıp süreceğim.ahhh kafam ahh. :kptmya::kptmya:

Hadi gözün aydın birtanem-kop
Valla güzelim aynı şeyi bende düşündüm,sabah afyonum patlamadan o halimle nasıl uyguladım sanıyorsun seanslarımı:kptmya:

su.ay

Daimi Üye
Tepki
1.545
şahım fotolarımızı da paylaşacağız mı? çünkü göz zevkinizi bozmak istemem valla.

RUKİYE

Daimi Üye
Tepki
1.143
üç seansımıda saati saatine uyguladım şimdi beklicem sanırım bide kaçgün su deymicek bide çoklu seans dedigi bi dahaki agdadan sonradamı yine uygulucaz bakalım sonuçlar ne olcak bekliyorum heyecanla

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
şahım fotolarımızı da paylaşacağız mı? çünkü göz zevkinizi bozmak istemem valla.
Canım resimli olursa daha güzel olur,bende ekledim biliyorsun,eğer isminin açıklanmasını istemiyorsan bana yolla resmi,ben bir kısmını keser eklerim birtanem.İsmin açıklanmadan.
Göz zevki değil söz konusu olan burada canım,aradaki farkı göebilmek açısından istiyorum resmi..
Eski kıl kökü ve kıl kalınlığı ve epilixir kullanımından sonra çıkan hali arasındaki farkı görmek açısından istiyorum-hmm

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
üç seansımıda saati saatine uyguladım şimdi beklicem sanırım bide kaçgün su deymicek bide çoklu seans dedigi bi dahaki agdadan sonradamı yine uygulucaz bakalım sonuçlar ne olcak bekliyorum heyecanla

Gün değil bebem,yine 8 saat sonrası su değebilir yani senaslarının hepsi bittikten sonra bir kaç saat sonrası su teması olabilir.
Evet canım bize gelen numuneler 3 veya 4 kez kullanıma uygun halde gönderildiği için ikinci kullanınımızda aynı şekilde uygulayacağız seansları.
Hadi bakalım bende sabırsızlıkla bekliyorum..
Bu arada bacaklarım halen ışıl ışıl parlıyor benim..
Çok memnun kaldım açıkcası,kıllarımın çıkmasını bekliyorum,kıl kalınlığı farkedecekmi merak içindeyim açıkcası.-hmm

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Günaydın kızlar. Cumartesi koltukaltıyla başladım ben. Seansım bitti. ışıl ışıl ve kaygan yaptı tenimi-hmm Zaten benim ahım şahım bir kıl depom yok:D Olanları kökten bitirmek için uğraşıyorum sadece:D:D

Kokusunu naneli şeker kokusuna benzettim açıkcası:) Hiç yakmadı, kaşındırmadı cildimi.

Şimdi gelelim fotoya. Görüntü kirliliği için üzgünüm kızlar:dusun:

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
bende bugün yaptım ilk seansımısadece bacaklara bakalım ne kadar sürede çıkmaya başlıcak normalde 20gün sonra çıkmaya başlar:)

su.ay

Daimi Üye
Tepki
1.545
ben dün tamamladım.(ne tamamlamak ama. gece 2.00 yapan ben, son seansı sabah 10.00 da yapacaktım. kalkınca unutmuşum. baya geç aklıma geldi. şöyle ikindi saati gibi.bende 3. yü geç yaptım. umarım işe yarar.)

bacak tüylerim çok zayıf,cansız ama çok yoğun çıkıyor.bakalım genelde 2 haftada çıkar.

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
:sok Arinam inanılmaz bir değişiklik olmuş koltuk altında ..
Özellikle pürüzsüz olması ilk göze çarpan şey birtanem..

Gamzelim haydi hayırlısı olsun birtanem,bende tüylerimin çıkmasını bekliyorum..

suayım canım benim bende 3.senasıma geç kaldım 1 saat bir fark oldu bende ama sen baya geciktirmişsin ,haydi bakalım hayırlısı olsun.:eek:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Kaymak gibi oldu vallahi canımcım :findik: Hiçbir şekilde photoshop yoktır yani resimlerde de;)

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Arinam sen ne ile aldın birtanem..
Ağdamı kullandın,makinemi..
Valla sonuç harika-hmm

Epilasyon aleti ile aldım canım. Ne bir terleme yaptı koltuk altımda ne de koku:) Bir de uyuzumdur hani roll-on sürmeden çıkmam. Ama sonuç muhteşem. Benim epilasyon ile aldıktan yaklaşık 2 hafta sonra çıkmaya başlar. Bakalım bu sefer ne kadar sürede çıkacak.-hmm

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Epilasyon aleti ile aldım canım. Ne bir terleme yaptı koltuk altımda ne de koku:) Bir de uyuzumdur hani roll-on sürmeden çıkmam. Ama sonuç muhteşem. Benim epilasyon ile aldıktan yaklaşık 2 hafta sonra çıkmaya başlar. Bakalım bu sefer ne kadar sürede çıkacak.-hmm

-alkis Harikasın o halde ne diyoruz bu epilixir muhteşem -alkis
Benimde bacaklarım 1 hafta sonrasında çıkıyordu bende makine ile aldım..
Sonucu sabırsızlıkla bekliyorum.-hmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar