Epilasyonunuzu ne ile yapiyorsunuz?

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
kuaförlerin kullandığı ağdadan canım. bez derdi falan yok sürüyosun azcık bekleyip çekiyosun. tabi zamanlamayı iyi ayarlaman lazım çok beklerse kırılıyo dondoğu için az beklersede almıyo ama harika bişi. tabi birde ilk acemilikte olacak aksiliklere dayanacaksın yani aman bu ne ya deyip bırakma. elin alışınca vazgeçilmez bişi.

burada nasıl yapıldığıda var. ben tablet şeklinde bulamadım burada kalıp şeklinde aldım. pudralısı pembe oluyor ben ondan alıyordum sürekli ama kalmamış dün naturel aldım fikir olsun die resminide ekleyim.

agda.jpg

fotoraf0007gja.jpg

:D yok canım değil ama gerçekten tavsiye ederim tüylerin hiçbir şansı yok :D
birde eni geniş spatula kullanırsanız daha iyi olur. kullanmak isterseniz bilginiz olsun.

Bu da iyiymiş canım,ilk defa duyuyorum,denemek lazım:eek:

acigul

Daimi Üye
Tepki
650
OP
sadiye

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Ben jilet kullaniyorum yazin her dusta iyi oluyor. :huhuu:

rky

Yeni Üye
Tepki
7
benimde epilatörüm var..aynı zamanda soğuk ağda..bacak kolaltı ve bikini bölgesinin ön düz kısmına epilatör,kalanı içinse soğuk ağdadan az bişe ayıyorum bi kenara,işaret ve baş parmaklarımın ucuna azıcık alıp kalanını onunla çekiyorum tektek üçer beşer:hihi:iyi oluyor bazan ayda bir almam yetiyor bazansa 2 haftada uzuyor hemencik:3:bir aa vktim yoksa zırnık veya çok acilse jiletle hallediyodum ama çıkınca sanki orman gibi oluyor ve emeklerim boşa gidiyor ve ve daha çok acıtıyor bende ne olusa olsun kesinlikle soğuk ağdamdan vazgeçmiyorum:kayris:haa epilatör etimi soyuyor:uzgun:

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Ben de koltuk altıma ve bacaklarıma epilasyon kullanıyorum.
Bikini bölgesini sesu ağda ile alıyorum ayda 2 kere çokda memnunum 3 senedir alıştım.
Asla jiletle almıyorum en fazla 3-4 kere sürmüşümdür jileti...

Tepki
26
arkadaşlar bence lazer epilasyon süper bişey bikini bölgesine, koltukaltına ve bıyık bölgeme yaptırıyorum çok memnunum tabi biraz masraflı ama değer walla

cartcurt35

Yeni Üye
Tepki
0
epilasyon aletine son verin..batık yapan o...sir ağda yaptırıp, hamam etkisi yaratan yani cildi derinlemesine temizleyen organik sertifikalı duş jeli ve tüy azaltıcı losyon ile muazzam sonuç alacaksınız...lazere vereceğiniz parada cebinize kalacak...ben estetisyenim ve lazeri müşterilerime tavsiye etmiyorum.. ilerde ciddi cilt problemleri yaşamamanız için...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar