Epilasyonunuzu ne ile yapiyorsunuz?

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
bende tüy dökücü krem kullanıyorum çok iyi oluyoda 3 4 günde bi yapamm gerekiyo ...ağda hiç kullanmadım ..epilasyon aletide jilette cesasret edemem :aglayan:

o kremi de hiç sevemedim beklemeye tahammülüm yok benim:)jiletten farkı da yok zaten jilet daha pratik 3 bışaklılar kesmiyo korkma:)permatikle filan deneme bile

Mss_42

Daimi Üye
Tepki
608
bende epilasyon aleti ile yapıyorum...batıklarım çok az oluyo....arada bir sir yapıyorum onlardanda kurtuluyorum ...rahatım yani.....:kahve:

OP
sadiye

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Bu batiklar herkesin sorunu gibi birsey galiba, mavisim bende o kremi denedim ama beklemesini sevmiyorum. Jilete alistim kolay geliyor. Rüzgarim bende lazer düsünüyorum ama kararsizim. :panter:

acigul

Daimi Üye
Tepki
650
ben de ilk defa duydum folyo derken ne işe yarıyo yani

kuaförlerin kullandığı ağdadan canım. bez derdi falan yok sürüyosun azcık bekleyip çekiyosun. tabi zamanlamayı iyi ayarlaman lazım çok beklerse kırılıyo dondoğu için az beklersede almıyo ama harika bişi. tabi birde ilk acemilikte olacak aksiliklere dayanacaksın yani aman bu ne ya deyip bırakma. elin alışınca vazgeçilmez bişi.

burada nasıl yapıldığıda var. ben tablet şeklinde bulamadım burada kalıp şeklinde aldım. pudralısı pembe oluyor ben ondan alıyordum sürekli ama kalmamış dün naturel aldım fikir olsun die resminide ekleyim.

agda.jpg

fotoraf0007gja.jpg

Bildiğimiz alüminyum folyo değildir heralde dimi:D

:D yok canım değil ama gerçekten tavsiye ederim tüylerin hiçbir şansı yok :D
birde eni geniş spatula kullanırsanız daha iyi olur. kullanmak isterseniz bilginiz olsun.

OP
sadiye

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Cok ilgincmis canim, yeni birsey daha ögrendim. Hic duymamistim. Burda varmidir acaba. Harikaymis. :eek:

nazoeren

Daimi Üye
Tepki
2.261
epilasyon aletiyle hallediyorum ben de...bu konuda çok derdim yok..tek tük tüylerim.onların da rengi sapsarı zati:nazo::nazo:

acigul

Daimi Üye
Tepki
650
Cok ilgincmis canim, yeni birsey daha ögrendim. Hic duymamistim. Burda varmidir acaba. Harikaymis. :eek:

ben burada tek bir yerde buldum büyük şehirdeysen mutlaka bulursun. umarım bulursun ve beğenirsin. :hhhhhh: ayrıca talk pudrayı mutlaka uygula. çok sürme ama. cildi kuruttuğu için daha ii sonuç veriyor

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
ben de böyle kullanıyorum ,kızımda bile kullanıyorum :D yakında ısıtıcısını da alıcam daha rahat olacak ,şimdi ayrı bir kapta benmari usulü ertiyorum işim uzun sürüyor,ısıtıcı makinesiyle daha kolay olur...

acigul

Daimi Üye
Tepki
650
ben de böyle kullanıyorum ,kızımda bile kullanıyorum :D yakında ısıtıcısını da alıcam daha rahat olacak ,şimdi ayrı bir kapta benmari usulü ertiyorum işim uzun sürüyor,ısıtıcı makinesiyle daha kolay olur...

bende alıcam ama sıra gelmedi ısıtıcıya bir türlü :D büyük bir cezve aldım ocağın en küçük gözünde kısık ateşte eritiyorum.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar