En son aldığınız makyaj ürünleri nelerdir?(Resimli)

H

Hera

Misafir
Okycim Sağlıkla kullan Kırmızı ruj şu an bende var bayılıyorum sanada yakışır eminim tatlım sür gönlünce

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
dsc00935e.jpg

dsc00940in.jpg

dsc00941bg.jpg

macten aldıklarım. yılbaşı özel kolleksiyonu için hazırlanan glossları set şeklinde
siyah göz kalemi. ve her zaman aldığım studıo fıx pudrası nc30

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Kızlar bu bölümde niye hareket yok , biliyorum hepiniz süslüsünüz hani nerde aldıklarınızın fotoları? :dusun:

Bugün boş durmadım ben de bunları aldım :kedim:

Biotherm spf.li nemlendirici bakım kremim
Bephanthen krem tüm ailemizin kurtarıcısı
Kızım için Organicare , sertifikalı organik vücut yağı
Artdeco fondoten ve concealer , bu markayı ilk defa kullanıyorum , nitelik olarak YSL markasına benzediğini ve Alman markası olduğunu söylediler , ilk izlenimim oldukça doğal ve güzel kapatıcılığı var ayrıca Spf si mevcut.

g9lk5.jpg

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
ohhh lilicim ne güzel hareketlendirdin topiği
Bepanthen kremi sadece oğluş için kullanıyorum..

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
ohhh lilicim ne güzel hareketlendirdin topiği
Bepanthen kremi sadece oğluş için kullanıyorum..

İnşallah hareketlenir azcık yahu , yeni cici görmeyeli çok oldu :sinirli:
Ben kızım için bephanthen, trosyd ve mustela'nın kremini kullanıyorum onlar iyi geliyor , değiştiriyorum arada böyle.
Benim ellerim çatlamaya başladı bile ne yazık ki arada ben de ellerime sürüyorum rahatlatıyo.

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
ben mustela nın kremini yeni doğum yağtığımda meme ucum çatlamıştı onu alıp kullanmıştım pek bi faydasınıda görmemiştim..

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Oh ohh!!!
İyi günlerde kullan canım..
Ben son günlerde maalesef kozmetiğe baya ara verdim:uzgun:

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
ben mustela nın kremini yeni doğum yağtığımda meme ucum çatlamıştı onu alıp kullanmıştım pek bi faydasınıda görmemiştim..

Ah canım ya o göğüs ucu çatlağına hemen fayda eden bir krem ben bilmiyorum zaten , Lansilosh kullandım benim inanılmaz problem olmuştu emzirirken ama sürekli emmeye devam ettiği için hemen işe yaramamıştı o bile , o yüzden göğüs ucu için plastik aparatlardan (göğüs kalkanı) almış 1 hafta krem sürüp onu kullanmıştım öyle iyileşmişti. Ben Mustela'dan çok memnundum , hala bile şampuanını kullanıyorum arada kremini , kızımın cildi de atopikti ne yazık ki inanılmaz hassastı hala da öyle , herşeyi kullanamıyorum.

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
yağlı canım..NEUTROGENA DEEP CLEAN almıştı kızkardeşim bana daha kullanmadım iyi gelirmi acaba?

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
yağlı canım..NEUTROGENA DEEP CLEAN almıştı kızkardeşim bana daha kullanmadım iyi gelirmi acaba?

Canım bu ürünü biliyorum ama kullanmadım birşey söylemem yanlış olur.

Senin cildin yağlı olduğu için yağı söküp atan temizleyicileri tercih etmek istiyorsun doğal olarak ama yağı söküp atmak cilt ph.ını bozar birkaç saat yağ gider ardından daha fazlası geri gelir.Siyah nokta oluşur , gözenekler büyür. Bu yüzden yağ-nem-ph dengeleyici bir ürün tercih etmen gerektiğini düşünüyorum , cildin dengelenirse aşılı yağlanma da durur.

Benim temizleyicisini aldığım organik marka Rareblossom'un temizleyici - dengeleyici toniğini kullanıp çok memnun kalanlar var.Dene derim.

RB-20-100.png

Bir de bence mutlaka haftada iki kez peeling yapıp ardından da gözenek temizleyici maske kullanmalısın.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar