En son aldığınız makyaj ürünleri nelerdir?(Resimli)

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
harika yaaa rujun tonu güzele benziyo bide su saç yağını merak ettim kullandınmı okican

tatlım kuaförden aldım. kullandı saçıma önce. çok güzel bir yağ. bakım yapıyor. elektriklenmeyi önlüyor. nemli nemsiz, kuruıslak saçına bir kaç damla sürüyorsun çok güzel yumuşacık yapıyormuş saçı..tabii bakımda yapıyor..

H

Hera

Misafir
Güle güle kullanın kızlar benimde pudram birmişti La prairie Powder Fınısh aldım bundan başka hiçbir markayı kullanamıyorum çok Özel bir ürün ve birde Kaş kalemi Mac ten aldım dün -ciko

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
Güle güle kullanın kızlar benimde pudram birmişti La prairie Powder Fınısh aldım bundan başka hiçbir markayı kullanamıyorum çok Özel bir ürün ve birde Kaş kalemi Mac ten aldım dün -ciko

gülegüle kullanın. aldıklarınızın resimlerini koyarsanız çok güzel olur... oldukça ihmal edildi burası çünkü...

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
ojeq.jpg

Renkler iyi çıkmamış , sırasıyla haki yeşili - kahve - beyaz - yansımalı mor.

rimel.jpg

fondoten.jpg

fara.jpg

rollon.jpg

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
Parfüm çok şeker duruyor güzel günlerde kullan okycim , loreal maskara hiç kullanmadım memnun kalırsan haber ver bana da canım.

ben beğendim tatlım.lancomeda kullandım diorda. bu da güzel.hoş bende kirpik çok olmadığından işte çok fark olmuyor gibi:)

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
bugün aldığım flormar ganimetlerim:)
dsc00526eo.jpg

geçen günde sephoradan bu turkuaz kalemi aldım. renk harika. solotica topazio lensimle muhteşem bir ikili oluştuyorlar

dsc00529kp.jpg

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar