''En Güzel Gelin'i Seçiyoruz.'' Detaylar için TIKLAYINIZ!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
bekliyorum melekcimmm
fındığım hiçde değil resimlerin harika çıkmış bence canım

evet kızlar özelimde sizlerin görselliğine çıkacak olan 8 adet gelin adayımız varrrrrr yokmu arttıran bekliyorum ama haydiiii nekaa çok katılım okadar çok heyecan hadi ama kızlarrr sılanız sizleri bekliyorummmmmmm/B]

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
şuan elimde birbirinden güzel 9 gelin adayımız varrrr hepiciğide sabırsızlıkla yarışma günün bekliyo evet kızlarrrr sılanız bekliyoooo yokmu daha resim gönderen balaarımm-hmm-hmm-hmm:iloveyou::iloveyou::eek::eek::eek:

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
bu beyaz meleklerin arasında senide görsek yarışmada essem nekadar mutlu oluruz bilemezsin yüzünü gösermemiz şart değil enazın hiçdeğilse boyun hizandan aşağını görsek essem hadi kırma beniiiiiiiii-hmm-hmm:eek::eek::eek::eek::eek::eek:
cnm cok ısterdım katılmayı ve katılsam kesın kazanıırm bu kadarda ıddaılıyım -hmm ama esımle bırbırımıze sozumuz bu nete foto yasak pcde bıle fazla foto yok
eee bekarlar nabacak :hihh:
kendinize müslümansınız :bitter:

bekarlar dırek suıtımdekı cıbıl yarısmasına katılıcak :findik:
bak sızlerı yıne ben dusunsum ne varsa bende var:dil:

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
iki gün daha beklesek kızlar katılan arkadaşlar olabilir diye düşünüyorum bennn
hadi kızlar sılanız< sizleri bekliyoooooo resimlerinizi
kız esse iddalıyım diyosunya hepten merak içinde bırakıyosun insanı yaaaa yoyuy bari ben bikerecik göreyimmmm yooooyyyuuuuuyyyyy

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
evet kızlarrrrr yarışma için sabırsızlıkla beklediğinizi biliyorum büyük gün yarın start veriyo şimdiden beni yalnız bırakmayıp resimlerinizi gönderdiğiniz için teşekkür ediyorum ve katılmak isteyen başka arkadaşlarımda varsa sizlere sesleniyorum büyük gün yarın yarına kadar resim göndemek istiyorsanız bekliyorum canlarımmm sizleri çok seviyorummmmmmm:eek::eek::eek::eek::eek::eek::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar