''En Çirkin - En Sevimli Ağlayan Bebek'' Yarışması

simurganka01

Daimi Üye
Tepki
2.589
Herşey hazır canlarım..Konumuz açılmak üzere bekliyor.
Bir yanlışlık olmaması için haber bekliyorum..
Daha evvel resim gönderen arkadaş,şimdi yarışmadan çekildi ama kimdi ben hatırlayamıyorum.şimdi son teyit için kendisini bekliyorum:uzgun:
Yaşlılığıma verin lütfen olurmu:ne:

Benim o :dertli: ama ben size cuma günü yani yarışma başlamadan önce mesaj atmıştım yarışmanın hafta sonu başlayacağını okuyunca... şimdi benim yüzümden yarışma başlamamış gibi bişe oldu... üzüldüm... selamlar sevgiler.

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Bi yarışmaya katılacak bebe yok ki şöyle elimizin altında:sinirli: hani illa istediğimden değil sırf yarışma için :huhuu:

ecrinnn

Daimi Üye
Tepki
1.861
Benim o :dertli: ama ben size cuma günü yani yarışma başlamadan önce mesaj atmıştım yarışmanın hafta sonu başlayacağını okuyunca... şimdi benim yüzümden yarışma başlamamış gibi bişe oldu... üzüldüm... selamlar sevgiler.

Cnmm niye vazgectinn? Yakalayamadin mi duru minnosun foto sunu dicem ama sahim gondermisti demis..

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Sizinle bir ilgisi yok inanın.
Ben özel klasöre açmıştım ancak sizin göndermiş olduğunuz mesajı silmişim.Hatırlayamadım aceba diyerek,bir yanlışlık olmaması için teyit almak istedim.
Yarışmayı başlatmak üzere gidiyorum:uc:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar