''En Çirkin - En Sevimli Ağlayan Bebek'' Yarışması

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Eh birazcık farkımız olsun istedim.Daha evvel En Güzel Gülen Bebek Yarışması yaptığımda inanılmaz katılım olmuştu..
Yeniden Gülen bebek yerine farklılık olsun istedim ve En Çirkin - En Sevimli Ağlayan Bebek Yarışması yapmayı uygun gördüm.
Evet çirkin derken,bebeklerin elbette çirkini olmaz,ama ağlayan bebekleri oylayacağız.

Tabiki yine resimleri özelimden bana ulaştıracaksınız.. Şahmaran :sutarafa:

Bu yarışmada isimler saklı tutulmayacak canlarım,sebebine gelince çoğu bebişler sitemizin albüm bölümünde ekli resimleri ile tanınıyor,bunu saklamanın bir anlamı olmayacağından..Ekleme yaparken hangi bebişler,hangi üyemize ait isimler yazılacaktır bilgilerinize.
Evet inanılmaz eğlenceli ve sevimli bir yarışma olacağından şüphem yok..
Hemen konuyu açıyorum ve bol katılım bekliyorum..

Sorularınız var ise bu başlıktan sorabilirsiniz arkadaşlar.

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Yaa olmadı bu :bitter: olmadı bebeyi nerden bulucam ya (bitter_im gibi konuştum kulağı çınlasın :kptmya:)

Şaka bir yana oylama için sabırızlanıyorum eminim çok şirin bebekler görücez bu yarışmamızda :huhuu:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Yaa olmadı bu :bitter: olmadı bebeyi nerden bulucam ya (bitter_im gibi konuştum kulağı çınlasın :kptmya:)

Şaka bir yana oylama için sabırızlanıyorum eminim çok şirin bebekler görücez bu yarışmamızda :huhuu:

Yiğenindemi yok canım..İlla kendi bebeğin olması şart değilki yahu:eek:ky:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Yarışmamızın gizliliği konusunda değişiklik yapıldı arkadaşlar:
Bebişler ve üyelerimizin isimleri aynı anda yarışmaya dahil edilecek.Yani kim kimin bebişi açık tutulacak.
Sebebine gelince:Albümlerimiz başlığında zaten bebişlerimizin resimleri mevcut ve birbirini yakın tanıyan arkadaşlarımızda bebişlerimizi tanıdıkları için bunu saklamanın bir anlamı olmayacağından,böyle bir değişikliğe gidildi..
Örnek:Şahmaran ve oğlu....
By şekilde mesaj başlıkları belirtilecek:panter:
Üyeye göre değil,bebişin tipine göre değerlendireceğiz:dance:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar