Dünyanın en güzel kadını Angelina Jolie'mi?

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395

Tamam, Angelina Jolie benden yuz kat daha guzel olabilir {belkide bin kat guzeldir, detaylara inmeyelim :)} Ama yani goz var, nizam var. Bu carpik bacakli kadinin guzelliginin surekli $i$irilip dunyanin en guzel kadini diye bize sunulmasindan biktim artik. Hic guzel gormesem belki inanirdim. Ama yapmayin, n'olur... Angeline Jolie iyi bir anne, iyi bir sevgili, iyi bir oyuncu {bunuda tartisabilirim} ya da guzel bir kadin olabilir ama ortada abartilacak bir durum goremiyorum. People dergiside bana inat Angelina'yi dunyanin en guzel kadini ilan edip duruyor. Ben i$in icinden cikamadim, bari siz soyleyin... Sizce dunyanin en guzel kadini Angelina Jolie olabilir mi?
Kaynak:Salıncakta İki Kişi

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
bence dünyanın en güzel kadınlarından biri.
hakkını yemeyelim ama.
yiğidi öldür hakkını yeme demiş atalarımız. çok çok güzel bir kadın

donut

Daimi Üye
Tepki
1.467
en taraflı fotolarından biri konmuş ..yani en çirkin halini bulmak için çaba sarfedilmiş..

bence olasıdır en güzeli olması,cunku guzellık kavramını degıstırmıstır bu kadın..
saman sarı sacları,puruzsuz teni,hokkacık burnu,nazik bir agzı yok ve biblo bir kadın degil.

"kalıpdışı" güzelliktir kendisi,"farklı"..

ANGELINA-JOLIE.jpg

ANGELINA-JOLIE.jpg

66064ep_jolie_b-gr_02.jpg

0197-Hot-Celebrity-Angelina-Jolie.jpg

Angelina-Jolie_1280x1024.jpg

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
güzel olmaya güzel ama fiziğini beyenmedim türkiyede daha güzelleri var

S

Saffarri

Misafir
tamam cok guzel bi kadin ama dunya guzeli degil. ayrica herkesin guzellik anlayisi farklidir. bu kadinin gozleri dudaklari burnu super, ama hepsi bir araya gelince benim hosuma gitmiyor acikcasi. yani bana itici geliyor ama cirkin biri diyemem)))))

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
En güzel diyemem ama karizması var kadının :rujsigara:

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
evet güzel ama dünyanın en güzel kadını değil eminim daha güzelleri vardır.güzellik göreceli bi kavram...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar