Doğum yapan anneler (Doğum hikayeleriniz)

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
divinitiy en sonunda aglattınız benı:(
esının elını bırakmadın demek cnm benım

anne olmak hiçbişeye benzemez
allahım inşallah birdaha nasip eder
o duyguyu tekrar tatmak isterim

o korkuna ragmen yenıden ıstıyodun dımı:eek:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Divinity ve KSO Allah bağışlasın evlatlarınızı.

divinity

Daimi Üye
Tepki
1.137
divinitiy en sonunda aglattınız benı:(
esının elını bırakmadın demek cnm benım

anne olmak hiçbişeye benzemez
allahım inşallah birdaha nasip eder
o duyguyu tekrar tatmak isterim

o korkuna ragmen yenıden ıstıyodun dımı:eek:

benim haberim yok canım yarı baygınmışım
eşim ayıldıktan sonra anlattı mengene gibi sıktın elimi koparacaktın az daha dedi :D :gul:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
divinity kso Allah bağışlasın yavrularınızı

essem ve tüm isteyen arkadaşlarımızada bu yıl bebişlerinizi kucağınıza almanızı diliyorum

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
SİZİNLE PALAŞMAK İSTEDİM ARKADAŞLAR...BİRAZ GEÇ BELKİ AMA SİZİnN HİKAYELERİ OKUYUNCA BENDE YAZMAK İSTEDİM..O ANA GİDİP GELDİM SANKİ TEKRAR

tatlı meleğim babanenle oturmuş seni sabırsızlıkla bekliyoduk..
eRken gelirsin diye korkumdan babaneni büyük ısrarlarla erken getirttik..
18 GÜNLÜK Bİ BEKLEYİŞTEN SONRA 27 AĞUSTOS GECESİ İLK GELİYORUM SİNYALİNİ VERDİN ANNECİĞİNE KUZUM..
okadar hareketliydin ki.karnımın üstüne doğru artık ayaklarınla tekmeler atıyodun o gece..
babanemiz korktu.babamız işte çalışıyodu .yalnızdık çünkü..
sana ,benim meleğim beni üzmez sabah gel emi kuzum diye nasihatta bulundu.
benim akılım meleğim, içerdeyken bile söz dinledin ve bizi 28 ağustos sabahında anneciğine sıklaşan ağrılar verek uyandırdın..
sabah 5,30 ta önce20 dak.bi sancılarım gelmeye başladı..sonra saatler ilerledikçe sancılarda sıklaştı..
kuzum benim babamızı bekledin gelmek için..
sabah 7,30 ta babamız işten gelmişti..baBAnemiz müjdeyi verdi..
hadi hastaneye gidiyoruz diye.
.
daha öncede geliyosun sandığımız anlar olduğundan babacığın ilk başta yine böylebi ağrı sandı..
sonra 5 dak.bir gelmeye başlayınca sancılar,aceleyle soluğu hstanede aldık..
yatağa yattığımda seni kollarıma alıcağım için mutluluk duyuyodum..
heyecanlı bekleyiş başladı..
senle birlikte 6 kuzu daha dünyaya gelmek için aynı hastane ve aynı günü seçmişti..
odada herkes birer birer doğuma alınırken bendede artık dak.başı gelen sancılar ve kontroller sıklaştı..nihayetinde 28.08.2006 pazartesi günü öğlen 12 de doğuma alındım..
allahım hiç unutamam..ilk seni gördüğümde çirkin yumuk yumuk bişeydin..
içimden ilk çıktığın anı ömrüm boyunca hiç unutamam heralde..
sonra yatağa aldıklarında seni görmek istedim..yanıma getirdiler..

hemşire bugün doğan en çirkin bebeğin sen old.söyledi..
ve ilk süt emişin..mememi arayışın..o duygu tarif edilemez meleğim..öyle güzel biduygukii.
baban seni kucağına aldığında ikimizde sevinçten ağladık..
ve yaradanımıza şükrettik,senin gibi bi meleği bize gönderiği için..
iyiki doğdun kuzum,iyiki hayatımızdasın..
bugün 3 buçuk yaşındasın ve ben sana baktıkça bu kadar güzel ve özel bi meleği dünyaya bize gönderdiği için tekrar tekrar şükrediyorum yaradana...

kumsalll

Daimi Üye
Tepki
454
3 bucuk sene hamile kalmayı bekledim.en sonunda hayırlısıyla bende anne oldum.ben riyadh ta yasıyorum.burada dogum yaptıgım hastanede hastanın yanına hiç kimseyi almıyorlardı.eşim beni 27 mayıs gecesi hastaneye götürdü sancılarım sıklaştıgı için.doktorlar doguma alıyoruz dedıler.beni aldılar ve eşimide hastaneden cıkardılar.ben ertesi gün ögleden sonra 2 bucukta dogum yaptım.eşim beni ve kızımızı aksam 7 de görebildi.çünkü o saatten önce almadılar hastaneye.bütün gece tek basıma agladım bagırdım sancılarımdan.hep anne diye agladım.keşke annem yanımda olsaydı diye agladım.annem yanımda olsaydı belkı daha az sancı cekerdım dıye düşünüyordum.ama ailem türkiyede.ve benım kızım ailenın ilk torunu olmasına ragmen kızımı 1 yasını doldurduktan sonra gördüler.çünkü eşimin işinden dolayı bir türlü gidemedik türkiyeye.simdide her sene 3 ay görürler kızımı.her yaz tatılınde ailemin yanına giderim.şimdi ikinci bebegıme hamıleyım.bakalım kısmet ne olacak.bu sefer türkiyede dogum yapmamı istiyor eşim.ailem yanımda olsun diye.bana yardımcı olurlar diye.çünkü kızımda hastaneden çıkıp eve geldıgımde onu yıkaması için birini zorla buldum.burda türk bir aile vardı onun eşini arayıp rica ettim.tek basıma herseyiyle ilgilendım kızımın.allahtan normal dogum yapmıstımki hiç yatmadım.
biliyormusunuz benım kaderım annemınkıne benzıyor.annemde abimi dogurdugunda arabıstandaymıs ve oda benım gibi tek basına dogum yapmış.tek basına bakmıs abime.onunda ailesi o zamanlar türkiyedeymiş.ben dogumdayken hep aglamışş annem kızımla aynı seyleri yaşıyoruz diye.canım annecım cok özledım seni cok.keşke mümkün olsada 1 dakıkalıgına sana sarılabılsem şimdi.
işte benim hikayemde bu arkadaslar...

Madmazel

Daimi Üye
Tepki
2.700
benim birinci hamilelimde kizim oldu sezeryan olundum bakude turk kliniyinde Funda-da kizim 2.800kilo 3.50sm boyunda.dogus vakitinden 20 gun evvel gerceklesdi. Ikinci hamileliyimde oglum oldu 3.500 kilo 3sm boyundayine sezeryan oldugum icin vakitinden 20 gun evvel.
192o.jpg

sufu*

Üye
Tepki
51
bende ilkini normal yaptı kzım11 yaşında şimdi.aklıma geldikçe ıyy fena oluyorum.dikiş atılırken avaz avaz bağırmıştım.birtürlü uyuşturamamışlardı.hele sancı son anlarda deliricem sandım.suni sancı feci bişey yaaa.
5.aya girmek üzereyim ikinci doğum olalı.sezeryan istedim normalde yaşadıklarımdan dolayı.ama binpişmanım.öldüm öldüm dirildim resmen.ilk kalkış mahvetti beni.günlerce zorlandım.halada dikiş yerim acıyo.karnıma azıcık değsin biri zıplıyorum acıdan:(( keşke normal yapsaydım diyorum.artık değişti yöntemler çünkü..neyse olan oldu artık.şükürler olsun rabbime 2tane evladım oldu.bir kız bir erkek istemiştim naspi oldu.isteyen herkese nasip olsun inş :besik:

Tepki
33
Şoyle baslayalim 3 evlat sahibiyim erkek hepside ilk oglum 2014 dogumlu 4 kilo 50 cm dogdu ilk uc hic habersiz ben ne isler yaptim ne esyalar tasidim merdivenler indim ciktim uc ay bitmis bulantilar sayesinde ogredim ilk oglumu hemen testler falan derken kaldi safak 6 ay derken 40 hafta bitti ne sanci ne acilma iki gunde bi nst ye gidiyoduk 41 bitti 42 derken artik resmen hasteneden gitmiyo gibi olduk 42 hafta sinunda doktor cuma gunuydu son gttigim artik dogmasi lazim tHmini hafta sonu dogacak ve hafta sonu ic hastaliklari doktoru yok kilolu yum diye dogum a almak istemedi kisacasi her gittigimdede alttan muayene ediyodu neyse esim arkadasi bir degil bin kere sagolsun uc hastane gezdirdi kimse guvenemedi doguma almaya univsrsite hastanesi bile acilde sogurur orsa yatarsin yerim yok dedi bi de muayene ederken suyumu patlatmis haberim yok ilk bebek ben saniyorum cok sicak terledim sitresten neyse en son bi gastanede muayene olmustum bi sefer dedim oraya gidelim orasi kabul etti allahtan hemen yatis yapildi o kadar hafta beklemis sanci verdiler bana tutmadi sanci ufak karincalanmalar oluyo du sadece karsimda bi kadin o kadar bagiriyo aci cekiyodu ki olmayan tansiyon yuksrldi bebek buyuk nefesiz kalip kalp atislari yavasladi dedi doktor hemen ameleyata imzalar kanlar vs derken ilk oglum kucagimda idi gelelim ikinci doguma ikincisi gene ilk uc ayi nilmeden ev isleri boya yika felan gecmis bilmeden ogrendik uc aylik ve ilk oglumu dogum yaptim yere gittim onuda tam40 haftada dogurdum ucuncu oglumda gene ilk uc ay yok ve surec boyle gecti onuda en kisa dogum olarak yarim saatte sezeryanla acip aldilar diktiler toplam gecen yatagima gecis sureci 40 dk idi artik deneyimliyim ama ucuncu yu ozelde dogurdum ama devlet hastanesinden bin kat iyi ama devletteki gibi gazini cikar tuvalete git yuru diye zoamadilar ama ben ikisinden bildigim icin yurudum kafeinimi aldim cok rahat sezeryan sonrasi gecirdim ilk uc gunde zimba gibiydim ha sunu merak edebilirsiniz ilk uc nasil fark edilmiyo diye ben adet hic gormuyorum o yuzdem gecikme vs olmadigi icin anca bulancak mide o zan kontrol ediyorum ogllarim 2014 ikincisi 2017 ucuncu su 2018 dogumlu ilk 4 kilo iKinci 3 450 ucuncu ise 3850 dogdu zor oluyo iki kucukle iki numara kardesi dogdugunda yurumeye basladi uc numara su an 5 vi ayin icnde allahim kimseyi evlatlari ile sinamasin

Melegim22

Daimi Üye
Tepki
8.189
Şoyle baslayalim 3 evlat sahibiyim erkek hepside ilk oglum 2014 dogumlu 4 kilo 50 cm dogdu ilk uc hic habersiz ben ne isler yaptim ne esyalar tasidim merdivenler indim ciktim uc ay bitmis bulantilar sayesinde ogredim ilk oglumu hemen testler falan derken kaldi safak 6 ay derken 40 hafta bitti ne sanci ne acilma iki gunde bi nst ye gidiyoduk 41 bitti 42 derken artik resmen hasteneden gitmiyo gibi olduk 42 hafta sinunda doktor cuma gunuydu son gttigim artik dogmasi lazim tHmini hafta sonu dogacak ve hafta sonu ic hastaliklari doktoru yok kilolu yum diye dogum a almak istemedi kisacasi her gittigimdede alttan muayene ediyodu neyse esim arkadasi bir degil bin kere sagolsun uc hastane gezdirdi kimse guvenemedi doguma almaya univsrsite hastanesi bile acilde sogurur orsa yatarsin yerim yok dedi bi de muayene ederken suyumu patlatmis haberim yok ilk bebek ben saniyorum cok sicak terledim sitresten neyse en son bi gastanede muayene olmustum bi sefer dedim oraya gidelim orasi kabul etti allahtan hemen yatis yapildi o kadar hafta beklemis sanci verdiler bana tutmadi sanci ufak karincalanmalar oluyo du sadece karsimda bi kadin o kadar bagiriyo aci cekiyodu ki olmayan tansiyon yuksrldi bebek buyuk nefesiz kalip kalp atislari yavasladi dedi doktor hemen ameleyata imzalar kanlar vs derken ilk oglum kucagimda idi gelelim ikinci doguma ikincisi gene ilk uc ayi nilmeden ev isleri boya yika felan gecmis bilmeden ogrendik uc aylik ve ilk oglumu dogum yaptim yere gittim onuda tam40 haftada dogurdum ucuncu oglumda gene ilk uc ay yok ve surec boyle gecti onuda en kisa dogum olarak yarim saatte sezeryanla acip aldilar diktiler toplam gecen yatagima gecis sureci 40 dk idi artik deneyimliyim ama ucuncu yu ozelde dogurdum ama devlet hastanesinden bin kat iyi ama devletteki gibi gazini cikar tuvalete git yuru diye zoamadilar ama ben ikisinden bildigim icin yurudum kafeinimi aldim cok rahat sezeryan sonrasi gecirdim ilk uc gunde zimba gibiydim ha sunu merak edebilirsiniz ilk uc nasil fark edilmiyo diye ben adet hic gormuyorum o yuzdem gecikme vs olmadigi icin anca bulancak mide o zan kontrol ediyorum ogllarim 2014 ikincisi 2017 ucuncu su 2018 dogumlu
Allah bagışlasın evlatlarınızı :)
Yasları çok yakın degil mi?? İsteyerek mi yakın oldu :)

Tepki
33
Allah bagışlasın evlatlarınızı :)
Yasları çok yakın degil mi?? İsteyerek mi yakın oldu :)
bilmeden oldu ilki 1 bucuk seme sonra geldi son ikisi ard arda verdi yaradan zor oluyo ama rutine alistik artik adet gormedigim icin bilmeden icerde buyuyo oyle haberimiz oluyo basda da haberim olsa kiyamazdim evlattir

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar