-Doğum Günün Kutlu Olsun NK83m Birtanem -

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Hayatımda tanıdığım en özel insan. ..Hayır sen insan olamazsın. ..Melekler seni görünce kendinden utanir eminim:)) o derece özel ve güzelsin nkm. ..seni hayranlıkla takip eden sadık okurun doğum gününü en icten dileklerimle kutluyorum♡♡..iyi ki doğdun nkm seni tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. .nice mutlu huzurlu sağlıklı yıllara canım benimmmmm....

:balkopugu::balkopugu:

Sizler de öylesiniz canım benim ya demeyin öyle valla kıpkırmızı oluyorum :utandim: Çoook teşekkür ederim bende seni tanımış olduğum için çok mutluyum siteye geldiğim ilk zamanlar bana karşı olan o sıcak ve destekleyici tutumunu hiç unutamam ortağım beniiim gittiğin zaman gerçekten çok üzülmüştüm döndüğünde de bir o kadar sevinmiştim umarım bundan sonra hiç ayrı düşmeyiz seni çok seviyorum :eek:pucuk:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.661
Bu ne kız âşık atışmasına döndü :gul:Eveeet zilin sesini duydunuz nk ve bitter_im'in cıvıma saatleri başladı :cokkomik: Seninkinin fontunu küçülttüm ondan gözüne az geldi maşallah padişah fermanı gibiydi

O gözüne ilk takılan yer neden beni şaşırtmadı acaba? Aksi olsa hastamısın bacım ateş mateş yerinde mi derdim :nazo: Doğru dünya çapında ilerliyorsun uçan kaçan hesabı :ko Hangi ara bana döndük ya :ne: Enişte bende diyorsun ya ben bir huylandım adam seni görünce beni dünya ahiret bacısı yapmasın sonra :kahkaha: bitter biz çok söylendik akraba olamıyoz bilmem ne diye bence kesin iki kardeşe gidicez he :kptmya:

Allah kimseyi sevdiklerinden ayırmasın inşallah o mevzuya girmeyelim valla sulu zırtlak olurum ben :(

Beni içirtme kız yaramıyor yerden kazırsın valla :hihi: sonraki laflar derken neyi kaldıramayacağım ne yapacaksın bana @Çilekli Sakız kahve ver son gelin bükücüne cin gibi olmam lazım bu cadının kafasında tilkiler geziniyor belli :cilgindans:

:gul: ne küçültüyorsun bea yazı fontumu montumu :nazo: bende eziklendim bian öyle heyaaa duydunuz zilin sesini şaşır zaten bi afalla bi şaşkınlaş duyamazsan :nazo: hee konu ne ara sana döndü ben öyle boşa ikizle burcu diilim yanar döner :1: evire çevire laflar uzar gider konu konuyu açar biz bence ikiz olan birilerini bulak yoksa dedigin gibi hacın bacım der sana :nazo: yoksam yani cıx ıı ıh benden sana sıra gelmez hiç deilse ikiz olsunda gözüm kaymaz sen seç önce bi ikiz sen tamamsan ben hertürlü tamam olurum :kayris: erkekten anlıyon yeminle :D buluruk birer dalyan :gul: ver yansın ederiz sonra :nazo: bak istanbıllara gelmemi isdiyosan bulacaz yapcak bişi yoh :nazo: istanbıl dedimde sana bi haber edeyim aslı şuan türkiyede veee veee yaz sonuna dogru temelli istanbula yerleşiyor beni bilmemde aslı daha yakın olcak bacımmm Allah nasip ederse biryerde denk gelelim valla ben çok istiyorum :panter: bacımla bi kahve içeyim bi yemek yiyelim ama benim için mekan kapat yoksa ben erkek sineklere bakmaktan seninle sohbete katılamayabilirim istanbullara benim için deilde erkek için gelmiş dedikodusu yayılmasın sonra hanimefendi magazina :gul: manşet olurum yeminle :kahkaha: hee garsonlarda bayandan bozma olsun :nazo: anca öyle bugun kuzenle birlikteydim oda evli ya ona diyomki keske bekar olaydın sonra diyom iyiki deilsin anlaşamazdık :gul: senin manitaları heb ben kapardım zırıldardın diyom :kahkaha: defol git dedi :d :D şakayada gelmiyo mannak :hihh: dedikse kaptıkmı sanki hella hella :kahkaha: ayyyyy bitter kilit :gul::ko gülme krizindeyim :ko:ko:ko

Aşk Sancısı

Daimi Üye
Tepki
2.550
dogum-gunu-e-kartlari-hareketli-dogum-gunu-kartlari+(10).png

dogum-gunu-e-kartlari-hareketli-dogum-gunu-kartlari+(20).gif

RABBİM TÜM SEVDİKLERİNLE AİLENLE BERABER NİCE MUTLU HUZURLU SAĞLIKLI HAYIRLI UZUN ÖMÜRLER NASİP ETSİN :huhuu: :ask::ask:

HER YENİ GELEN YAŞ SANA YENİ GÜZELİKLER GETİRSİN :ask:
GÖNLÜNDEKİ GÜZELİKLER İSTEKLER GERÇEKLEŞSİN İNŞALLAH İYİ Kİ DOĞDUN,

:huhuu::huhuu:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
:gul: ne küçültüyorsun bea yazı fontumu montumu :nazo: bende eziklendim bian öyle heyaaa duydunuz zilin sesini şaşır zaten bi afalla bi şaşkınlaş duyamazsan :nazo: hee konu ne ara sana döndü ben öyle boşa ikizle burcu diilim yanar döner :1: evire çevire laflar uzar gider konu konuyu açar biz bence ikiz olan birilerini bulak yoksa dedigin gibi hacın bacım der sana :nazo: yoksam yani cıx ıı ıh benden sana sıra gelmez hiç deilse ikiz olsunda gözüm kaymaz sen seç önce bi ikiz sen tamamsan ben hertürlü tamam olurum :kayris: erkekten anlıyon yeminle :D buluruk birer dalyan :gul: ver yansın ederiz sonra :nazo: bak istanbıllara gelmemi isdiyosan bulacaz yapcak bişi yoh :nazo: istanbıl dedimde sana bi haber edeyim aslı şuan türkiyede veee veee yaz sonuna dogru temelli istanbula yerleşiyor beni bilmemde aslı daha yakın olcak bacımmm Allah nasip ederse biryerde denk gelelim valla ben çok istiyorum :panter: bacımla bi kahve içeyim bi yemek yiyelim ama benim için mekan kapat yoksa ben erkek sineklere bakmaktan seninle sohbete katılamayabilirim istanbullara benim için deilde erkek için gelmiş dedikodusu yayılmasın sonra hanimefendi magazina :gul: manşet olurum yeminle :kahkaha: hee garsonlarda bayandan bozma olsun :nazo: anca öyle bugun kuzenle birlikteydim oda evli ya ona diyomki keske bekar olaydın sonra diyom iyiki deilsin anlaşamazdık :gul: senin manitaları heb ben kapardım zırıldardın diyom :kahkaha: defol git dedi :d :D şakayada gelmiyo mannak :hihh: dedikse kaptıkmı sanki hella hella :kahkaha: ayyyyy bitter kilit :gul::ko gülme krizindeyim :ko:ko:ko

Ego dünyası gülüm benimkinden büyük font görmeye dayanamıyom bak yine küçülttüm :kahkaha: şaka bir yana alıntı yapıp cevap yazarken okuması kolay oluyor diğer türlü ne yazacağımı unutuyorum :kptmya: Dogumgünü tebriği döndü dolaştı yine izdivaç programına bağlandı ya tamam nk'den onaylı buluruz bir tip ne yapcan :gulsemmi: Kız akraba olacaz diye bu kadar uğraşacağımıza birbirimizi nüfusa kaydettirsek daha az uğraşırdık :gul:

Aslı :ne: Çok şaşırdım ya hiç ama hiç beklemiyordum doğru mu okudum diye bir iki kontrol ettim :D hadi hayırlı olsun :1: Nasip diyelim ama seni oturduğun yere bağlamak lazım sağına soluna arkana da bir paravan koymalı yoksa işler karışır :ko Kızım bayandan bozma garson ne :ne: ben daha umuma açık usturuplu bir yer diye düşünmüştüm gelmiyom ben hadi git işine :ananeyebağlayannksmilisi: ayyy kop nk iptal oldu bir sonra yayında görüşmek üzere

dogum-gunu-e-kartlari-hareketli-dogum-gunu-kartlari+(10).png

dogum-gunu-e-kartlari-hareketli-dogum-gunu-kartlari+(20).gif

RABBİM TÜM SEVDİKLERİNLE AİLENLE BERABER NİCE MUTLU HUZURLU SAĞLIKLI HAYIRLI UZUN ÖMÜRLER NASİP ETSİN :huhuu: :ask::ask:

HER YENİ GELEN YAŞ SANA YENİ GÜZELİKLER GETİRSİN :ask:
GÖNLÜNDEKİ GÜZELİKLER İSTEKLER GERÇEKLEŞSİN İNŞALLAH İYİ Kİ DOĞDUN,

:huhuu::huhuu:

Aşk Sancısı güzel dileklerin için teşekkür ederim hep beraber geçirelim inşallah o güzel günleri

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.661
Ego dünyası gülüm benimkinden büyük font görmeye dayanamıyom bak yine küçülttüm :kahkaha: şaka bir yana alıntı yapıp cevap yazarken okuması kolay oluyor diğer türlü ne yazacağımı unutuyorum :kptmya: Dogumgünü tebriği döndü dolaştı yine izdivaç programına bağlandı ya tamam nk'den onaylı buluruz bir tip ne yapcan :gulsemmi: Kız akraba olacaz diye bu kadar uğraşacağımıza birbirimizi nüfusa kaydettirsek daha az uğraşırdık :gul:

Aslı :ne: Çok şaşırdım ya hiç ama hiç beklemiyordum doğru mu okudum diye bir iki kontrol ettim :D hadi hayırlı olsun :1: Nasip diyelim ama seni oturduğun yere bağlamak lazım sağına soluna arkana da bir paravan koymalı yoksa işler karışır :ko Kızım bayandan bozma garson ne :ne: ben daha umuma açık usturuplu bir yer diye düşünmüştüm gelmiyom ben hadi git işine :ananeyebağlayannksmilisi: ayyy kop nk iptal oldu bir sonra yayında görüşmek üzere

:D Ayy kaç gün oldu ama cevap yazmazsam çatlarım egomu vaheey benden büyük egoları olmuş bacımın noldu yani bi dogum gününde bi yaş atladın diye :hihh: :gul: ananeye baglayan kımsa öldüm :gul: heyaa aslım benim kuzum insallah gelecekmiş bakalım nasip musayıt diilmiş pekte konuşamadım daha dogru düzgün ne olduda böyle karar aldıklarından haberim yok :utan: tamam sen beni nüfusuna al bacım :D hem ozaman evlenmene hiiç gerek kalmaz cocuklu birini kimse almaz :nazo: ben erkek olsam alırdım :gul::gul: bana bakma sen hertürlü havada kapardım :D ayy valla cidden izdivaça çevirdin bacım topigi aa hiç yakışıyormu :ilknur:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar