-Doğum Günün Kutlu Olsun NK83m Birtanem -

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840

Benden önce kimse açmasın diye minicikte olsa erkenden konuyu açmak istedim.

Öncelikle.Biraz senden bahsetmek istiyorum.Her insanın hayatında gerçekten sahip olunabilecek bir dost arayışı olur..O genelde sıcak kanlı içten yürekten bir dosttur.Ve onu tanıdığınız gerçeği her zaman sizi mutlu eden bir detaydır..İşte tam olarak sende öyle birisin..Seni uzun zamandır tanıyorum ve tanıyıpta mutlu olduğum nadide insanlardansın..
Ayrıca kıskanılacak kadar da becerikli bir hatunsun.Şeyy birde çok güzelsin :)

Ben siteye ilk kayıt olduğumda aktif olmamış ve uzaktan takip etmiştim..Ve uzun zaman sonra ilk postumu açıp herkesi tanımaya ve adapte olmaya başlamıştım..Şu varki bunun olmasında en büyük etmenlerden birisi sensin..

Sürekli seni takip eder kapalı bir dünyan olduğunu ve o dünyada neleri gizlediğini hep merak ederdim..Evet tahmin ettiğim gibide oldu..İçinde inci olan bir sandık gibisin..Çok ama çok değerlisin..İnsanlar senden her zaman birşeyler öğrenebilir.Konuşurken eğlenirken izlerken..Bende çok şey öğrendim.Hemde fazlasıyla...

Biliyorum ki sadece benim için değil burada ki bir çok dostum içinde çok ama çok değerlisin..Senin hakkında olumsuz tek bir düşünceye sahip bir insan tanımıyorum..Ve biliyormusun benim hiç ablam olmadı her zaman çok isterdim olmasını ve emin ol bir tercih hakkım olsaydı bu sen olurdun..

Heyyt çok duygusallaştım.Burası doğum günü pisti kısa kes özge.

Canımcım doğum günün kutlu olsun hep ama hep mutlu ol seni çooooook seviyorum..

Şimdi Geleneksel Partilerimize Başlıyorum :D

Bugün herşeyi sana özel yapmak istiyorum bilirsin benim partilerim her zaman güzel olur :confetti:

Öncelikle Hanımkızımızın Doğum günü öncesi Selfiesi

Buda sabah sabah erkenden ilk kutlayan ben :D Ay canım makyajlıda yatarmış :confetti:

Burada kapmış çocuğu götürken engel olan ben :D

Evet şimdi parti zamanı.

@nk83

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
PARTİ DEVAM EDİYOR.

Doğum Günü Partimize Ünlüler Akın Etti.

Köşede dedikodu yapan sarışın abidem

Partimizden sıkılan bir ünlümüz olmuş aaa :mad:

Justin'i çağırdığına inanamıyorum :mad:

Ayy benim aşkımda gelmiş
Bu kadeh senin şerefine Nkcım :D

Ay amanda aman Nurellamız gelmiş ayol bensiz olur mu diyor

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
:sevindirikasli::confetti::sevindirikasli::confetti:
sevindirik%20asli.gif

Çilekli Sakızııııııııııım :1:

Yemin ediyorum sözlerinden sonra kitlendim ve gülümserken gözlerimin dolacağını hissettim ve o "Heyyt çok duygusallaştım.Burası doğum günü pisti kısa kes özge." dediğin an bir parmak şıklatma sesi duyar gibi kendime geldim.

Yaa sen ne güzel bir insansın Özge ya hiç beklemediğim bir anda hiç beklemediğim kadar güzel ve beni bir miktar utandıran :utandim: sözlerle bana o kadar güzel bir doğumgünü armağan ettin ki bilemezsin bu çok içten yazılmış kutlama mesajını kaydedip sonsuza kadar saklayacağım benim için çok özeller sana çok ama çooook teşekkür ederim tatlım kıymetlim Ablanım tabi illa kan bağı olmasına gerek yok bacıcanım benim :cicikadin: hem ablanım hem nkkondanım hem ensendeki nefesim evelallah :nazo: Sende çook mutlu ol canım benim bende seni çok seviyorum çok özelsiniz benim için

Çok çılgın bir parti bekliyorum hadi kızlaaaaar :sila:
noS26.gif

nk83

Admin
Tepki
83.518
Partiden sıkılanı sarkıt camdan aşağıya hiç acıma :ko Justin'i çağıracağıma ruh çağırırım daha iyi ayol Ooo Leonardo da nişan kızın peşinden hala koşuyor ya pess yani tren kaçtı anaam Özge rüyanda bilem göremezsin artık enişte karabasan gibi çöker tepene Nur Yerlitaş'a koptum mimikte uymuş :kahkaha:

Partimizden sıkılan bir ünlümüz olmuş aaa :mad:

Justin'i çağırdığına inanamıyorum :mad:

Ayy benim aşkımda gelmiş
Bu kadeh senin şerefine Nkcım :D

Ay amanda aman Nurellamız gelmiş ayol bensiz olur mu diyor

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
:sevindirikasli::confetti::sevindirikasli::confetti:
sevindirik%20asli.gif

Çilekli Sakızııııııııııım :1:

Yemin ediyorum sözlerinden sonra kitlendim ve gülümserken gözlerimin dolacağını hissettim ve o "Heyyt çok duygusallaştım.Burası doğum günü pisti kısa kes özge." dediğin an bir parmak şıklatma sesi duyar gibi kendime geldim.

Yaa sen ne güzel bir insansın Özge ya hiç beklemediğim bir anda hiç beklemediğim kadar güzel ve beni bir miktar utandıran :utandim: sözlerle bana o kadar güzel bir doğumgünü armağan ettin ki bilemezsin bu çok içten yazılmış kutlama mesajını kaydedip sonsuza kadar saklayacağım benim için çok özeller sana çok ama çooook teşekkür ederim tatlım kıymetlim Ablanım tabi illa kan bağı olmasına gerek yok bacıcanım benim :cicikadin: hem ablanım hem nkkondanım hem ensendeki nefesim evelallah :nazo: Sende çook mutlu ol canım benim bende seni çok seviyorum çok özelsiniz benim için

Çok çılgın bir parti bekliyorum hadi kızlaaaaar :sila:
noS26.gif

Çok haklısın canım kan bağı gerçekten hikaye asıl olan insanlarda ki başka bağlar..Ben buna her zaman inanıyorum..Bizlerin ki de öyle birşey..

Bu arada ben duygusallaşmayı sevmiyorum çok çirkin oluyorum ağlayınca burnumu çekmek istemiyorum parti var leonardom beni öyle görmesin :ko

Şimdi ablam olma konusunu bir kenara atıyorumda sen kesinlikle Nkkondamsın benim ben artık nedendir bilmiyorum üzerine yapıştırdım onu ayy duyan gören bilmeyen derki şu nk nasıl bir kızsa artık konda diyorlar diye :ko :D:D hain kaygana savunucusu son gelin bükücü :D

Enemm resme bak aç ankaranın bağlarını simge durumda küçült al işte böyle oynanır salla Ninaaaaaa :D

Duygusallaşacak üyecanlarımız sizleride düşündük..Buradan peçetelerinizi alabilirsiniz..

He solo yoktu bu var boşuna sormayın bu yeter :ko

nk83

Admin
Tepki
83.518
Birbirimizin hayatına girdik bir kere öyle kolay kolay çıkış yok :ask: Bende ağlayınca rezalet olurum sorma hep gülelim biz :kptmya: hala Leo diyor ya :ko

"hain kaygana savunucusu son gelin bükücü "
nk mola öldüm buna :kahkaha: :gul:

Masraftan kaçınma bacım yazdır @bitter_im bacımın hesabına bacısından kıymetli mi hergün doğmuyorum sonuçta bir jest yapsın :gul:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
627DJE.png

b5AvDZ.png

zAvG57.png

627DJE.png

2gmOZ2.gif

627DJE.png

5drN7z.gif

AmQO7v.gif

yM8G5k.gif

627DP0.gif

WnAXkm.gif

kk3MBq.gif

YB2db2.gif

627DJE.png

EYnOJz.png

627DJE.png

j5PqnL.png

627DJE.png

KURBAN OLDUGUUMM EYKİ DOĞDUN :D
HEYCANLANANBİTTERGİFİ

l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
v
ZDg5dV.gif

627DJE.png

SANA BALON ALDIMKİİİ :)

BMmO2M.gif

627DJE.png

JYrVAJ.gif

627DJE.png

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Şimdiiii gelelim acıtasyona

Sevgili bacım;
Seninle musmutlu vakitler geçirdim ve Allah saglık verdigi sürecede geçirmek dileğiyle..
Lafı çok uzatmayacağım bu defa ben pek bir hazırlığım olmadı. İşler güçler hayat şartları derken ama hep aklımdaydın bunu biliyorsun.
Ben buğün şuan şu saat --> 00:15'te
7kEB4Y.png
bu yazıma başladım :hihi: seni seviyorum bi abladan kardeşten dosttan ötede. Olurda birgün annenle karşılaşırsam ellerinden öpüp iyiki doğurmuşsun pırlantalardan daha fazla deger verilecek bir kızınız olmuş diyeceğim! Ciddi anlamda hayatıma giren çıkan ve tanıdığım insanlardan çok çok farklısın benim hayatımda. Yerin çok özel en degerli yerdesin kira bile almıyorum o derece Herneyse bacım ben seni biliyorum sen beni biliyorsun seni sevdigimi saydıgımı deger verdigimi sabaha kadarda yazsam yazılar teferruatta kalır önemli olan hissettirebilmek ben kendimce sana hissettirebildigimi düşünüyorum. Çünkü ben senin herşeyini gülüşünden duruşuna kapı örtüşünden cam açışına her hal ve hareketından anlıyorum .D cıvıtmasanolmazdemibittersmilisi (bitter kıs kıs güler nk'le aynı düşünce eminim ) cıvıtmazsam ağlarsın kıyamam kız ben sana dünyayı yerinden oynatırım :) Ama ağlasanda pek üzülmem Rabbim hep mutluluktan ağlatsın seni inşallah İnşallah hep güzel anların olur hayatın boyunca şans hep senden yana olur. Herşeyin en iyisini en güzelini hakediyorsun. Fırsatlarıda kaçırma bence :) Çokmu konuştum bilmiyorum ama hiçte umrumda deil benim bacım okuyacak o düşünsün :gul: Gönlüm isterdiki şuan belkim melekler gibi uykundasın :ask: sabah görüceksin mesajımı belkim birazdan farketmez :) gönlüm şuan isterdiki vurayım kapına iki tık tık yakayım mumlarımı üfleteyimde bi sarılayım sımsıkı gözlerimiz dolu dolu söyleyebilirdim ozaman iyiki dogdun! diye ama işte olsun hayal kurmak bedava. Hemen kuralım;
bitter; tık tık !!
nk83; (iç ses--Allah allah kim bu? ) ayy kimooooo sapık :D gecenin bu vaktinde ayyyy amanın uyandırılmaktanda hoşlanmıyorum (vırıl cırıl kapıya gidiyon ) :gul:
bitter; :pasta süpriiiiiiiizzzzzzzz!!!!
nk83; Burda kilitleniyor..
dıttt dıııtt dıııttt sinyal yok kapsama alanı dışında :gul:
Bak yaa isteyince gerçekmişcesine şettirebildim sanki hee ben inandım kız sende inan
Ayy ben sana kurban olurum seni yarada seni dogurana bin şükür Dünyada anket açılsa yeminle sayıyla gösterilecek en iyi insanlardan birisi seçilirsin demedi deme! Ne günler geçirdik yaa ama düşünüyorumda ben en çokta seninle gülüşmüşüm gülme sebebim olmuşsun yeminle :D ne zaman gelsem iyi halli kötü halli hiç bi kere şu siteden mutsuz ''çıkış'' YAPMADIM! Allah razı olsun tuttugun altın olsun daha ne diyim bacım beni tutta degerim artsın kıızzzz altına dönüştügümü düşünsene abbaaa hayranlarım çogalır selfie kuyrugunada girerler. Belkim benim yakışıklı listesindende kendi ayaklarıyla gelenler olur :nazo: gece gece çenem düştü benim uykusuzluk kafama vuriyi :D ben sonra şeyettircem kafanı şişirmeye gelürüm :D hiç üzülme bende laf çok biliyon :D
iyiki dogdun iyiki varsın iyiki hayatımdasın iyiki tanımışım Rabbim sana en güzel yaşlar nasip etsin inşAllah SENİ KOCAMAN SEVİYORUM bu yazıyı okudugun içinde çok teşekkür ediyorum :ask:
Not; Benden asla kurtulamazsın! :ajan: :D
Düşmem yakandan bacım onu bi geçecen :gul:
Öyle kabuslara sakın dalma :D
Seni çok kocaman öpüyorum :eek:
Yeni yaşın kutlu olsun gülüm..

Ehh bu yazıyı hoş vede loş bi şarkıyla bitirelim :panter:
ALPER KUL - SENİ SANA SEN.. :huhuu:
(Bu şarkıyı çok sevdim ben seveceğini düşündüm )

BAL KÖPÜĞÜ

Daimi Üye
Tepki
1.559
canım nkm seni tanıdığım için çok mutluyum
gerçkten en samimi bulduğumsun:balkopugu:
iyi ki doğdun tatlım
iyi ki varsın
güzel yaşlara:eek:

Mutlu ol her gününde
Hayatın her yerinde
Mutlu ol doğum gününde

Sevinçlerin senin elinde
Dilek tut hislerinle
Kabul olur doğum gününde

Zaman akıp gider bir bir gözlerinin önünden
Bir öpücük gönderir düşlerinden
Dünya seninle güzel bu kalp sana özel
Bekler durur seni sen gel de yeter

Mutlu ol her gününde
Hayatın her yerinde
Mutlu ol doğum gününde

Sevinçlerin senin elinde
Dilek tut hislerinle
Kabul olur doğum gününde

nk83

Admin
Tepki
83.518
Şimdiiii gelelim acıtasyona

Sevgili bacım;
Seninle musmutlu vakitler geçirdim ve Allah saglık verdigi sürecede geçirmek dileğiyle..
Lafı çok uzatmayacağım bu defa ben pek bir hazırlığım olmadı. İşler güçler hayat şartları derken ama hep aklımdaydın bunu biliyorsun.
Ben buğün şuan şu saat --> 00:15'te
7kEB4Y.png
bu yazıma başladım :hihi: seni seviyorum bi abladan kardeşten dosttan ötede. Olurda birgün annenle karşılaşırsam ellerinden öpüp iyiki doğurmuşsun pırlantalardan daha fazla deger verilecek bir kızınız olmuş diyeceğim! Ciddi anlamda hayatıma giren çıkan ve tanıdığım insanlardan çok çok farklısın benim hayatımda. Yerin çok özel en degerli yerdesin kira bile almıyorum o derece Herneyse bacım ben seni biliyorum sen beni biliyorsun seni sevdigimi saydıgımı deger verdigimi sabaha kadarda yazsam yazılar teferruatta kalır önemli olan hissettirebilmek ben kendimce sana hissettirebildigimi düşünüyorum. Çünkü ben senin herşeyini gülüşünden duruşuna kapı örtüşünden cam açışına her hal ve hareketından anlıyorum .D cıvıtmasanolmazdemibittersmilisi (bitter kıs kıs güler nk'le aynı düşünce eminim ) cıvıtmazsam ağlarsın kıyamam kız ben sana dünyayı yerinden oynatırım :) Ama ağlasanda pek üzülmem Rabbim hep mutluluktan ağlatsın seni inşallah İnşallah hep güzel anların olur hayatın boyunca şans hep senden yana olur. Herşeyin en iyisini en güzelini hakediyorsun. Fırsatlarıda kaçırma bence :) Çokmu konuştum bilmiyorum ama hiçte umrumda deil benim bacım okuyacak o düşünsün :gul: Gönlüm isterdiki şuan belkim melekler gibi uykundasın :ask: sabah görüceksin mesajımı belkim birazdan farketmez :) gönlüm şuan isterdiki vurayım kapına iki tık tık yakayım mumlarımı üfleteyimde bi sarılayım sımsıkı gözlerimiz dolu dolu söyleyebilirdim ozaman iyiki dogdun! diye ama işte olsun hayal kurmak bedava. Hemen kuralım;
bitter; tık tık !!
nk83; (iç ses--Allah allah kim bu? ) ayy kimooooo sapık :D gecenin bu vaktinde ayyyy amanın uyandırılmaktanda hoşlanmıyorum (vırıl cırıl kapıya gidiyon ) :gul:
dıttt dıııtt dıııttt sinyal yok kapsama alanı dışında :gul:
Bak yaa isteyince gerçekmişcesine şettirebildim sanki hee ben inandım kız sende inan
Ayy ben sana kurban olurum seni yarada seni dogurana bin şükür Dünyada anket açılsa yeminle sayıyla gösterilecek en iyi insanlardan birisi seçilirsin demedi deme! Ne günler geçirdik yaa ama düşünüyorumda ben en çokta seninle gülüşmüşüm gülme sebebim olmuşsun yeminle :D ne zaman gelsem iyi halli kötü halli hiç bi kere şu siteden mutsuz ''çıkış'' YAPMADIM! Allah razı olsun tuttugun altın olsun daha ne diyim bacım beni tutta degerim artsın kıızzzz altına dönüştügümü düşünsene abbaaa hayranlarım çogalır selfie kuyrugunada girerler. Belkim benim yakışıklı listesindende kendi ayaklarıyla gelenler olur :nazo: gece gece çenem düştü benim uykusuzluk kafama vuriyi :D ben sonra şeyettircem kafanı şişirmeye gelürüm :D hiç üzülme bende laf çok biliyon :D
iyiki dogdun iyiki varsın iyiki hayatımdasın iyiki tanımışım Rabbim sana en güzel yaşlar nasip etsin inşAllah SENİ KOCAMAN SEVİYORUM bu yazıyı okudugun içinde çok teşekkür ediyorum :ask:
Not; Benden asla kurtulamazsın! :ajan: :D
Düşmem yakandan bacım onu bi geçecen :gul:
Öyle kabuslara sakın dalma :D
Seni çok kocaman öpüyorum :eek:
Yeni yaşın kutlu olsun gülüm..

Ehh bu yazıyı hoş vede loş bi şarkıyla bitirelim :panter:
ALPER KUL - SENİ SANA SEN.. :huhuu:
(Bu şarkıyı çok sevdim ben seveceğini düşündüm )

Ayyy yapma bitter_im
smilie_girl_239.gif
(gerçi senin ajitasyonunun sonunu da tahmin edebiliyorum kesin bir laf edecen gülmekten ölcem :gul:)

Canııım bacım :panter:
Bunca sene görsel anlamda o kadar güzel şeyler hazırladınız ki sizlerden gelen o kadar güzel ve içten sözlere şahit oldum ki (şimdi ki gibi ) bana bir ömür yeter canlarım benim :ask::ask::ask:

Bende seninle çok ama çook keyifli zamanlar geçirdim bitter balım hani keyfin çok yerinde değildir ve biri gelir sihirli değneğini üstüne değdirerek herşeyi toparlar ya sen aynı öyleydin Neşe Perisi ya inan konu ne olursa olsun her diyalogumuzda yüzümü aydınlattın tebessüm ettirmeden hadi sonra görüşürüz bacım yapmadın
sevindirik%20asli.gif
Bana bitter_im dendiğinde daha hiç birşey düşünmeden ilk verdiğim tepki gülümsemek oluyor inan ki :eek:pucuk:

Bende seni çok seviyorum keşke yakın yakına olaydık İstanbullu bir enişte bulalımda evlen kız benden hayır yok top sende gel yamacıma İstanbul İstanbul olalı böyle ikili görmemiş olsun :gul:

Annem az önce yanımdaydı gülümsüyordum ne oldu dedi söyledim bu sözünü ahh çok teşekkür ederim selam söyle sağolsun dedi :)

Yuuh bir de üstüme kira mı isteyecen (ben dedim bir yerde güldürecek beni diye :kahkaha: ) Senin de yerin ayrıdır kaç sene oldu tek bir kere bozuşmadık tek bir kere negatif birşey hissetmedik birbirimizden umarım kii öye olacaktır bundan sonra da aynı şekilde devam eder

Seni bilmem mi hiç ya aynı senin gibi bende seni öyle hissediyorum ki bilemezsin nerde ne tepki vereceğini neyin seni kırıp neyin mutlu edeceğini yazdığın bir mesajı hangi yüz ifadesi ile yazdığını ooo :hihi:

Hepimiz ağlayacaksakta mutluluktan ağlayalım arkamda senin gibi bir bacım varken sırtım yere gelmez dünyayı ters çevirir tepetaklak eder benim pırlantam Sende herşeyin en iyisini hak ediyorsun çok ciddiyim mutlu olduğunda bende çok mutlu hissediyorum bir şeylere üzüldüğünde aklım sende kalıyor kııız deprem olduğunda bile aklıma ilk gelen sen olmuştun mesaj attım sen dışarda dolanıyordun nk tutuşsun bacısı elinde kahve umurunda mı dünya olsun uleen be

Çok güzel konuştun hiç bitmesin istedim bacım benim yazdığımıda okurken sen düşün artık ben sıramı savdım :gul:

Mesajını sabah gördüm gerçekten akşam biraz ani çıktım profiline yazmıştım nedenini :) İnanıyorum ki o dediğini yapıp o anı bana yaşatırdın sen ya öyle güzel bir yüreğin var senin birini mutlu edince sende mutlu oluyorsun ki bu çok güzel bir özellik sende iyi ki varsın iyiki hayatımdasın sakın çıkma tamam mı :leo: olmaz ya diyelim ki oldu kızsanda bozulsanda offf desen de puf desende bir müddet görüşmesekte (ulen direkt Atiye'nin şarkısına geçiş yaptım iyi mi :ko) neyse demem o ki ne olursa olsun senin için hep en iyisini istediğimi hep daha iyi olman için yanında olacağımı aksinin asla olmayacağını bil :ask:

Ay öldüm o diyaloga :nazo: benim uyku sersemi sabahın beş buçuk altısında "Kahvaltıya geldik :1:" diyen abimlere "Biz bu saatte kahvaltı etmiyoruz boş bulduğunuz yere yatın :uyku:" deyip yastığa gömülmüşlüğüm ve onlarında güle güle taklidimi yapmışlığı vardır uykuluyken çok komedi olurum

Bu kısımda gerçekten nk'ye ulaşılamayabilir kapsama alanı dışında kalabilirim diye düşünüyorum :ne: kesin sonra kııız rüyamısın gerçekmi der bir tarafına çimdiği basarım (niye sana basıyorsam :kahkaha:)

Ayy utandırma beni o senin güzel görüşün :eek:ys: benimde gülmekten ne zaman gözümden yaş geldiyse mevzunun içinde sen vardın senden de Allah razı olsun sen bizi güldürdün Allah da seni güldürsün inşallah :D Senin değerin paha biçilemez gülüm merak etme dokunmaya gerek yok Senin o selfie kuyruluğu kesecem heee memlekette adam kalmadı kız hepsinin kuyruğu birbirine dolandı sayende ay kop nk

Sen benim kafamı şişirmezsin gülüm benim ya bayılıyorum senin o çılgın kendine has laflarına BENDE SENİ ÇOOOOK SEVİYORUM bende benim için bu kadar güzel şeyler hissettiğiniz için senin nezdinde burada olan olmayan ama taaa içimde hissettiğim tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim hepiniz gönlümün en güzel yerindesiniz :balkopugu: :balkopugu::balkopugu::balkopugu::balkopugu::balkopugu::balkopugu:

Düşme yakamdan zamkla yapış bacım kurtulmak isteyen yok senden bende kocaman koskocaman öpüyorum seni bundan sonraki yaşlarımda da hep beraber olmak dileğiyle :ask:

O şarkıyı biliyorum çooook teşekkür ederim :dance10: :sarki: :dance2:

Dogum gunun kutlu olsuuun.
:utan:

Teşekkürler Azalea çok naziksin:eek:
Nice senelere canım,
Allah sevdiklerinden ayırmasın.-alkis

Teşekkür ederim Ev Kedisi :eek: Allah kimseyi sevdiklerinden ayırmasın
sevindirik%20asli.gif

nk83

Admin
Tepki
83.518
canım nkm seni tanıdığım için çok mutluyum
gerçkten en samimi bulduğumsun:balkopugu:
iyi ki doğdun tatlım
iyi ki varsın
güzel yaşlara:eek:

Mutlu ol her gününde
Hayatın her yerinde
Mutlu ol doğum gününde

Sevinçlerin senin elinde
Dilek tut hislerinle
Kabul olur doğum gününde

Zaman akıp gider bir bir gözlerinin önünden
Bir öpücük gönderir düşlerinden
Dünya seninle güzel bu kalp sana özel
Bekler durur seni sen gel de yeter

Mutlu ol her gününde
Hayatın her yerinde
Mutlu ol doğum gününde

Sevinçlerin senin elinde
Dilek tut hislerinle
Kabul olur doğum gününde

Bende seni tanıdığım için çok mutluyum canım benim zaten bu sitede kiminle sohbet edip bir şeyler paylaştıysam beni hiç yanıtmadı bu kadar güzel bu kadar kaliteli insanlar olduğunuz için çok teşekkür ederim hepiniz ayrı bir değersiniz Güzel sözlerin için çok teşekkür ederim Bal Köpüğüm iyiki varsın şarkımda çok güzelmiş bayıldım:balkopugu:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Ayyy yapma bitter_im
smilie_girl_239.gif
(gerçi senin ajitasyonunun sonunu da tahmin edebiliyorum kesin bir laf edecen gülmekten ölcem :gul:)

Canııım bacım :panter:
Bunca sene görsel anlamda o kadar güzel şeyler hazırladınız ki sizlerden gelen o kadar güzel ve içten sözlere şahit oldum ki (şimdi ki gibi ) bana bir ömür yeter canlarım benim :ask::ask::ask:

Bende seninle çok ama çook keyifli zamanlar geçirdim bitter balım hani keyfin çok yerinde değildir ve biri gelir sihirli değneğini üstüne değdirerek herşeyi toparlar ya sen aynı öyleydin Neşe Perisi ya inan konu ne olursa olsun her diyalogumuzda yüzümü aydınlattın tebessüm ettirmeden hadi sonra görüşürüz bacım yapmadın
sevindirik%20asli.gif
Bana bitter_im dendiğinde daha hiç birşey düşünmeden ilk verdiğim tepki gülümsemek oluyor inan ki :eek:pucuk:

Bende seni çok seviyorum keşke yakın yakına olaydık İstanbullu bir enişte bulalımda evlen kız benden hayır yok top sende gel yamacıma İstanbul İstanbul olalı böyle ikili görmemiş olsun :gul:

Annem az önce yanımdaydı gülümsüyordum ne oldu dedi söyledim bu sözünü ahh çok teşekkür ederim selam söyle sağolsun dedi :)

Yuuh bir de üstüme kira mı isteyecen (ben dedim bir yerde güldürecek beni diye :kahkaha: ) Senin de yerin ayrıdır kaç sene oldu tek bir kere bozuşmadık tek bir kere negatif birşey hissetmedik birbirimizden umarım kii öye olacaktır bundan sonra da aynı şekilde devam eder

Seni bilmem mi hiç ya aynı senin gibi bende seni öyle hissediyorum ki bilemezsin nerde ne tepki vereceğini neyin seni kırıp neyin mutlu edeceğini yazdığın bir mesajı hangi yüz ifadesi ile yazdığını ooo :hihi:

Hepimiz ağlayacaksakta mutluluktan ağlayalım arkamda senin gibi bir bacım varken sırtım yere gelmez dünyayı ters çevirir tepetaklak eder benim pırlantam Sende herşeyin en iyisini hak ediyorsun çok ciddiyim mutlu olduğunda bende çok mutlu hissediyorum bir şeylere üzüldüğünde aklım sende kalıyor kııız deprem olduğunda bile aklıma ilk gelen sen olmuştun mesaj attım sen dışarda dolanıyordun nk tutuşsun bacısı elinde kahve umurunda mı dünya olsun uleen be

Çok güzel konuştun hiç bitmesin istedim bacım benim yazdığımıda okurken sen düşün artık ben sıramı savdım :gul:

Mesajını sabah gördüm gerçekten akşam biraz ani çıktım profiline yazmıştım nedenini :) İnanıyorum ki o dediğini yapıp o anı bana yaşatırdın sen ya öyle güzel bir yüreğin var senin birini mutlu edince sende mutlu oluyorsun ki bu çok güzel bir özellik sende iyi ki varsın iyiki hayatımdasın sakın çıkma tamam mı :leo: olmaz ya diyelim ki oldu kızsanda bozulsanda offf desen de puf desende bir müddet görüşmesekte (ulen direkt Atiye'nin şarkısına geçiş yaptım iyi mi :ko) neyse demem o ki ne olursa olsun senin için hep en iyisini istediğimi hep daha iyi olman için yanında olacağımı aksinin asla olmayacağını bil :ask:

Ay öldüm o diyaloga :nazo: benim uyku sersemi sabahın beş buçuk altısında "Kahvaltıya geldik :1:" diyen abimlere "Biz bu saatte kahvaltı etmiyoruz boş bulduğunuz yere yatın :uyku:" deyip yastığa gömülmüşlüğüm ve onlarında güle güle taklidimi yapmışlığı vardır uykuluyken çok komedi olurum

Bu kısımda gerçekten nk'ye ulaşılamayabilir kapsama alanı dışında kalabilirim diye düşünüyorum :ne: kesin sonra kııız rüyamısın gerçekmi der bir tarafına çimdiği basarım (niye sana basıyorsam :kahkaha:)

Ayy utandırma beni o senin güzel görüşün :eek:ys: benimde gülmekten ne zaman gözümden yaş geldiyse mevzunun içinde sen vardın senden de Allah razı olsun sen bizi güldürdün Allah da seni güldürsün inşallah :D Senin değerin paha biçilemez gülüm merak etme dokunmaya gerek yok Senin o selfie kuyruluğu kesecem heee memlekette adam kalmadı kız hepsinin kuyruğu birbirine dolandı sayende ay kop nk

Sen benim kafamı şişirmezsin gülüm benim ya bayılıyorum senin o çılgın kendine has laflarına BENDE SENİ ÇOOOOK SEVİYORUM bende benim için bu kadar güzel şeyler hissettiğiniz için senin nezdinde burada olan olmayan ama taaa içimde hissettiğim tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim hepiniz gönlümün en güzel yerindesiniz :balkopugu: :balkopugu::balkopugu::balkopugu::balkopugu::balkopugu::balkopugu:

Düşme yakamdan zamkla yapış bacım kurtulmak isteyen yok senden bende kocaman koskocaman öpüyorum seni bundan sonraki yaşlarımda da hep beraber olmak dileğiyle :ask:

O şarkıyı biliyorum çooook teşekkür ederim :dance10: :sarki: :dance2:

:gul: sırasını savmışmış yazını görünce ohaa dedim ezikmiyim ben az gördüm kendi attıgım mesajı dedim hatunum döktürmüş :gul: ama bişey söyliyimmi onca mesajın içinde ilk memlekette adam kalmadı kısmı gözüme çarptı ehh boşa çapkın bitter demiyorlar orayı görünce bi evham sardı beni aman yarabbi dedim memlekette nasıl kalmaz :ilknur: bende biliyorum ondan yurt dışına açıldık ya bacım untttunmu :gul: Ama biryerlerde bir aslan varki sorma insallah seni mutluluktan göklere çıkartacak. Sanki o gün dogmuşsun gibi hissediceksin ben buna inanıyorum. (sıkıyorsa yapmasın enişte bende ) :gul: anladın sen gerisini Ama yok beee kıskançlıktan ölürüm anam biliyon beni ben kuduruk kıskanc bişeyim :gul: çıldırırım löyynn noliy derim :D Önce beni tanıştır benmi ölçim tartım biçiyim olursa olur :hihh: Yoksa yok bacım bide lütfen erkek kardeşi olsun yoksa kattiyen virmem Biryerden kuracam senle baglantı sen merak etme :nazo: Amanda aman anneciginin ellerinden öperim kuzum benim çok sagolsun :panter: Allah sevdiklerinden ayırmasın inşallah. Gerçi herşey bizim için bacıcıgım. Biliyorsun benim durumumuda ne kadar seversek sevelim takdir önce Allahtan deyip sineye çekiyoruz acılarımızı sek içiyoruz. İçmek zorundayız. Ozaman napiıyoruuuuuzzzz dogum günü prensesini içiriyoruzzz :kahkaha:
giphy.gif

oohhh iç iç yarasın kuzuma :nazo:
Eveet nerde kalmıştık :D heh kafa yaptımı :gul: birazdan devam edelim yoksa bundan sonraki laflarımı ayıkken kaldıramaya bilirsin :1:

P.S Seni seviyoreeee :eek:

nk83

Admin
Tepki
83.518

:gul: sırasını savmışmış yazını görünce ohaa dedim ezikmiyim ben az gördüm kendi attıgım mesajı dedim hatunum döktürmüş :gul: ama bişey söyliyimmi onca mesajın içinde ilk memlekette adam kalmadı kısmı gözüme çarptı ehh boşa çapkın bitter demiyorlar orayı görünce bi evham sardı beni aman yarabbi dedim memlekette nasıl kalmaz :ilknur: bende biliyorum ondan yurt dışına açıldık ya bacım untttunmu :gul: Ama biryerlerde bir aslan varki sorma insallah seni mutluluktan göklere çıkartacak. Sanki o gün dogmuşsun gibi hissediceksin ben buna inanıyorum. (sıkıyorsa yapmasın enişte bende ) :gul: anladın sen gerisini Ama yok beee kıskançlıktan ölürüm anam biliyon beni ben kuduruk kıskanc bişeyim :gul: çıldırırım löyynn noliy derim :D Önce beni tanıştır benmi ölçim tartım biçiyim olursa olur :hihh: Yoksa yok bacım bide lütfen erkek kardeşi olsun yoksa kattiyen virmem Biryerden kuracam senle baglantı sen merak etme :nazo: Amanda aman anneciginin ellerinden öperim kuzum benim çok sagolsun :panter: Allah sevdiklerinden ayırmasın inşallah. Gerçi herşey bizim için bacıcıgım. Biliyorsun benim durumumuda ne kadar seversek sevelim takdir önce Allahtan deyip sineye çekiyoruz acılarımızı sek içiyoruz. İçmek zorundayız. Ozaman napiıyoruuuuuzzzz dogum günü prensesini içiriyoruzzz :kahkaha:
giphy.gif

oohhh iç iç yarasın kuzuma :nazo:
Eveet nerde kalmıştık :D heh kafa yaptımı :gul: birazdan devam edelim yoksa bundan sonraki laflarımı ayıkken kaldıramaya bilirsin :1:

P.S Seni seviyoreeee :eek:

Bu ne kız âşık atışmasına döndü :gul:Eveeet zilin sesini duydunuz nk ve bitter_im'in cıvıma saatleri başladı :cokkomik: Seninkinin fontunu küçülttüm ondan gözüne az geldi maşallah padişah fermanı gibiydi

O gözüne ilk takılan yer neden beni şaşırtmadı acaba? Aksi olsa hastamısın bacım ateş mateş yerinde mi derdim :nazo: Doğru dünya çapında ilerliyorsun uçan kaçan hesabı :ko Hangi ara bana döndük ya :ne: Enişte bende diyorsun ya ben bir huylandım adam seni görünce beni dünya ahiret bacısı yapmasın sonra :kahkaha: bitter biz çok söylendik akraba olamıyoz bilmem ne diye bence kesin iki kardeşe gidicez he :kptmya:

Allah kimseyi sevdiklerinden ayırmasın inşallah o mevzuya girmeyelim valla sulu zırtlak olurum ben :(

Beni içirtme kız yaramıyor yerden kazırsın valla :hihi: sonraki laflar derken neyi kaldıramayacağım ne yapacaksın bana @Çilekli Sakız kahve ver son gelin bükücüne cin gibi olmam lazım bu cadının kafasında tilkiler geziniyor belli :cilgindans:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Hayatımda tanıdığım en özel insan. ..Hayır sen insan olamazsın. ..Melekler seni görünce kendinden utanir eminim:)) o derece özel ve güzelsin nkm. ..seni hayranlıkla takip eden sadık okurun doğum gününü en icten dileklerimle kutluyorum♡♡..iyi ki doğdun nkm seni tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. .nice mutlu huzurlu sağlıklı yıllara canım benimmmmm....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar