Diyetimin ilk günü..

gülbin

Daimi Üye
Tepki
2.180
Eee artık mert paşam üç aylık oldu..:ask:

benim de aynaya bakınca sinirlerim gerilmeye başladı. dün dukanın kitabını aldım güya onu yapıcam ama kuzuma baktıkça sütü gider diye endişemden değiştire değiştire iş dukandan çıktı.biraz uymaya çalışsam da yine besleyici yemeye çalışıyorum .bu sabahki kahvaltım;

. biraz peynir
. şekersiz iki bardak çay
. yulaf kepeğinden yapılmış bir krep(baharatlı,tuzsuz ve dereotlu)
. bir haşlanmış ve bol limonlu yumurta

ekmek yemedim ve su saate kada 1.5 litre suyu tükettim.,

umarım becerebilirim..

OP
gülbin

gülbin

Daimi Üye
Tepki
2.180
Sen zaten zayıf görünüyorsun canım,,Şu an avatarındaki gibi değilmisin?:bayil:

yetmiş kiloyum canım..boyum 167 fazla duruyor.sırtım kat kat görünüyor ve sinirim bozuluyor.. göbek desen benden önde gidiyor..çok kafaya taktım çookk..inşallah becerebilirsem şu işi 55 olmaya niyetim var-alkis-alkis-alkis

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
yetmiş kiloyum canım..boyum 167 fazla duruyor.sırtım kat kat görünüyor ve sinirim bozuluyor.. göbek desen benden önde gidiyor..çok kafaya taktım çookk..inşallah becerebilirsem şu işi 55 olmaya niyetim var-alkis-alkis-alkis

Sen tandığım kadarıyla kafasına koyduğu şeyi yapan birine benziorsun canım,yaparsın yaparsıınnn:eek:

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
Daha bebeğin çok küçük ,keşke biraz daha bekleseydin diyet için süt üretimin açısından ..

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
diyet yapmak için erken değil mi?üç aylık bebeğin var sonuçta emziriyorsun

OP
gülbin

gülbin

Daimi Üye
Tepki
2.180

Bi arkadaşım çok beğendiği dar bir kıyafeti almış..Bunun içine giricem diye hergün kendini motive etmişti..

En sonunda baya bi verdi..Ama yeniden bebek olunca eski haline de geri döndü:derdimcok:

bi versem kilomu koruması kolay..alışkın değilim ben çok sinirim bozulmaya başladı...

OP
gülbin

gülbin

Daimi Üye
Tepki
2.180
Daha bebeğin çok küçük ,keşke biraz daha bekleseydin diyet için süt üretimin açısından ..

diyet yapmak için erken değil mi?üç aylık bebeğin var sonuçta emziriyorsun

evet aslında sıkı bir diyet için erken bir dönem..ama ilk hamileliğimde diyet yapmadm kilolarımı iki senede verdim.bu defa da diyet yapıyorum ama bebeğim için gerekli olan tüm gıdaları tüketiyorum..protein ağırlıklı besleniyorum ama her gün sebze mevye et süt yumurta tüketiyorum mesela sadece tatlıdan tuzdan ve hamurişinden uzak duruyorum ve ölçülü yiyorum..

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148
@gülbin banada erken gibi geldi diyete başlaman :tskler:
bebeğin daha çok küçük zaten emzirdikçe kiloların gidecek neden bukadar takıntı olmuş ki sende
anne sütü çok hassas çoğu neden sütün kesilmesine neden biliyorsundur
diyete başlaman ve kilolarını kafaya takman etkilemesin sonra sütünün azalmasına

ahhh bende emzirebilseydimde :acep: kilolarım kalsaydı hoş onlarda gitmiyorya neyse :bayil:

OP
gülbin

gülbin

Daimi Üye
Tepki
2.180
Keşke bu kadar erken diyete başlamak yerine spora başlasaydın.
****bolizma diyeti farkettiğinde ne kadar protein ağırlıklı beslenmiş olsan da gardını alacağından o protein vücut deponda bekleyecek. Sütünde olmayacak.

3 ay daha sabretsen gülbin,kızlar haklı aslında

Sütün kesilebilir...

Süt kesilmese de kalitesi düşer.

hepinize teşekkür ederim:ask:

canlarım pek sıkı diyet sayılmaz aslında.. sadece ekmeği kestim,tuzu az kullanıyorum ve hamurişi yemiyorum.. kola içmiyorum nutella çok yiyordum yemiyorum..her sabah mutlaka yumurtamı peynirimi yiyorum..her öğünde sebze et ve salatam kesin oluyor sadece yediklerimin miktarını azalttım çünkü çok fazla yiyordum süt olması için o kadar fazla yemek gerekmiyor ki..sadece gereken bol sıvı almak ve herşeyden yiyor olmak.bunu zaten yapıyorum..

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
ooo hayırlı olsun bidenem :D
Diet yapıyosun demek :findik:
hani bana :gulsemmi: insan banada der :hihh:
kg almışsın diyet yap diye :gidiyom:

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
Biraz daha az yeyip biraz daha hareketli olsak kilo veririz.
Ama malesef fazla fazla yemeye alıştırmışız kendimizi

30gün

Yeni Üye
Tepki
12
merhaba ben gülsüm bende bu sabah 69.9 geldim boyum 172 ya da 170 birbirimize destek olabilirz:laklak:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar