Dert Ortağım Benim.

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
eşiniz anlayışlı bir babaysa bence anlatın durumu,
anlayışlı derken kızınıza zarar vermeden konuşmayı tercih eden bir insansa
bu yüküü tek başına taşımak gerçekten zor
yada duyduğu zaman yada bazı şeylerde geç olduğu zaman

en azından gelişmelerden haberi olsun

Tepki
55
eşim kendi kızı olunca anlayışlı olamıyor hülyacım hemen karşısına geçiyor hesap soruyor buda tabiki bnim kızı öbürne karşı dahada baglıyor ama bu yükü kaldıramıyorum tek başına bazı şeyler geç olmadan konuşsammı diyorum bu seferde kızla aram açılacak söledim diye bunalıyorum yatıyorum kalkıyorum aklımın ortasında inanın allah bi sogukluk versin inş bizi bu dertten kurtarsın dua edin nolur.

Tepki
55
bncede bi rapor istemek dogrusu bu olcak galiba işin kötüsü insan kendi çocugundan sogurmu canım tepkili olunca kendi çocugundan soguyorsun konuşmak bile istemiyorum inanın bi yandanda üzülüyorum onu yanlızmı bırakıyorum acaba diye

p@g

Daimi Üye
Tepki
1.122
çok haklısın ama ne olursa olsun yanında olmalısın ki daha büyük hatalar yapmasın, onlara biz sahip çıkmazsak kimse çıkmaz biliyosun.onlar bizim en değerli varlıklarımız doğrularıyla yanlışlarıyla.

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Zeyno işin zor ama mücadeleni bırakma sonra yine sen üzülürsün.ama dediğim hesap oran değil dertleşen durumunda ol ki evladında sana yaklaşsın.hesap soran durmunda olursan evladın kendini savunma gayretinden hatasını zor görür:dertli::dertli:

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
çok canım sıkılıyo herşeye kızıyorum alınıyorum sabırsızım canım hiç bişey yapmak istemiyo.:sinifsinif::sinifsinif::sinifsinif::sinifsinif:

Tepki
55
canlarım haberdar edim dedim babası olayların farkına vardı ve kızıyla konuştu bnde ikisiylede konuşması gerektigini anlattım bilmiyorum nolcak finalleri bekliyoz tepkiler nasıl olur bilmiyorum şimdilik beklemekten başka yapcak bişey yok

Tepki
914
ALLAH KOLAYLIK VERSİN ..en büyük hatalar ergenlik döneminde yapılıyor ve geri dönüşü olmuyor ..o yüzden kızınızı ii takip etmelisiniz ..onun üzerine giderek değil ama onun haberi olmadan onu gözlemleyin ,erkek arkadaşı hakkında bilgi edinmeye çalışın ve bağımlı olup olmadığını mutlaka ama mutlaka öğrenin ..bu çok önemli bir konu ...bizim bir tanıdık vardı aynı bu durumda ..kızını gizlice gözetledi ,gittiği yerleri takip etti ,baktı çocuğun buna bir zararı varmı ,kızına da uyuşturucu veriyormu v.s. diye ...sonradan çok kötü şeyler çıktı ortaya ..çocuk kızı da alıştırmış bu melete ..çok zor oldu bunları ayırmak ama çok şükür ayırdılar ..şimdi ise kız bin pişman yaşadıklarından ..ama zararın neresinden dönerseniz kardır ...ALLAH TEKRAR YARDIMCINIZ OLSUN AMA BU İŞİ SIKI TAKİP EDİN ..BABASINA da nereye kadar söylemeyeceksiniz ki ..yarın sizin bildiğinizi duyarsa ,ALLAH korusun kızınızın başınabir iş gelirse nasıl hesap vereceksiniz o zaman ..ÖĞRENMESİ ii olmuş..çok zor bir durum gerçekten ..ama ben olsam ilk önce kendim gizliden takip eder ,kötü bir durum varsa babasına kesinlikle söylerdim ..böyle rahat bırakmakla da kızınıza zarar verebilirsiniz ..çünkü çocuk kızınıza kötü şeyler de yapabilir ALLAH KORUSUN ...bu olayı bir an önce aydınlatın ve şu çocuğun durumunu öğrenin derim...KOLAY GELSİN

Tepki
55
günaydın hanımlar 45 yaşında erkegin psikolojisi nasıl olur bilen açıklasın ya çok degişken bi dönemde tanıyamıyorum eşimi huyu degişiyo sanki bu yaşlarda bölemi oluyo:mendil:

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
ailemde gördğüm kadarıyla çekilmez oluyorlar belli bir yaştan sonra huyları değişiyor allah kolaylık versin:uzgun::uzgun::uzgun:

duyguuuu

Daimi Üye
Tepki
489
kızlar, ben iş değişikliği yaptım. Sebebi uzun. Ama kısaca şöyle diyeyim çalıştığım yerde yükselmek için yaptığım başvuruda 4. mülakata kadar geldim ve can dostum dediğim insanın engel olduğunu öğrendim.(bunu çok sonra öğrendim)

işten çıkma nedenim bana sunulan saçma sapan nedenleri ve önyargıyı yenemeyeceğim içindi. Bana neden başvuruda elendiğim için yapılan açıklama; makyaj yapmamam ve iyi giyinmemem oldu. not:çalıştığım yer bir callcenter müşteri ile yüzyüze görüşmüyoruz ve yazın parmak arası terlik bile giyiliyor ama benden takım giymem bekleniyor :)

neyse...

ben dostum dediğim insanın kazığını öğrendim. gel zaman git zaman annem hastalandı ve 2 ameliyat geçirdi bir hafta arayla.

bunu sosyal medyada duyurdum bir Allahın kulu aramadı sormadı işten çıktım diye kimsem kalmadı bir dertleşecek dostum yok :(

kızlar ben mi kötüyüm yoksa?

suçlu ben miyim böyle olmasının? gerçi bende çok aramadım kimseyi ama aramalarım karşılığında kimse sormadığı için beni bende kestim.

ya neden anlattım ne alaka dimi şimdi canım sıkıldı da. paylaşmak istedim.

gokyuzu

Daimi Üye
Tepki
7.606
Duyğucum üzülme her şeyde vardır bir hayır belki büylesi hayırlı senin için bu insanları anlamak gerçekten zor çok yakın bildigin insanlar bile aramıyor seni kafana takma canım bir söz varya ben herzaman söylerim dogru bence Sevdiğini ölçülü sev. Belki bir gün düşmanın olur. Düşmana da ölçülü kin güt. Belki bir gün dostun olur..takma kafana canım:uzulme:

duyguuuu

Daimi Üye
Tepki
489
Duyğucum üzülme her şeyde vardır bir hayır belki büylesi hayırlı senin için bu insanları anlamak gerçekten zor çok yakın bildigin insanlar bile aramıyor seni kafana takma canım bir söz varya ben herzaman söylerim dogru bence Sevdiğini ölçülü sev. Belki bir gün düşmanın olur. Düşmana da ölçülü kin güt. Belki bir gün dostun olur..takma kafana canım:uzulme:

ya canım takmıyorum desem yalan olur.
ne bileyim kendimi sorguluyorum ya. hani başım sıkışsa dertleşmek isteyeceğim kimse yok :(
bir kadının hiç bayan arkadaşı olmaz mı çok iyi anlaştıklarım var onlar da çok uzak.
yani benim için eşim ve ailem var sadece.

gokyuzu

Daimi Üye
Tepki
7.606
ya canım takmıyorum desem yalan olur.
ne bileyim kendimi sorguluyorum ya. hani başım sıkışsa dertleşmek isteyeceğim kimse yok :(
bir kadının hiç bayan arkadaşı olmaz mı çok iyi anlaştıklarım var onlar da çok uzak.
yani benim için eşim ve ailem var sadece.
Bizler varız bişeymi konuşmak istiyorsun yaz bize dertleşelim kendini yarğılamaktan vazgeç bak sana ne anlatacağım bu sorun sadece sende değil benim çok yakım bir arkadaşım vardı ailecede görüşüyorduk ameliyat oldu ben hastanede ayreten evlerinde ona baktım benden selamı kesti gönderdiğim kandil mesajlarına bile cevap vermedi yani iyilik ettim karşılığı böyle oldu ama allah bilsin yeter benim gönlüm rahat yani iyilik yapsanda hata oluyor onun için kendini topla :ask:

duyguuuu

Daimi Üye
Tepki
489
Bizler varız bişeymi konuşmak istiyorsun yaz bize dertleşelim kendini yarğılamaktan vazgeç bak sana ne anlatacağım bu sorun sadece sende değil benim çok yakım bir arkadaşım vardı ailecede görüşüyorduk ameliyat oldu ben hastanede ayreten evlerinde ona baktım benden selamı kesti gönderdiğim kandil mesajlarına bile cevap vermedi yani iyilik ettim karşılığı böyle oldu ama allah bilsin yeter benim gönlüm rahat yani iyilik yapsanda hata oluyor onun için kendini topla :ask:

sağolun ya gerçekten bende öyle yapacağım işte, birşey olduğu zaman yazacağım size :)
iyiki varsınız kendimi biraz da olsa hafiflemiş hissediyorum

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Canım yazdıklarını okuyunc üzüldüm Öncelikle Anneciğine geçmiş olsun rabbim şifasını nasip etsin
İkinci konuya gelince arkadaşının sana yaptığı çok büyük bir ayıp ve saygısızlık demekki arkadaş bildiğin dost değilmiş çok sevdiğim bir söz vardır Bir ağaçda yükselirken kırdıklarına dikkat et tekrar inerken basacak dal bulamazsın diye bence arkadaşının durumuda böyle olucak canım sen hiç canını sıkma biliyorum nekadar sıkma desekde sıkılıcaksın bu elde olmaz ama şunu bilki nezaman konuşmak istersen ve dertleşmek istersen bizler burdayız biz Sitemizde kocamaaaaan bir aileyiz üzüntümüzde sevincimizde hep birlikdeyiz bunu unutma bitanem

duyguuuu

Daimi Üye
Tepki
489
Canım yazdıklarını okuyunc üzüldüm Öncelikle Anneciğine geçmiş olsun rabbim şifasını nasip etsin
İkinci konuya gelince arkadaşının sana yaptığı çok büyük bir ayıp ve saygısızlık demekki arkadaş bildiğin dost değilmiş çok sevdiğim bir söz vardır Bir ağaçda yükselirken kırdıklarına dikkat et tekrar inerken basacak dal bulamazsın diye bence arkadaşının durumuda böyle olucak canım sen hiç canını sıkma biliyorum nekadar sıkma desekde sıkılıcaksın bu elde olmaz ama şunu bilki nezaman konuşmak istersen ve dertleşmek istersen bizler burdayız biz Sitemizde kocamaaaaan bir aileyiz üzüntümüzde sevincimizde hep birlikdeyiz bunu unutma bitanem

sağol canım benim çok iyisiniz gerçekten hepinizi görmeden sevdim yüreğinize sağlık canlarım...

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Duygu o iş sana uygun değilmiş olmaması isabet olmuş , bazı iş arkadaşlıkları işten öteye gitmez bazılarında ise ömürlük dostluklar kurulur , iş uygun değilmiş , çalışanlar sana uygun arkadaşlık edecek tipte değilmiş .. Bunun seninle hiçbir alakası olmadığını düşünüyorum.
Çok daha iyi ve mutlu olabileceğin bir iş bulursun mutlaka ..
Arkadaş konusuna gelince de biraz şansın yaver giderse mutlaka yeni birileriyle karşılaşırsın , çünkü sosyal birisin içe dönük değilsin , önemli olan kafana kalbine uygun birileriyle karşılaşman

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
kızlar, ben iş değişikliği yaptım. Sebebi uzun. Ama kısaca şöyle diyeyim çalıştığım yerde yükselmek için yaptığım başvuruda 4. mülakata kadar geldim ve can dostum dediğim insanın engel olduğunu öğrendim.(bunu çok sonra öğrendim)

işten çıkma nedenim bana sunulan saçma sapan nedenleri ve önyargıyı yenemeyeceğim içindi. Bana neden başvuruda elendiğim için yapılan açıklama; makyaj yapmamam ve iyi giyinmemem oldu. not:çalıştığım yer bir callcenter müşteri ile yüzyüze görüşmüyoruz ve yazın parmak arası terlik bile giyiliyor ama benden takım giymem bekleniyor :)

neyse...

ben dostum dediğim insanın kazığını öğrendim. gel zaman git zaman annem hastalandı ve 2 ameliyat geçirdi bir hafta arayla.

bunu sosyal medyada duyurdum bir Allahın kulu aramadı sormadı işten çıktım diye kimsem kalmadı bir dertleşecek dostum yok :(

kızlar ben mi kötüyüm yoksa?

suçlu ben miyim böyle olmasının? gerçi bende çok aramadım kimseyi ama aramalarım karşılığında kimse sormadığı için beni bende kestim.

ya neden anlattım ne alaka dimi şimdi canım sıkıldı da. paylaşmak istedim.

Hayatta böyle ikiyüzlü insanlar var neyazıkki :uzgun: Allahların bulsunlar diyecek bişey yok.

Kendini üzme.Ben senin suçun olduğunu düşünmüyorum.İnşallah kafana uygun,iyi ,güzel arkadaşlıjklar edinirsin.BU zamanda kafamıza göre arkadaş değilde dost bulmak gerçekten zor.

İş hayatı ne yazıkki öyle.Dostum gibi gördüğüm insanlarla işten ayrıldıktan sonra çok nadir görüşür olduk.Arkamdan deli gibi ağlayıp,bana ayrılmamam için resmen yalvaran insanlardan bir çoğuyla görüşmüyorum desem yalan olmaz.Demek kendi çıkarları olduğu için gözyaşı dökmüşler diyorum.Boşver kalanlar yeter bize.Üzme canını ...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar