Delirmek üzereyim kendime sahip olmak istiyorum

Tepki
914
çok zor bir durum ALLAH kolaylık versin ..bir an önce evlensen ii edersin ..ancak nişanlına bu durumu anlatmalısın ..sonradan öğrenmeis ii olmaz ..ona karşı dürüst ol ..o da nelerle karşılaşacağını bilsin ..yarın başka yerden duyar seni suçlar ..hem belki sana yardımı da dokunabilir...
bu duruma mutlaka bir çözüm bulunmalu böyle devam edermi ..babanın etrafındaki herkese zarar vermesine göz yumulmamalı ..

tulp

Aktif Üye
Tepki
75
aslinda senin ve benim durumumda hemen hemen ayni sanirim kader arkadasiyiz benim annem ve babamda durmadan kavga ediyorlar sürekli kücüklügümden beri su an 18 yasindayim babam calisiyor ondan deil ama babam cok gecimsiz biri disariya cok iyi davranip eve gelince anneme catiyor hep bi de babam sabah aksam sürekli pc nin basinda netten cikmiyor hic annem sürekli yanimda oturuyor benim odamda dantelini örüyor falan filan evet sana inaniyorum demissin ya annemi kesmeye kalkti diye benimde babam annemi korkutmak amacli ciddi deildi ama bundan 2 ay önce bi kavga oldu bicakli filan tehdit amacli ben ikisini ayirayim derken benim sol elimin isaret parmagi kesildi ALLAH ima cok sükür simdilik bisey yok dikis izi var sadece o yüzden seni gayet iyi anlayabiliyorummm benden babamdan cok sogdum henüz 18 yasindayim ve kendisi yapiyor bunu cok üzülüyoruz ama elde degil iste bende senin gibi bir an önce kurtulsam diyorum da hayatin karsimiza neler cikaracagi hic belli olmuyor iste ALLAH yardimcin olsunnnn :(
\

ALLAH yardimciniz olsun
sizi ben okadar iyi anliyorum ki su cikmaz icinde oldugum bir senedir ne kalabiliyorum evimde nede gidebiliyorum
benim esim manik defresif anlattiklariniza bakilirsa sizin babalarinizdada bir dengesizlik var bir psikiyatrise filan goturme sansiniz yokmu ama kabul ettirmek cok zor olur biliyorum ALLAHim sizlere ve bana bir cikis yolu gosterir insallah

sakin acile bir sey yapip onunuze gelen ilk kisi ile evlenmegi filan dusunmegin yagmurdan kacarken doluya tutulmagin

yapacaginiz en onemli sey bol dua namaz bu sekilde icinizde rahatlik hissedersiniz ve kendinizi daha guclu sabirli hissedebilirsiniz

terrar soyluyorum ALLAHim yar ve yardimciniz olsun

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar