Cinsiyet belirleme hakkında sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
benim icin inanin onemi yok
zaten yasim geciyor bunu dogrup buyutene kadar
ama biliyosunuz erkek cocuk baskin olan toplumdayiz esimin yuzunden bende kafayi bozdum

Allah´a sükür esimden de ailemden de bu tarz birsey görmedim, duymadim. Ne diyeyim Rabbim yardimciniz olsun. Hamilelik sürecide cok zordur bir bayan icin. Esinizin size destek olmasi size daha iyi gelecek. Keske esiniz bunu anlayabilse.

Tepki
2
slm elara uzun bi süre giremedim sonrada diğer site kapanmış....
neyse tabloları inceledim gercektende cok güzel allah coğunun gönlüne göre vermiş bence hayırlısı neyse o olur inşallah ablam 11 sene sonra hamile kaldı kız cacok için hiç bir yöntemde uygulamadı bilmiyordu yöntemleri 2 oğlu var kız istiyor müsait olunca bioritimin linkini bana yazarmısın bioritmine bakmak istityorumda şimdiden tşklr haa bu arada sen naptın hamilemiisn merak ettim:):hihi:

Tepki
11
s.a arkadaşlar uzun bir aradan sonra merhaba...gerçi ara sıra bir çırpıda girip çıktım ama kimseyle görüşemedim umarım hepiniz iyisinizdir vakit buldukça geçmişi okuyabildiğim kadar okudum ama yine banlamalar mı olmuş nolmuş anlayamadım?evimde tadilat vardı 15-20 gün sürer dedi ustalar tam 34 günde bitti:(( mahvoldum resmen.... hamişlerimizin keyfi yerindedir inşaallah..elara sen nasılsın cnm temmuzda allahın izniyle bende deneme yapmak istiyorum son sat ım 13 yada 14 haziran olucak adet döngüm 28 gün deneme tarihim de 25-26 temmuz benide eklersen sevinirim bebişlerin cinsiyeti belli olan yok mu daha minieteğin ki falan belli değil mi? kakule ne yaptı cnm bnm ya inşaallah minik bir prenses verir rabbim ona...şimdi biraz geçmişi okuyayaım görüşmek üzere:))

tuba 84

Yeni Üye
Tepki
9
internetten çokşeyler okudum ve kam çok karıştı erkek bebek için yapılanlar doğrulananlar sizce doğru olma payı varmı yumurtlama dönemi sağa yatma gibi bazı şeyler....

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
cinsiyet için çocuk yapmaya karşıyım:2:
:) dediysemde bakmayın bir ara bu topiğin müdavimiydim bende.
benim iki kızım var,kaynanamlar "yap bi tane" diye beynimi yiyor.
ama bende pek erkek çocuk takıntısı yok. Olsaydı bu yöntemleri bi denemek suretiyle
hamile kalabilirdim herhalde :cokkomik: emin değilim:sila:

gülsemin

Daimi Üye
Tepki
1.282
Owww bu nasıl bir konudur böyle!.. Sayfa sayısını gördüm şaştım kaldım. :sok Tık ve cevap rekoru bu konuda sanırım :1: Okumaya asla başlayamam ömrüm yetmez :hihi: En iyisi evlendiğimde bırakayım Rabbim seçsin cinsiyetini :cee :hihi:

berill

Yeni Üye
Tepki
4
kızlar hepinize merhaba.Ne zamandan beri bu tabloya bakıyorum sırf bunun için üye oldum.çok merak ediyorum sık ilişkiyle kız, tek ilişkiyle erkekmi oluyo? yani yumurtlama günüde ilişki olsa bile kız olma ihtimali varmı? bende bebek düşünüyorum ama özellikle kız istiyorum.yardım ederseniz çok sevinirim:elif:

Anathema8

Yeni Üye
Tepki
2
Kızlar bende yeni üye oldum bioritm ile ilgili birşeylerde yazdım ama bulamadım benimde bilgilendirebilirmisiniz bu babychoice yi denemek istiyorum bende ama birde sizin yöntemlerinizi duymak istiyorum adım Bilge bir kızım var çok kız istiyordum Allah bana nasip etti ama ikinci cocuğum erkek olsun istiyorum şimdiden teşekkürler :))

mrymnaz

Yeni Üye
Tepki
5
slm kızlar bende yeni üye oldum buraya daha önce farketmemiştim bu formu...benim haziranda 3.yasını doldurucak bi oğlum 2.düşünmeye basladım ve bi kızım olmasını çok istiyorum kız için deneyenler yada yöntem bilenler yazabilirlermi birde baybchoice nedir bende merek ettim %95 şansı varmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar