Bu bana dert oldu

OP
H
Tepki
89
eşimin haberi yok diyosun o zaman adamı arayıp durumu anlatmaya nasıl cesaret edebiliyosun anlamıyorum adam sana inansa kadını sokğa atsa kadın evini basar çıkacak rezilliği eşine nasıl anlatacaksın bide adam sana inanmasa kadın iftira dese adam kocanı arasa böyle böyle dese yine olan sizin aile huzurunuza olacak nedir yani bu konudaki saplantın anlamıyorum

ben şöyle düşünmüştüm.adam benim sesimi falan tanımaz,kim olduğumu söylemem.zaten bu pis ilişkiyi kadının bütün arkadaşları,annesi,sevgilisinin babası,annesi,ablası biliyorlarmış.sevgilisinin de nered görev yaptığını söyledi ve adını soyadını da söyledi.kocasını arayıp sen görev için dışarı çıktığında karın şurada girevli as. şu kişiyle görüşüyor,oğluna sor,bu ismi oğlun çok iyi biliyor,zaman zaman arkadaşında kalacağını söylediğinde o adamın evinde kalıyor desem,tarihte versem adam ne bilcek benim aradığımı,ayrıca o kadın da bilemez çünkü çok bilen var ve adamı karısından boşatmış,hala o mazlum kadınla uğraşıyo.bisürü bilen var,belki adamın eski karısı aradı sanacak.yani bunlar ihtimal işte.tabii doğrudan benden de şüpelenebilir çünkü bu konuda diğerleri gbi ona çanak tutmadım ve herşeyi yüzüne söyledim.saplantımda herhalde şundandır.benim 17 yaşında oğlum var,benim oğluma böyle bir şerefsizlik yapılsa kahrolurum.o kocasının parasıyla sefa sürüp başkasıyla yatıyor ve bu büyük haksızlık.illde haksızlık bize yapılınca mı ses çıkarmalıyız gbi bir düşünceye kapıldım ve açıkçası o kadından nefret ettim.bir an önce belasını bulsun istiyorum.bazen düşünüyorum belki allah bunu bilmemi istemiştir ki ben kocasına söyleyeyim de benim vesilemle belasını bulsun.neyse saçmalıyorum yaa,bana ne demek lazım ama çok dert ettim

OP
H
Tepki
89
yazık diyorum eninde sonunda ortaya çıkar sen kendini yorma bence....:dusun:
birde merak ettim çocuğu nerde bunları yaparken ee çocuk fark eder küçük değil ki!!!!

çocuk uyuyunca,geç saat eve alıyor ama çocuk onu kaç kere sabah görmüş evde ama evden çıkmak üzereyken görmüş.arkadaşımın kocası onlarn evinde bişey unutmuştum onu getirmiş,arkadaşım burada telfonunu unuttu onu almaya kocası gelmiş demiş.ayrıca çocuk kadının telefon görüşmelerine şahit olmuş defalarca ve annesine bu senin arkadaşının kocası falan değil ben biliyorum sevgilin demiş.

OP
H
Tepki
89
arkadaşım bu igrenclikle muhatap olmanda ayrıca uzucu ama senin bunu acıga cıkarmak icin ugraşmanda dogru degil kadının göruştugu adamda belalı bir tip miş sakın ha.

doğru söylüyosun.ona bu kadar kinlenmemin nedeni kadında utanma arlanma,vijdan allah korkusu,hiç bişey yok.mesela dese ki evet yaptığım çok kötü,çok pişmanım,kopmaya çalışıyorum falan,bu kadar öfkelnmeyeceğim.utanmadan birde kredi kartları cebimde,altımda arabam,rahatım,kocam ağzımın içine bakıyo,ne diye bu rahatı bırakıp o psikopatla evleneyim dedi.hayatımda hiç bu kadar utanmazını görmedim.birde bana sen beni kıskanıyosun dedi yaa.

valeire

Daimi Üye
Tepki
784
doğru söylüyosun.ona bu kadar kinlenmemin nedeni kadında utanma arlanma,vijdan allah korkusu,hiç bişey yok.mesela dese ki evet yaptığım çok kötü,çok pişmanım,kopmaya çalışıyorum falan,bu kadar öfkelnmeyeceğim.utanmadan birde kredi kartları cebimde,altımda arabam,rahatım,kocam ağzımın içine bakıyo,ne diye bu rahatı bırakıp o psikopatla evleneyim dedi.hayatımda hiç bu kadar utanmazını görmedim.birde bana sen beni kıskanıyosun dedi yaa.

ya bak kendin söylemişsin zaten ar namus allah korkusu olmayan insandan ne beklersin ayrıca kocasını bi şekilde ikna etse ve tel nosu arastırsalar sen oldugun kesin cıkar bosver allahından bulsun bu dünyada olmasada bide bu dünyanın öteki tarafı var orda nasıl hesap verecek pislik kadın böyleleri yüzünden bu meslektekilerinde adı cıkıyo.allah ıslah etsin. kimseyi namusuyla sınamasın bence sen kendi esine anlat bu konuyu en azından bi nebzede için rahatlar belki

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
ben şöyle düşünmüştüm.adam benim sesimi falan tanımaz,kim olduğumu söylemem.zaten bu pis ilişkiyi kadının bütün arkadaşları,annesi,sevgilisinin babası,annesi,ablası biliyorlarmış.sevgilisinin de nered görev yaptığını söyledi ve adını soyadını da söyledi.kocasını arayıp sen görev için dışarı çıktığında karın şurada girevli as. şu kişiyle görüşüyor,oğluna sor,bu ismi oğlun çok iyi biliyor,zaman zaman arkadaşında kalacağını söylediğinde o adamın evinde kalıyor desem,tarihte versem adam ne bilcek benim aradığımı,ayrıca o kadın da bilemez çünkü çok bilen var ve adamı karısından boşatmış,hala o mazlum kadınla uğraşıyo.bisürü bilen var,belki adamın eski karısı aradı sanacak.yani bunlar ihtimal işte.tabii doğrudan benden de şüpelenebilir çünkü bu konuda diğerleri gbi ona çanak tutmadım ve herşeyi yüzüne söyledim.saplantımda herhalde şundandır.benim 17 yaşında oğlum var,benim oğluma böyle bir şerefsizlik yapılsa kahrolurum.o kocasının parasıyla sefa sürüp başkasıyla yatıyor ve bu büyük haksızlık.illde haksızlık bize yapılınca mı ses çıkarmalıyız gbi bir düşünceye kapıldım ve açıkçası o kadından nefret ettim.bir an önce belasını bulsun istiyorum.bazen düşünüyorum belki allah bunu bilmemi istemiştir ki ben kocasına söyleyeyim de benim vesilemle belasını bulsun.neyse saçmalıyorum yaa,bana ne demek lazım ama çok dert ettim

ooo herkes biliyo yani madem öyle bence git bi kulübeden ara senin yaptığı anlamazlar numaranda tesbit edilmez herşeyi bir bir anlat oğlun da biliyo de adamın yerini de ver çeksin cezasını senin de için rahat etsin adam da aptal durumuna düşmemiş olur kadın da cezasını çeker

yoruldum71

Daimi Üye
Tepki
3.368
bak hirasina arkadaşım sakın bu tür işlere karışma canım
yoksa başına çok büyük bir dert alırsın söyleyim tatlım
adam bunun farkındadır ne diye karısına onca kartlar ve altına araba alsınki
elbette adamında bir foyası vardır ortaya çıkarmak istemediği karısının vır dır etmesini istemediği
her istediğini yapıyorki başıma musallat olmasın diye
o kadında işte allah tarafından ceza altında dayak yemesi ne yani bu kadın yarası iyleşmeden hep düşer konumdamı adamda demiştir buldun belanı diye
sen sen ol sakın bulaşma bırak sen rahatına bak tatlım

ozlemce

Daimi Üye
Tepki
258
sevgili Hirasina hala bu konudaki israrini kesinlikle anlamis degilim.......verdigin cevaplarda kendince hakli olabilirsin, ama bence en kötü ihtimali göz önünde bulundurarak birak, cikar aklindan, bulasma, bence bir sekilde bu is gelir senin ayagina dolanir, ondan sonra cok ama cok pisman olursun, birak belasini Allah'tan bulsun, sonra pisman olma!

KheChi

Daimi Üye
Tepki
1.030
hirasina, Kadinin cocugu kac yasinda, ve cinsiyetini merak ettim? ben burda TEK bir kisiye üzüldüm oda cocuk :( öyle bir annenin cocugu olmak cok üzücü ve vahim bir durum. eger cocuk olurda babasina bu durumu acarsa , bu kadin belliki herseyi göz önüne almis, cocugun basini bile yakar.ben cocuk icin cok endiselendim acikcasi, o cocugun basina her an hersey gelebilir:(

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar