Bu bana dert oldu

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
:sok :sok :sok

Sadece şok oldum. Bu ne ahlaksızlıktır ya-zebani

Böyle kadınlar oldukça hemcinslerimden utanıyorum.

Canım senin vicdanın el vermiyor; ama elinde bir kanıt olmadan yapığında başına iş açarsın.

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
valla bence hiç bulaşma adamda saf olmasın 7 sene az bi zaman değil ki yani az çok bişeyler sezmiş olması lazım kadınını suçu bi gün ortaya çıkar mutlaka zaten hem aradın diyelim adamı araları çok ii diyosun adam hiçte şüphelenmediyse elinde kanıtın yok sen yuva yıkmaya çalışan onları kıskanan kadın olacaksın bunu göze alıyosan ara

ozlemce

Daimi Üye
Tepki
258
Hirasina arkadasim bence hic ama hic karisma; unut gitsin, bu tür kadinlar tehlikeli olabilirler, Allah korusun sen onun kocasina gercekleri anlatirsan belki senin basina daha büyük dertler acar. Seni anlayabiliyorum, hic kimse böyle bir igrencligi kaldiramaz ama bosver; Allah korusun kendini tehlikeye atma!

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
ay inanın şokkk oldum... Böyle kadınlarda varmı diyecektim ama aklıma geçen gün burada duyduğum bir haber aklıma geldi. (bir kıza üvey babasının tacizlerini, ters ilşkisini görüntülerini çeken anne bile demeye layık olmayan bir kadın aklıma geldi... :( )

Allah bizleri imandan ayırmasın.. Kalbimizde gerçek iman olduktan sonra bu tür şeyleri aklımıza bile getiremeyiz diye düşünüyorum.. :dusun:

Hirasına bence sende karışma, unut gitsin, sadece dua etmekle yetinebilirsin.. bu tür kadınlar tehlikeli olurlar...

OP
H
Tepki
89
Evet evimden içeri bile almazdım ksom, duyulunca sana da iftira atabilir

öyle değil işte arkadaşlar.zaten bende normaşde evimden içeri sokmazdım ve arkadaşlık etmezdim.ama öyle bir geliştiki,gördüm diye evime geldi girme diyemiyosun haliyle komuşu ve daha hiç bişey belli değil,anlattıkça bende sinir oldum ve belki vazgeçer diye hep konuştum onunla inanın neler söyledim,o laflar taşa söylense taş tövbe ederdi,o kadar vijdan kanatan şeyler söyledim,o kadar aşağıladım,belki insafa gelir diye ben onunla 2 ay uğraştım.yoksa onunla arkadaşlık etmek istediğimden değil

OP
H
Tepki
89
kendime sinir oluyorum.bana ne yaa,bana ne ki bu kadar dert ettim ben bu pisliği,uykularım kaçıyor,neden söylemezsem rahat edemicem gibi hissediyorum.sırf bu yüzden doktora bile gitmeyi düşünüyorum.tam olarak şunu istiyorum:kocası herşeyi öğrensin,bunu sakat etsin ve 5 kuruşsuz sokağa atsın.sadece o zaman rahat edeceğim.bunu yapmanın benim başımı belaya sokacağından eminin ama bu hırs,bu dert beni rahat bırakmıyor...allahım,lütfen şu konuyu unutayım ve hayatıma devam edeyim

ozlemce

Daimi Üye
Tepki
258
kendime sinir oluyorum.bana ne yaa,bana ne ki bu kadar dert ettim ben bu pisliği,uykularım kaçıyor,neden söylemezsem rahat edemicem gibi hissediyorum.sırf bu yüzden doktora bile gitmeyi düşünüyorum.tam olarak şunu istiyorum:kocası herşeyi öğrensin,bunu sakat etsin ve 5 kuruşsuz sokağa atsın.sadece o zaman rahat edeceğim.bunu yapmanın benim başımı belaya sokacağından eminin ama bu hırs,bu dert beni rahat bırakmıyor...allahım,lütfen şu konuyu unutayım ve hayatıma devam edeyim

Kocasi er yada gec ögrenecektir, ama sen kocasina gercekleri anlatirsan ve kocasi bunu sokaga atarsa gelip sana musallat olabilir, basina olmadik dertler acabilir, sana iftira atabilir hatta ve hatta senin canina bile kast edebilir, hergün bu tür olaylarla karsilasmiyormuyuz, gazatelerin 3'üncü sayfalarinda neler var neler, ah be güzelim bosver, bulasma, ugrasma, takma kafana......unut unut unut!

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
hirasina sen evli misin eşinin haberi var mı bundan ona anlattın mı onun fikri ne

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
bencede artık unut gitsin belki o zaman söyleseydin sorsaydın adama kaynın falan diye ama taşınmışlar adamda açsın gözünü karısının ne olduğunu anlasın sen dert etme unut bu dünyada olmasa öteki dünyada cezasını çeker elbet

OP
H
Tepki
89
hirasina sen evli misin eşinin haberi var mı bundan ona anlattın mı onun fikri ne

evet canım ben evliyim ama kocama hiç bundan bahsetmedim,neden anlatayım ki,erkek milleti bu belli mi olur,benim kocam çok efendidir ama içini bilemem.o kadın o adamla yatakta iyi olduğu içib birlikte oluyor.bunu kocama söylesem sizce ne düşünür?sonra söyleseydim ilk lafı sanane,sen karışma,ev gelmesin görüşme olacaktı.kocam anlamaz öyle vazgeçer belkilerden

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
evet canım ben evliyim ama kocama hiç bundan bahsetmedim,neden anlatayım ki,erkek milleti bu belli mi olur,benim kocam çok efendidir ama içini bilemem.o kadın o adamla yatakta iyi olduğu içib birlikte oluyor.bunu kocama söylesem sizce ne düşünür?sonra söyleseydim ilk lafı sanane,sen karışma,ev gelmesin görüşme olacaktı.kocam anlamaz öyle vazgeçer belkilerden

eşimin haberi yok diyosun o zaman adamı arayıp durumu anlatmaya nasıl cesaret edebiliyosun anlamıyorum adam sana inansa kadını sokğa atsa kadın evini basar çıkacak rezilliği eşine nasıl anlatacaksın bide adam sana inanmasa kadın iftira dese adam kocanı arasa böyle böyle dese yine olan sizin aile huzurunuza olacak nedir yani bu konudaki saplantın anlamıyorum

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar