Bitti Kızlar

OP
M

masum01

Misafir
masum ismin gibi masumsun aslında.
Bunda suçlu en büyük suçlu kim biliyormusun.
tüm iyiliklerinizi elinin tersi ile iten o gün saydığın askerinde canım benim.
Bırak gitsin ne hali varsa görsün.
Sakın kendinden ödün verme ve sakın kendini daha fazla üzme canım benim.
O seni kaybettiğine üzülsün yansın ağlasın.
Unutma senden daha değerli kimse yok bu hayatta birtanem.

dönecek abla aile yaşantısı okadar karışıkki burda adam yerine konuldu çok şey öğretti bana en başta görmemiş birini doyurmak mümkündeil adam etmek mümkün değil

acigul

Daimi Üye
Tepki
650
senin adına üzüldüm:ates: canım, ama dönersede asla dönme.. bu işler kolay değil, bir insanı çabut parçası gibi bir kıyıya atıp eyvallah çekmek kolay değil.. nasıl biri olduğunu gözlerinin önüne sermiş...yarın birgün karşılaştığında o yüzünü aşağı eğerek yürüsünn. Alnın açık başın dik ne mutlu... zamanla herşey düzelir ve hayatının adamı karşına çıkıverir iyiki o olmamış dersin.

acigul

Daimi Üye
Tepki
650
helede sonradan görme insanlarla kesinlikle muhatap olma... yarın aileside seni mahveder eğer oğulları gibiyse.. yolun açık olsun inşallah.hayatta herşey gönül güzelliğin gibi karşına çıksın temizce.:hhhhhh:

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Olmayanda hayır vardır derler hayatta her şey var kendini yıpratma yeter.

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
hakkında hayırlısı neyse o olsun canım ya üzme kendini zaman herşeyin ilacı :gitme::gitme::gitme::gitme::gitme:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Nasılsın canım?

iyi olmaya çalışıyorum canım benim saolun düşünülmek o kadar mutlu ediyoki insanı toparlanmam lazım hayat devam ediyo.

Doğru söylüyosun canım

O olmadan nasıl yaşıyosan,onsuz da aynı şekilde yaşamaya devam etmelisin.

İster güzel bir anıydı de,ister yaşanmasaydı keşke ama arkanda bırakıp yola devam etmekten başka çare yok.Hayat devam ediyor.:dertli:

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
biz ne soylesekte yarana merhem olmaz,en iyi ilac zamandir ,,zamanla her sey gecer,,neler neler gecmediki:dertli:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
daha yeni gördüm bu konuyu Allah yardımcın olsun zamanla yaraların da kabuk bağlar herkes yaşıyo böyle şeyler Allah iyi insanlarla karşılaştırsın çok acı veriyo ama zaman geçince diyosun ki iyiki olmamış...birlikteyken göremediğin yanlışları görmeye başlıyosun zamanla...

OP
M

masum01

Misafir

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374

KaraKiz

Daimi Üye
Tepki
714
çok uzuldum yaa offfff sarkıda bi acıklıkı sankı benım basıma gelmş gibi offffffff:(

Tepki
80
uzulme canim zamanla kecer. benimde bashima boyle bir shey gelmishdi amma geride kaldi. hec kimcun goz yashi axitmaga deymez, deyende aglatmaz

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar