Bitti Kızlar

M

masum01

Misafir
2 SENELİK BERABERLİK ASKERDEDE SİVİLDEDE MADDİ MANEVİ YANINDAYDIM AMA BIRAKIP GİTTİ TAM SİZLERE DÜĞÜN TARİHİMİZİ PAYLAŞACAĞIM GÜN BENİ BIRAKTI VE GİTTİ BU ŞARKIYI BANA DİNLETTİ BENİ ANLATIYO DİE AMA ONU DEĞİL BENİ ANLATIYO BENDEN GİTSİN BU ŞARKI [DM]video/xdnh5m_murat-goyebakan-gulmedi-talihim-201_music[/DM]

Tepki
30
Şuan sana ne söylesekte teselli etmez biliyorum ve çok iyi anlıyorum seni aynı şeyleri yaşamış olarak ama şunu unutmaki en iyi ilaç zamandır şimdi belki biraz üzülüceksin ama
maalesef bazen çok istediğimiz şeyler gerçeğe dönüşemeyebiliyo inşallah barışırsınız yinede
ne diyim :(

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Şoktayım inan canım

az önce diğer konunun başlığını görünce inşaallah senle ilgili bir durum yoktur diye düşünüyodum

Neden böyle oldu?

Halbuki ne heyecanla bekliyodun onu,neden böyle bişey yapma gereği duydu ki?:dertli:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Canim üzülme hepimizin basina geldi:(
ben sana hikayemi anlatsam farkli degil seninkinden:dertli:
ama hayat deva ediyor insanoglu yine seviyor ilerde hatirlayinca gülceksin kendine zaman herseyin ilaci üzme kendini

_Dersena_

Daimi Üye
Tepki
1.750
Kuzum umarım gelip geçici bi dargınlıktır.Benim askerimde yeni geldi 6 gün oluyor daha kaç defa ayrılır gibi olduk hatta geldiği ilk gün bile.. Ufak bi mesele ise büyütmeyin kuzum..Askerde ise hala üzerine gitme psikolojileri çok bozuluyor..

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
:sok :sok :sok

İnan şok oldum, hergün şafak saydığın insandı :gitme:

Ama bir yandan da sevin ki sevdiği için çıkarları için seninleymiş. Zararın neresinden dönsen kardır canım

OP
M

masum01

Misafir
askerliği biteli 3 ay oldu bizimki nerdeyse 4 senelik bi mevzuu Allah ın izniyle dönüşü yok kızlar sizlerden tek isteğim bnm iiçin dua edin anlatamam ama çok ağır şeyler yaşadım sadece duanızı bekliyorum

OP
M

masum01

Misafir
çok haklısın arina sonradan bırakıp gitmesindense şimdi gitmesi okadar iyi olduki farkında olmadan çok büyük bi iyilik yaptı

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Evlenmeden daha da geç olmadan bitmesi daha iyi olmuş canım senin adına.

Olmayan şeyde hayır vardır diye düşünmüşümdür hep,sen de böyle düşün bak nasıl iyi gelicek

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
Masum Bu Habere Gerçekten üzüldüm
Burda şafak Saydığını Hatırlıyorumda
Değmeyecek Bir Insanmış Yazık

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
masum ismin gibi masumsun aslında.
Bunda suçlu en büyük suçlu kim biliyormusun.
tüm iyiliklerinizi elinin tersi ile iten o gün saydığın askerinde canım benim.
Bırak gitsin ne hali varsa görsün.
Sakın kendinden ödün verme ve sakın kendini daha fazla üzme canım benim.
O seni kaybettiğine üzülsün yansın ağlasın.
Unutma senden daha değerli kimse yok bu hayatta birtanem.

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
çok haklısın arina sonradan bırakıp gitmesindense şimdi gitmesi okadar iyi olduki farkında olmadan çok büyük bi iyilik yaptı

Dualarımız seninle canım; ama sen güçlüsün ve bunun da altından kalkacaksın. Sen o kişiyi bekledin büyük bir onurla, gururla. O seni gerçekten hak etmemiş. Herkesin başından böyle şeyler geçiyor canım. Benim 5,5 senelik bir ilişkim vardı, sonu gelmedi ve bitti. İyi ki bitmiş. Şimdi Allah'a şükür aynı dili konuştuğum, saygı ve sevgi çerçevesinde giden bir evliliğim var. Eminim sende seni gerçekten hak eden birini bulacaksın ve iyi ki diyeceksin.

Kendine iyi bak tatlım, bizi de habersiz bırakma

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
hayırlısı olsun tatlım en baştan bazı şeyler evliliktir vs.. ciddi şeyler ortaya dökülmeden bitmiş belkide hakkınız da hayırlısı böyledir Rabbim ayrı ayrı ya da birlikte hakkınız da hayırlısı ne ise onu versin ama gerçekten gene de üzücü tabiiki..:gitme:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar