Bitteriniz aranızdan gidiyor :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G

guzelcem

Misafir
bitter-in dağınık aile hayatı var:( ayrıca afyon pislik bir ilimizdir, izmitde duruyor afyona gidiyor bu kızın hayatı darmadağınık hayırlı ve olumlu düşünemiyor allah yardımcısı olsun, kendine iyi bak bitter-cik.....

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
bitter-in dağınık aile hayatı var:( ayrıca afyon pislik bir ilimizdir, izmitde duruyor afyona gidiyor bu kızın hayatı darmadağınık hayırlı ve olumlu düşünemiyor allah yardımcısı olsun, kendine iyi bak bitter-cik.....

allahına kurban olayım senin agzını öpeyim ben :eek:
allah razı olsun ablam bir tek sen anladın beni çok şükür..
duaların benimle olması dilegiyle hoşçakal ablam :gitme:

nesrin64

Daimi Üye
Tepki
6.280
merve canım yazdıklarını okudum şok oldum canım...ben seni böyle güçsüz tanımadım...sen güçlü bir kızsın hayata gülerek dalga geçiceksin...hayat bu hepimiz neler yaşıyoruz varmı öyle hemen kolay yolu seçip pes etmek... şu dünyada kimseyi sevmeye bilirsin ... ama anneciğini üzmeye hakkın yok onun herşeyden haberi var ...benim tanıdığım merve annesini üzmez ona kıyamaz dimi canım...annen için evine dönüp herşeye baştan başlıcaksın meleğim...ablanında kusuruna bakma onunda sinirleri bozuktur...herşey tatlıya bağlanır iyi yönden bakın canım...birbirinize destek olun düşmanlarınızı sevindirmeyin...bu sefer bizlerin hatırı için sen olayları alttan al büyüklük sende kalsın canım benim ...hadi şimdi olanları unut o güzel yüzünle bizlere gülümse bizi de üzme bitanem :eek: biz seni çok seviyoruz bizi bitter si bırakmaya hakkın yokkkkk....:kizdim::kizdim::eek:-hmm

G

guzelcem

Misafir
canısı bu mesleğin içinde doğup büyüdüm babam da polisdi eşimde eşimde emniyet amiri en azından insan sarrafıyım anında konuşmasından ve insan psikolojisini hissederim bittercik sana tavsiyem akıllı hayırlı ve sağlıklı kararlar ver ne olursa olsun hayatda RABBİM hayırlı ve merhametli insanlar karşına çıkartsın adam gibi kararlar düşün hadi bakalım:) güzel haberlerini bekliyorum sen cesur ve cesaretli bir kızsın:)

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Uzuldum ama en ıyı kararı ınsan kendısı verır sende kendın ıcın en ıyı kararı verecek yasda oldugunu dusunuyorsun sanırım.

Keske ofkeyle kalkmasan.Neysekı kuzenlerının yanına gıdıyorsun.Ayrıca AFYON da Turkıyenın dıger bır cok nadide sehri gibi guzel bır sehırdır.
Mutlaka haberdar et kendınde...

gurbetkusu

Daimi Üye
Tepki
1.309
okuyunca inan cnm senin adina bende cok uzuldum...nediyecegimide bilemiyorum ama insan bir anlik ofkeyle yanlis kararlar verebiliyor...kaldigin sehirde bir tanidigin yada bir akraban yokmu bitterim gerginlik ortalik yatisasiya kadar orda kalirdin sonra sakin kafayla konusup daha iyi kararlar alirdin... cnm kendine iyi bak iyi haberlerini bekliyoruz:eek:KEDIJIMMMMM cnm sana cok katiliyorum AFYONDA TURKIYEMIZIN DIGER BIR COK NADIDE SEHRI GIBI GUZEL BIR SEHIRDIR...:iloveyou:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
bitteeeeer nerdesin ya saçma bişey yapmadığını ve gitmediğini umuyorum ya düşünsene bi ablasının yanında duramayan tyze kızının yanında ne kadar durabilir..... of bitter off

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
ayyy varya başlığı okudum ne oluyor yaaaa dedim... şookkk oldum.. bitter nasıl böyle bişeye kalkışırsın... ne olur yapma bunu kendine, yapma bunu anneciğine, babacığına, zaten hasta adam ne hale gelir senin gittiğini duyduğunda, iyileşirmi sanıyorsun.. hiç kimseyi düşünmüyorsun sanırım şuan ama ne olursun yalnışlara sapma güzelim, ne olur bak dikkat et kendine, zaten olan oldu diye kendini daha fazla hırpalama, onlar senin ailen ya.. ablan o senin belki bi sinirli anına denk gelmiştir, belki çok yorgundu, dilin kemiği yokki söylüyor herşeyi ama inan canım oda pişman olmuştur.. tamam git kuzenlerinin yanına biraz gez, kafanı toparla, sakince düşün ama geri dön canım, gerçek ailenin yanına dön, kimse kimseye can olmaz.. siz etle tırnak gibisiniz.. kedi ile köpek gibi didişsenizde yinede kardeşsiniz.. asıl şimdi birbirinize ihtiyacınız olacak canım.. Senki yengenle neler yaşadın bunumu atlatamayacaksın.. Sen güçlü bir kızsın canım. Sakın yanlışlara düşme canım benim.. Allah doğru yoldan ayırmasın seni canım... Allahıma emanet ediyorum seni.. Mutlaka burdan bize yaz.. haberlerini bekliyoruz.. iyi haberlerini.... bitanem, canım... :eek:

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121
bende merak ettim bitteri şimdi bu kız sahidenmi gitti alla alla ya iti var kopuğu var kız nereye gittiysen haber ver benim 2 tane çocuğum var kızım böyle birşey yapsa kafayı yerim ALLAHIM koru akıllı ablanla dargın dur ama gitme bak ben kalp hastasıyım seni kafaya takar hasta olurum ona göre nerdeysen haber ver

gülbin

Daimi Üye
Tepki
2.180
kızlar merveyi aradım konuştuk...dün gece teyzesine gitmiş...ama abisi gidip almış onu...gece 2 de yine evine dönmüş...şimdi iyi merak etmemeniz için haber vermek istedim:)))allahtan bi delilik yapıp başka yere gtmemş...

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
çok şükür yaaaa.. İnşaallah şimdi daha iyidir..teşekkürler canım çok düşüncelisin..... Allah razı olsun...

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Sağol Gülbincim. :hhhhhh:

Afyon'a gitmemesine çok sevindim. Kız başına ne yapacaktı oralarda.Umarım herşey yoluna girer

gülbin

Daimi Üye
Tepki
2.180
kız başına ne işi var yollarda...küçücük kız binbir türlü şey gelir başına allah korusun...ablasınınki de iş ama yani...insan kız kardeşine öle şeyler sölermi...başına bişey gelseydi nasıl yaşayacaktı o vicdanla...şükür merve ikna oldu...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar