Bitteriniz aranızdan gidiyor :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
ii aksamlar bütün hanımefendi ailesini suan nerden baslıcagımı gerçekten bilmiyorum ablamla birbirimize girdik beni evden kovdu defol dedi bi düdüklü tencere yüzünden dolayı konu bir sürü seylere geldi corabıma kadar laf saydı herseyi o aldı yaa basıma kaktı anlıyacagınız bende bu gece 2 de otobusum var direk gittim biletimi aldım gidicem burdan kimsenin beni bulamıcagı bir yere bu kadar lafı kaldıramam ben inanın suan okadar kötüyüm ki bana bu lafları söyleyen kişi ablam olamazdı yediremiyecegim kelimeler kullandı bana ve cok ama cok agır geldi gitsem simdi biyerden atlasam yeridir ama sırf yaşadıgım müddetce yaşadıgımı bildikce ve beni göremedikce vicdan azabı ceksin diye böle birşey yapmayacagım !
sizlere veda etmek istedim hoşca kalın böyle bir konu acacagım hiç ama hiç aklıma gelmezdi ... sizleri cok seviyorum cok alışmıştım hakkınızı helal edin artık bitter yok ..

Mrve acaR .. :aglayan:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım dur bi.... Nereye gidiyorsun?:gitme:

Böyle şeyler yapma birtanem. Bak şartlar ve hayat kötü:( Sakince oturup, düşünsen sonra bir karar versen

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Canım dur bi.... Nereye gidiyorsun?:gitme:

Böyle şeyler yapma birtanem. Bak şartlar ve hayat kötü:( Sakince oturup, düşünsen sonra bir karar versen

düsüncek bişe yok yaaa kaldıramıcagım sözler kullandı bana dönüsü yok aldım bileti ben afyona :gitme:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım benim bak akıllıca düşünemiyorsun. Lütfen böyle bir hata yapma. Bu sana da gerçekten daha da zarar verir.

nazoeren

Daimi Üye
Tepki
2.261
canım,bebeğim...böyle şeyler olur abla kardeş arasında.biz ablamla birbirimizi yeriz,ertesi gün o beni arar,ben onu...geçer,olur bazen emin ol...tam gururlu,asi yaşındasın bi tanem.yanlış kararlar alma lütfen...o da ne kadar pişmandır şimdi..

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
baksın işte babasına felan :kizdim:
suan inanın kimseyi düsünemiyorum kavga ettigimiz saatten beri dolasıyorum mal gibi sokaklardaa

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Mervecim,

Sen ki babanı bırakıp biryere gidemeyen kişisin. Öfkeyl kalkıp zararla oturma bitanem. İyi düşün, çok iyi düşün. Afyon'a gidip kız başına ne yapacaksın? Hele ki böyle bir zamanda.

Nazo'nun da dediği gibi dediğim dedik zamanındasın, bizim söylediklerimiz senin bir kulağından girip diğerinden çıkar; ama sonradan pişman olup, geri dönememekte var.:eek:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
pişman oldugum yerdede suan yapamadıgım şeyi yaparım bende !
gderim atlarım biyerden annemin yanına giderim !

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
kafedeyim nerde olcam kafeden girdim evde degilim montumda evde yok aç degilim param var biraz

Fiore

Üye
Tepki
28
pişman oldugum yerdede suan yapamadıgım şeyi yaparım bende !
gderim atlarım biyerden annemin yanına giderim !

Saçmalıyorsun. Hayatta Allah'ın verdiği canı eğer bir insan kasti olarak alırsa en büyük günahtır. Şimdi sinirlenip çıktın gittin, 2 gün sonra belki çarpıp çıktığın kapıyı bir daha açamayabilirsin. Aile içersindeki sorunlara katlanabilen insan Allah katında yücelir. Bunu bir yerde okumuştum. İnan kı, şu an şeytana yem olmuş durumdasın ve aklı başında bir insanı şeytan asla yenemez. Ben de yeri gelir senin gibi davranırım, mesela dün arkadaşımla bir ton tartıştık, kaç kişi araya girdi. Sonra hasta olduğunu öğrendim ve pişman oldum. Sen benim abimle yaptığım kavgaları görsen, annemle babamla, oo senin ki yanında hiç kalır. Ama durup bir düşün. Tamam belki bu devirde aileye bile güven olmuyor ama inan ki aile kadar da kimse yanında olmuyor. Bunu biraz da annene olan özlemine bağlıyorum. Belki ablan bu yüzden bu şekilde davranıyor olabilir. Bizimkiler de boşandı mesela, abim de bazen kabadayılık taslıyor, evin direği gibi davranıyor. Bazen hak veriyorum bazen de uyuzuma gidiyor çatıyorum. Ama inan ki yine para istesem, gel desem, zor durumda olsam babamdan önce abim var artık benim için. Kız kız, nereye kadar? Şu ana kadar o kadar çok kötü şeyler yaşadım, yeri geldi vurdum kırdım ama düşünüyorum ne geçti elime? Herkes yerli yerinde, benimse moral bozukluğu, agresiflik, karamsarlık vs gibi etkiler oluştu, olan bana oldu yani. Şu lafımı unutma "İnsan ne yaparsa kendine"

Hadi şimdi git, bakalım nereye gideceksin. Ama çıkarken kapıyı arala ki, tekrar geri dönebilesin......

civan arda

Daimi Üye
Tepki
261
ya canım benim biraz daha sakin kafayla düşün abla kardeş arsında olur böyle şeyler sonra pişman olacağin bişey yapma kız başına ne yaparsın dışarısı kötü inan biraz zaman geçssin unutucaksın bile seni anlıyorum lafları kaldıramıyor insan ama hayat alışıyosun sonra

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Saçmalıyorsun. Hayatta Allah'ın verdiği canı eğer bir insan kasti olarak alırsa en büyük günahtır. Şimdi sinirlenip çıktın gittin, 2 gün sonra belki çarpıp çıktığın kapıyı bir daha açamayabilirsin. Aile içersindeki sorunlara katlanabilen insan Allah katında yücelir. Bunu bir yerde okumuştum. İnan kı, şu an şeytana yem olmuş durumdasın ve aklı başında bir insanı şeytan asla yenemez. Ben de yeri gelir senin gibi davranırım, mesela dün arkadaşımla bir ton tartıştık, kaç kişi araya girdi. Sonra hasta olduğunu öğrendim ve pişman oldum. Sen benim abimle yaptığım kavgaları görsen, annemle babamla, oo senin ki yanında hiç kalır. Ama durup bir düşün. Tamam belki bu devirde aileye bile güven olmuyor ama inan ki aile kadar da kimse yanında olmuyor. Bunu biraz da annene olan özlemine bağlıyorum. Belki ablan bu yüzden bu şekilde davranıyor olabilir. Bizimkiler de boşandı mesela, abim de bazen kabadayılık taslıyor, evin direği gibi davranıyor. Bazen hak veriyorum bazen de uyuzuma gidiyor çatıyorum. Ama inan ki yine para istesem, gel desem, zor durumda olsam babamdan önce abim var artık benim için. Kız kız, nereye kadar? Şu ana kadar o kadar çok kötü şeyler yaşadım, yeri geldi vurdum kırdım ama düşünüyorum ne geçti elime? Herkes yerli yerinde, benimse moral bozukluğu, agresiflik, karamsarlık vs gibi etkiler oluştu, olan bana oldu yani. Şu lafımı unutma "İnsan ne yaparsa kendine"

Hadi şimdi git, bakalım nereye gideceksin. Ama çıkarken kapıyı arala ki, tekrar geri dönebilesin......

ya canım benim biraz daha sakin kafayla düşün abla kardeş arsında olur böyle şeyler sonra pişman olacağin bişey yapma kız başına ne yaparsın dışarısı kötü inan biraz zaman geçssin unutucaksın bile seni anlıyorum lafları kaldıramıyor insan ama hayat alışıyosun sonra

belki dogru diyor olabilirsiniz ama dediginiz gibi bende cok vurdum kırdım dagıttım her gece içtigim oldu karakollara düstüm 2 gece 3 gece nezarette kaldım polis bile ailemin beni düsünmedigini anlayınca bıraktı
ama dayanamıyorum artık kaldıramıcagım seyleri söylemesi cok ama cok ağrıma gitti hiç ama hiç ummucagım şeyleri söyledi hayatta sevmem ben bir şeyi yapıyorsalar basıma kakılmasını madem kakcak neden yaptı ?
nedeeeeeen bıktım ben hep bu soruları kendime sormaktan

civan arda

Daimi Üye
Tepki
261
seni anlıyorum canım benimd iki tane kız kardeşim var biz ikiziz birde benden küçük var bazen ağza alınmıcak laflar geçiyor aramızda ama olsun yinede kardeşiz beeeeeee
'KARDEŞ KARDEŞİ BIÇAKLAMIŞ DÖNMÜŞ YİNE KUCAKLAMIŞ'

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
ben izmitteyim suan
evet civan_arda dedigin dogru kardeş kardeşi bıcaklamış dönüp birde kucaklamışş ama bizimki öyle degil iştee aynı sey degil

Fiore

Üye
Tepki
28
ben izmitteyim suan
evet civan_arda dedigin dogru kardeş kardeşi bıcaklamış dönüp birde kucaklamışş ama bizimki öyle degil iştee aynı sey degil

afyona bilet aldım diyorsun, afyon ne alaka?

bence biraz sakinleş, öfke ile kalkan zararla oturur diye boşa dememiş atalarımız, çık biraz dolaş, kendine yemek ısmarla.. gidip kalabilecegin arkadasin varsa git onda kal bu gece....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar