Bitter_imiz'in babacığı için dua edelim canlarım

Gülümse

Daimi Üye
Tepki
7.105
Yavrum minik cadım..
Yaşadıklarını nasıl bir psikolojide oldugunu çok iyi biliyorum Allahdan ümit kesilmez rabbim dualarımızı kabul etsin babacığını sana ve sevdiklerine bağışlasın. Allah yar ve yardımcınız olsun dualarım seninle cadım..

uzra48

Daimi Üye
Tepki
275
Bitter'im canım benim canım canım canımmmm :uzulme:

Allahım dualarımızı duyacak merak etme.nasıl durumda olduğunu anlayabiliyorum.inan allahtan ümit kesilmez.Nezaman alacağını Allah bilir ancak.
Benimde dedem çok kötüydü çare kalmamıştı artık.çok dua ettik şimdi ayağı kesildi sadece ve kurtuldu.bi şekilde hayatta hala ve şükrediyoruz.

Ve eğer ki kötü bişey olursa bizler burdayız.ve şuna inan sevdiğin insanların gerçekten vakti dolmuşsa sen ne yaparsan yap o Allahın huzuruna gidecektir.ve sen ne kadar üzülürsen o o kadar zorlanacak bu yolculuğunda.tek yapacağın dua; İyileşmesi için şifa dilemen.

benim canım arkadaşım kocaman yürekli insan teeeeee Kocaeli'nden sıcaklığın buraya kadar geliyo.Üzülme olurmu iyileceşek !!! :eek:pucuk:

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Ancak Rabbim bilir İnşallah en kısa zamanda düzelir herşey dualarımız seninle canım benim.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Bitter'im canım benim canım canım canımmmm :uzulme:

Allahım dualarımızı duyacak merak etme.nasıl durumda olduğunu anlayabiliyorum.inan allahtan ümit kesilmez.Nezaman alacağını Allah bilir ancak.
Benimde dedem çok kötüydü çare kalmamıştı artık.çok dua ettik şimdi ayağı kesildi sadece ve kurtuldu.bi şekilde hayatta hala ve şükrediyoruz.

Ve eğer ki kötü bişey olursa bizler burdayız.ve şuna inan sevdiğin insanların gerçekten vakti dolmuşsa sen ne yaparsan yap o Allahın huzuruna gidecektir.ve sen ne kadar üzülürsen o o kadar zorlanacak bu yolculuğunda.tek yapacağın dua; İyileşmesi için şifa dilemen.

benim canım arkadaşım kocaman yürekli insan teeeeee Kocaeli'nden sıcaklığın buraya kadar geliyo.Üzülme olurmu iyileceşek !!! :eek:pucuk:

tesekkür ederim azuşum Rabbim senden razı olsun canim benim kocaman bir mutluluk versin sana :eek:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar