Bitter_imiz'in babacığı için dua edelim canlarım

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Aslında bu konuyu 2 gün evvel açacaktım ancak inanın fırsatım olmadı.
Yinede açmak ve bitterimizin biricik babası için dualarımızı eksik etmeyelim istedim.
Bitterimizin babacığı çok hasta ve doktorlar yaşaması için bir umut vermemişler yani Rabbim verdiği ömüre karışılmaz ama ölücek demişler.
İnanın duyduğumdan beri bitterime nasıl moral veririm diye düşünüyorum.Bu konuyu açarak ona biraz da olsa destek vermek istedim.Bizlerin destekleri ona teselli olacaktır.
Canım bitterim üzme kendini,sen güçlüsün,sen nelerin üstesinden gelmedinki.Rabbimin verdiğine sual olunmaz,Rabbim bilir.O verdi ancak ve ancak O alır birtanem.
Babacığına acil şifalar diliyorum,inşallah herşey çok güzel olucak birtanem.

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
ay kiyamam bebisime.ablasinin gulu insallah her sey duzelir.ama hepimiz o dunyanin yolcusu diyilmiyiz.burda ayriloyoruz o dunyamizda yeniden kavusuyoruz.sen guclu olki babana moral ver.allah sifasini versin bir tanem.cok uzuldum inan.insallah duzelir

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Canı çok sıkkın olmasına rağmen bizi ekran karşısından bile gülümsetip enerjiyle dolduran bitterim umarım şu an içinde bulunduğun durumu en az zararla ve üzüntüyle atlatırsın.
Kimbilir belki de herşey değişir söylenenlerin tersi olur , hakkınızda en hayırlısını ve acil şifalar diliyorum :hhhhhh:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Allah razı olsun canlarim,
Burayı gördüm denk geliyorum ama açıkcasi pekte elim gitmedi cevap yazmaya..
Konu bir başkasının gibi davranıyordum bakmak bile üzücü..
Ama tabiki bütün hersey gerçek ne yazikki er yada geç yaşanacak birşey ve ben arkamı döndüğümde bunlar hic birseymiş diyeceğim biliyorum şuanki üzüntüler gerçekten hic birsey :( Yarın birgün eğer doktorun söylediği gibi gelişirse olaylar neyden bahsettiğimi daha iyi anlarsiniz diye düşünüyorum..
Rabbim kimseye vermesin canlarim :uzgun:

denizkızı

Daimi Üye
Tepki
1.901
şahım ne güzel düşünmüşsün bu konuyu açmakla çok iyi etmişsin :)

ah,bitterim dualarım sizinle hep.

ben babamı trafik kazasında kaybettim ,o zaman daha 17 yaşındaydım .babacığın için her gün dua ediyorum inşallah rabbim şifalar verir.

Kaderr

Üye
Tepki
80
Merhaba
Çok geçmiş olsun ancak gaybı Allah dışında kimse bilmez
Ve kaderde nikah ve ecel bellidir, değişmez
Rabbim acil şifalar versin

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar