Birlikte soralım, birlikte cevaplayalım

seliz

Yeni Üye
Tepki
1
nanem hoşbulduk canımmmm benimm evet topiğin tadı bir başka herbişeyden haberdar olabiliyoruz ozaman bugün nie kimsecikler yok tinker okul tatil edildi yazmışş heralde egeyle karın tadını çıkarıyorlardır bizim burdada epey bir kar yağdı ama malum biz eylülden dolayı çıkamadık

çiğdoşumm geçmiş olsun tatlım aman bebişlere bişey bulaştırma:sokbuarada saçlarını düzleştirip napıcan benim dümdüz sinir oluyorum

Tepki
11
tinkerrrrrrrrr kız saat kaç oldu nerdesin yoksun hala...bak bu hafta son 2 hafta yoksun bizimle:((

nanem hoşbulduk canımmmm benimm evet topiğin tadı bir başka herbişeyden haberdar olabiliyoruz ozaman bugün nie kimsecikler yok tinker okul tatil edildi yazmışş heralde egeyle karın tadını çıkarıyorlardır bizim burdada epey bir kar yağdı ama malum biz eylülden dolayı çıkamadık

çiğdoşumm geçmiş olsun tatlım aman bebişlere bişey bulaştırma:sokbuarada saçlarını düzleştirip napıcan benim dümdüz sinir oluyorum

kızlar evet bugun kartopu oynadık egeyı karla tanıstırdık bu gıdısle nasıl cıkıcaz yola bılmıyorum ya...

çiğdoş gecmıs olsun canım brezılya fonunu duydum bende ama ben nasıl yaparım beceremem okudum o sıteyı daha once lahana dıyetı demek keske bende yapabılsem onu ama beceremedım

seliz

Yeni Üye
Tepki
1
selam kızlarr tahlil sonuçlarımız çıktı çok şükür bişeyi yokumş eylülün
ama beslenmesinde gerileme var dedi anne sütü+günde enaz 2 kere mama dedi
sanki yiyorda ben vermiyorum keşke yesede hep mama versem anne sütünüde zar zor uyuttuktan sonra emzirebiliyorum oda bazen emiyor bazen emmiyor eylül gittikçe zayıflayacak yapacak bişey yokkk dr.ek godaya şimdi başlamayalım bi böle devam edelim bakalım kilo az alırsa başlayalaım dedi:sinir:

Tepki
11
selam kızlarr tahlil sonuçlarımız çıktı çok şükür bişeyi yokumş eylülün
ama beslenmesinde gerileme var dedi anne sütü+günde enaz 2 kere mama dedi
sanki yiyorda ben vermiyorum keşke yesede hep mama versem anne sütünüde zar zor uyuttuktan sonra emzirebiliyorum oda bazen emiyor bazen emmiyor eylül gittikçe zayıflayacak yapacak bişey yokkk dr.ek godaya şimdi başlamayalım bi böle devam edelim bakalım kilo az alırsa başlayalaım dedi:sinir:

hay allahım bu drlar oldurur adamı...ek gıdaya baslamayacakmıs...ceken senısn canım ıcınden ne gelıyorsa ole yap bence...ama ben senın yerınde olsam coktan baslamıstım her cocuk sut sevmıyor belkıde eylul sut sevmıyor olamaz mı...gaz ıcın rahatlatıcı surup falan vermedımı sındırımı destekleyıcı falan...:sinir:

Tepki
11
günaydın arkadaşlarrr...hava buz buz resmen dondum ya...köy kar altında şehir öle değil ama zor cıktık zaten rampayı kaya kaya..ay allahım sen buyuksun ben nasıl cıkıcam tatıle çok canım sıkkın çooookkkk:sigara:-yardim

Paradies

Yeni Üye
Tepki
4
günaydın arkadaşlarrr...hava buz buz resmen dondum ya...köy kar altında şehir öle değil ama zor cıktık zaten rampayı kaya kaya..ay allahım sen buyuksun ben nasıl cıkıcam tatıle çok canım sıkkın çooookkkk:sigara:-yardim

günaydınn canm burası bile çok soğuk oraları düşünemiyorumm belki düzelir havalar cuma günü mü çıkacaksınız yola allah yolunuzu açıketsin..

Paradies

Yeni Üye
Tepki
4
of canım cumartesı sabah 3-4 arası dıyoruz cıkalım dıye ama ankara elma dag ve afyondan korkuyorum cok...bebek nasıl

inşallah ozamana havalar biraz düzelir canm..bebeişimizde iyi isim konusunda anlaştık artık eşimle 6 isimden çekiliş yaptık Kaan çıktı:)) bendeki sıkıntılarda gece yatarken zorlanıyom yan yatarken karnım geriliyo böyle o boşluğa yastık koyuyorumm artık şimdiden sonra başlıcak sıkıntılar:( neyse katlanıcaz artık :ninni:

Tepki
11
inşallah ozamana havalar biraz düzelir canm..bebeişimizde iyi isim konusunda anlaştık artık eşimle 6 isimden çekiliş yaptık Kaan çıktı:)) bendeki sıkıntılarda gece yatarken zorlanıyom yan yatarken karnım geriliyo böyle o boşluğa yastık koyuyorumm artık şimdiden sonra başlıcak sıkıntılar:( neyse katlanıcaz artık :ninni:

kaaan güzel isim canım türk ismi adıyla yaşasın kızlar yok mu ya:semsiye:

Tepki
26
kızlar akrilik boya aldım ben ve bugün speedy gonzales kokarca road runner ve dufy duck ı çizdümmmm

Tepki
11
yelizzz pinokyo tinkerbell pamuk prensess...yedi cüceler...bak bunlar da olur deniz kızı ariel...o da guzel olur

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar