Birlikte soralım, birlikte cevaplayalım

EgeninAnnesi

Yeni Üye
Tepki
22
vay anasını ben de alsammı terasta beslerım kızz :D

olur valla...:evet:
bursada merkezde bir aparmanın balkonunda iki tane tavuk vardı.-rgulu.tüp bebeğe gittiğimizde görmüştükk ayy ne gülmüştüm merkezin göbeğinde tavuk bakıyolar..:kahkaha:
ama bizim üç tane vardı günde 5 tane yumurta yapıyolardı.normal tavuktan karlı şu bıldırcın işi hem etide pek tatlı:nk:

Tepki
11
bursada merkezde bir aparmanın balkonunda iki tane tavuk vardı.-rgulu.tüp bebeğe gittiğimizde görmüştükk ayy ne gülmüştüm merkezin göbeğinde tavuk bakıyolar..:kahkaha:
ama bizim üç tane vardı günde 5 tane yumurta yapıyolardı.normal tavuktan karlı şu bıldırcın işi hem etide pek tatlı:nk:

kız ıste ben onun etını hayatta yıyemem ya..babam ava gıderdı bıldırcın getırırdı ama nasıl mınnak bırsey bı damla etı ıcın onu vuruyorsun dıye aglardım ..babamda tuylerını yolar tereyagında ızartırdı cani adam.....ama sız beslıyormussunuz avlamıyormussunuz

Tepki
11
000009.jpg
kızlar baksanıza köye ..okulun arka kısmıı

EgeninAnnesi

Yeni Üye
Tepki
22
oh oh ne guzel ya ...kaynanan hep yanında mı kız...
canım biz kaynanamlarla komşuyduk yani ben komşu oğluyla evlendim aynı mahalledeyiz annemlerle aramızda iki ev var anne diye seslensem duyar yani..
bende kayınvaldeyle aynı binadayım 1. katta o 3. katta ben varım ne etsem ne yapsam gözü üstümde yani..
ama normalde uzakta olunca bu kadar karışamıyor..
bız de cok ıstıyoruz seneye kredımız bıtınce ama anasını satayım sureklı degılızkı burda nıye ev alayım dıyorum bırde en ıyısı bırıktırmek zorlanmadan sonra almak dıyoz sonra ama kırada oturmak da cok gıcık ...evlerde cok kotu ya...tokılerdeyım dokuluyor evler o kadar konforsuz kı mutfgı ıgrenıyorum dolaplardan falan fayanslarda ıgrenc...ama napalım...sımdıkı aklım olsaydı evlenırken bu kadar esya almazdım yok vıtrındı yemek masasıydı ...sımdı hayalım kucuk ve az esyalı konforlu bır ev...bı kose takımı bı tv unıtesı yeter de artar bıle ....ben yayıntı sevmıyorum tasınırken nasıl zor oluyor o nedenle egeye ızın verıyorum canına okuyor mobılyaların -rgulueskısınde yenılerını alayım dıye....

canım bizde sürekli geziyoruz ama sonucta geliceğimiz yer memeleketimiz..memleketten alıp kiraya vermeyi düşünüyoruz biz..
bu arada toki evlerini bende hiç beğenmiyorum baştansağma yapıyolar...
mobilya konusuda haklısınn insan cahillikte alıyorda alıyor..

ay_she

Yeni Üye
Tepki
1
bız de cok ıstıyoruz seneye kredımız bıtınce ama anasını satayım sureklı degılızkı burda nıye ev alayım dıyorum bırde en ıyısı bırıktırmek zorlanmadan sonra almak dıyoz sonra ama kırada oturmak da cok gıcık ...evlerde cok kotu ya...tokılerdeyım dokuluyor evler o kadar konforsuz kı mutfgı ıgrenıyorum dolaplardan falan fayanslarda ıgrenc...ama napalım...sımdıkı aklım olsaydı evlenırken bu kadar esya almazdım yok vıtrındı yemek masasıydı ...sımdı hayalım kucuk ve az esyalı konforlu bır ev...bı kose takımı bı tv unıtesı yeter de artar bıle ....ben yayıntı sevmıyorum tasınırken nasıl zor oluyor o nedenle egeye ızın verıyorum canına okuyor mobılyaların -rgulueskısınde yenılerını alayım dıye....

ben öle yaptım işte 2 kitaplık 2 koltuk bi masa bi yatak odası bı de ebyaz eşyalar o kadar :D temızz

bahçeli ev cidden çok avantajlı. ama ben yeni ev almak istiyorum da nasıl olacak bilmem.. aslında bi tane ev var burda. mevkisi güzel,denize bizim evden 50 m daha yakın. dublexmiş ama adam içerden merdiveni kaldırmış,dışardan verdirmiş. bölelikle 2 daire olmuş. alt katıda yaptırmış içini. şömine fala varmış. kalorifer tesisatı ona bağlıymış.. eşim gidip görmüş evi. üst katı da adam yazın pansiyona veriyormuş,günlüğü 100 liradan.. 120 milyar istiyor.. ben gidip göremedim daha ama şömine olayı daha şimdiden bitirdi beni :utan: apartmanın önü boş bi arazi. yaza kadar belediye orasını çocuk bahçesi yapacakmış.. görmeden içime sindi ama biz krediyi nasıl öderiz bilmem.
ben çalışayım diyorum. 800 falan alsam.500 bakıcıya versem. kalır 300,mutfak masrafı çıkar hiç olmazsa. eşimde krediyi öder. o adamın yaptığı gibi,yazın pansiyona veririz,kışında öğrenciye kiralarız. 400 e falan öğrenciye kiralıyorlarmış o adamlar kışlarıda. ama ısıtamıyoruz biz,ondan satıcam demiş.zatende orda oturmuyorlarmış.
nasıl fikir sizce kızlar? akıl verin azıcık hadi:acep:

canım 3 dene beben var ev ısınmıosa snakı zor olur gibi onalr hep aynı yerdee durmuycakalr yürüycekler gezicekler evın ıcınde diğer yerler soğuk olunca üşütücekler fln gene siz bilirsiniz ama baya soğuk oluyo demekki adam satıyo

tavuk bizde yapioduk kızz :D yanı civ civ alıoduk ama tavuk olmuydu hroz oluyodu ötüyodu her sabah :D :D :D

kocaman olmuslardı sonra babam kestı yıdıler ben yememıstım sanırırm

bıldırcın vurmustu babam bı kere mınnacıktıı tadını hatırlamıyorum ama :)

Tepki
11
canım biz kaynanamlarla komşuyduk yani ben komşu oğluyla evlendim aynı mahalledeyiz annemlerle aramızda iki ev var anne diye seslensem duyar yani..
bende kayınvaldeyle aynı binadayım 1. katta o 3. katta ben varım ne etsem ne yapsam gözü üstümde yani..
ama normalde uzakta olunca bu kadar karışamıyor..

canım bizde sürekli geziyoruz ama sonucta geliceğimiz yer memeleketimiz..memleketten alıp kiraya vermeyi düşünüyoruz biz..
bu arada toki evlerini bende hiç beğenmiyorum baştansağma yapıyolar...
mobilya konusuda haklısınn insan cahillikte alıyorda alıyor..

hakketten cahıllıkten ya..yemek takımım vardı bır tane daha aldım mısafırlık salak ne fısafırı gelıyor sankı allahın tokadında sana...hepsını sar sar sacma sapan ısler...

Tepki
11
ben öle yaptım işte 2 kitaplık 2 koltuk bi masa bi yatak odası bı de ebyaz eşyalar o kadar :D temızz

canım 3 dene beben var ev ısınmıosa snakı zor olur gibi onalr hep aynı yerdee durmuycakalr yürüycekler gezicekler evın ıcınde diğer yerler soğuk olunca üşütücekler fln gene siz bilirsiniz ama baya soğuk oluyo demekki adam satıyo

tavuk bizde yapioduk kızz :D yanı civ civ alıoduk ama tavuk olmuydu hroz oluyodu ötüyodu her sabah :D :D :D

kocaman olmuslardı sonra babam kestı yıdıler ben yememıstım sanırırm

bıldırcın vurmustu babam bı kere mınnacıktıı tadını hatırlamıyorum ama :)

en guzelı ya...konsept kıtaplıklar var bayılıyorum ya...sımdı faceden deli tasarımcının evi diye bır sayfayı takıp edıyorum ordada cok guzel seyler var manav kasalarından raflar yapmıslar ayse bak bıttım resmen...

Tepki
2
slm kızlarrr:)
nabersiniz?
topuklum canım benim çok geçmiş olsun... evmi alıcaksınız çok sevindim ama evin soguk olması konusunda kızlara katılıyorum eger ısıtmak zorsa çocuklar için iyi olmaz sanırım..ama inş istediginiz gibi güzel bir ev alırsınız canım...

bu arada kızlar haftaya samsuna gidicem inş...şeroyada ugramayı düşünüyorum süpriz yapıcam :)

Tepki
11
slm kızlarrr:)
nabersiniz?
topuklum canım benim çok geçmiş olsun... evmi alıcaksınız çok sevindim ama evin soguk olması konusunda kızlara katılıyorum eger ısıtmak zorsa çocuklar için iyi olmaz sanırım..ama inş istediginiz gibi güzel bir ev alırsınız canım...

bu arada kızlar haftaya samsuna gidicem inş...şeroyada ugramayı düşünüyorum süpriz yapıcam :)

gunaydın canım....samsunagıdeceksın demekkı yolun acık olsun bızde esımle konustuk acaba yarın sabah mı cıksak yola dıye sabahtan verelım karnelerı kacalım dıyoruz:lululu:aksam 9 gıbı evde olcaz ınsallah ...ama daha tam bellı dııl ...şeroya ugrayacaksın demek ay ne guzel suprız olur...:ninni:

Tepki
11
CANLARIM BUGUN KIMSECKLER YOK...BEN SIMDIDEN SIZLERE VEDA EDEYIM..ESIM MUDURLE KONUSMUS DA BIZ BUGECE YOLA CIKIYORUZ HEPINIZI OPUYORUM ....-rgulu

Tepki
26
selam kızlarrr nasılsınız bakalımmm:utan::utan::utan:

nanem samsunamı gidiosunn ohh ne güzel valla
tinker sende bugece yola çıkıomuşsunn hadi yolunuz açık olsun ne güzeldir oralar şimdiii deniz kenarında falan dolaşmak :utan::utan::utan:

çiçwekk nbrrrr

Tepki
2
gunaydın canım....samsunagıdeceksın demekkı yolun acık olsun bızde esımle konustuk acaba yarın sabah mı cıksak yola dıye sabahtan verelım karnelerı kacalım dıyoruz:lululu:aksam 9 gıbı evde olcaz ınsallah ...ama daha tam bellı dııl ...şeroya ugrayacaksın demek ay ne guzel suprız olur...:ninni:

CANLARIM BUGUN KIMSECKLER YOK...BEN SIMDIDEN SIZLERE VEDA EDEYIM..ESIM MUDURLE KONUSMUS DA BIZ BUGECE YOLA CIKIYORUZ HEPINIZI OPUYORUM ....-rgulu

günaydın canım...ewet inş bende samsuna gidicem...şeroya güzel süpriz olucak:)
sana iyi yolculuklar canım sağ salim gidin gelin inşallah...kendinize dikkat edin...Allaha emanet olun...
öptüm bebegim..
bu arada bana özelden telini verirmisin tatlım:)

tinker sende bugece yola çıkıomuşsunn hadi yolunuz açık olsun ne güzeldir oralar şimdiii deniz kenarında falan dolaşmak :utan::utan::utan:

çiçwekk nbrrrr

slmm tatlım hoşgeldin...ewet bi samsun yapıp gelicem bende:)

Tepki
11

çiçwekk nbrrrr

kız denızkenarını dusundugum yok buram buram anne baba hasretı var ıcımde:ninni: tesekkurlerrr

OP
C
Tepki
23
iyi yolculuklar tinker -rgulu

selam kizlar nasilsiniz?
ben dayanamiyorum artik, bahar yataginda yatmiyor.....gecenin bi vakti zirladi gene, bende bizim yatagimiza goturdum uyudu. yatagina birakiyorum bagiriyo ya, cocuk bir yasindan sonra kudurdu. o kadar uslu bir cocuktu simdi kudurdu iyice offfffff

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar