Big Brother Türkiye (Star tv)

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
Yasin kız arkadaşı olduğunu gizlemiş ama içeride de Rezan'ı da resmen idare etmeye çalışmış kız canlı yayın versiyonun da Demir ile konuşuyordu bu adam (Yasin) kış bahçesinde battaniyenin altından elimi tutuyor gözlerimin içine bakıyor ama sorulunca beni koruma bahanesiyle arkadaşız diyor dedi. Ona göre hem içeridekini hem dışarıdakini elde tutmaya çalışmış ve kullanıldığını anlayınca fena bozulmuş. Hatta dündü galiba bu Hayal denen kızdan özür diledi ben gerçekten özür dilerim hayatında biri olduğunu bilseydim asla böyle hareket etmezdim vs gibi bence ne olduysa Yasin'in başının altından çıktı arada Rezan da kurunun yanında yaş misali kaynadı

Onur'un Çağla'ya tepkileri beni şok etti ya :D kız hoşlandığını söyledi Onur yüzü gözü kaymış bir halde yapma Çağla Allah akıl vermiş kullan diye içine beyin koymuş bir git ya saçmalama diyo ekran başında kaldım böyle

Bu arada elemedeki isimler : Çağla - Demir - Gökçen - Onur
Onur gerçekten acayip konuştu, aklima bi film sahnesi geldi,
Deliha'da Barış Arduç, Gupse'ye diyordu ya" Oğlum manyak mısın, benim senle ne işim olur be!" :ko

Sen bu yarışmada en doğal kimleri buluyorsun?

Bu hafta Çağla gider herhalde, dokunulmazlık falan almazsa tabi.

OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Onur gerçekten acayip konuştu, aklima bi film sahnesi geldi,
Deliha'da Barış Arduç, Gupse'ye diyordu ya" Oğlum manyak mısın, benim senle ne işim olur be!" :ko

Sen bu yarışmada en doğal kimleri buluyorsun?

Bu hafta Çağla gider herhalde, dokunulmazlık falan almazsa tabi.

:ko:ko:ko

Onur şimdi de Seda'ya aşık olmuş şaşkın ya Seda kepçeyi indirir kafasına herhalde :nazo:

Valla İdil sevilebilir sevilmeyebilir ama her iki türlü de doğal bir kız bence Arsel ve Demir'in rahatlığına bayılıyorum aman bee eğlenelim gerginliğe beni karıştırmayın havasındalar ayrıca kendi doğrularından şaşmıyorlar :D Onur'a gıcık olsam da gerçekten çok doğal ama Sinan hiç değil çok tribüne oynuyor gibi geliyor bana (buna rağmen birinci onu yapacaklar diyorum :interest:)

Seda ve Funda da bence normal hayatlarında da öyleler sürekli bir dedikodu kazanını karıştırma halleri var ve bence onlarda zaten böyleler :hihi: başka kim var? Hüseyin'e antipatim var sevemedim o adamı :hihh: Çağla ilk başta komediydi ama Onur mevzusu yüzünden saçmalamanın da suyunu çıkardı gitsin bir zahmet. Rezan eğlenceli enerjik bir kız ama ilk başta kendisi gibi olamadığı için şu an fazla bir çabalar içerisinde Gökçen çok antipatik gördüğüm andan itibaren sevmedim :bayil:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
Senin yemeğin güzel yok benim yemeğim güzel mevzusu işi yarışmaya döktü. Big Brother eve seslenip Emrah ve Seda arasında en iyi yemek kimin yarışması yapacaksınız ve arkadaşlarınız kimin hangi yemeği yaptığını bilmeden tadıp puanlayacak dedi :nazo: Şimdi de ayrı ayrı yemek hazırlıyorlar :nk:

yLMJWM.jpg

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
Onur ilk başta Ütopya'daki Semih gibi olacak, gibi gelmişti bana:saplak:
Olamadi herhalde, sen daha çok izliyorsun @nk83

Sinan veya Emrah kazanabilir gerçekten..
Bir milyon, yalnız iyi para

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
Açı yüzünden öyle çıkmış
Yoksa isteksiz isteksiz dans ediyorlar :D

Yasin yaşı 26'iymiş ya. 30-32 gibi duruyor
Rezan 37 :)

Rezan Yasin'e hala aşık olduğunu açıklıyor herhalde Asuman dans etme muhabbetini açtı :bayil:

Onur ilk başta Ütopya'daki Semih gibi olacak, gibi gelmişti bana:saplak:
Olamadi herhalde, sen daha çok izliyorsun @nk83

Sinan veya Emrah kazanabilir gerçekten..
Bir milyon, yalnız iyi para

Emrah'ın şansı yok bence ama Sinan'ı çok halka oynar tarzda gösteriyorlar kesin duygu sömürüsüyle alacak o parayı çünkü hiç de bahsettiği yerde büyümüş gibi halleri tavırları yok sanırsın Etiler de büyümüş sevmedim o çocuğu :hihh:

Dün akşamda varmısın yokmusun da 150 milyarı almışlar yarışmacılar arasında paylaşacakmış :findikim:

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
İzledim biraz. Onur kendi kutusuna gitti. 150000 ile 5000000 kalmıştı çünkü. Demek kutuda 150.000 varmış. Ne ballı şanslı demiştik. Finaline bakmadık

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
Kaç gün sonra ilk defa canlı yayına baktım yine aksiyon var :ko Seda gitmek için eşyalarını toparladı sanırım görüşme odasına girip beni çıkartın demiş şimdi de haber bekliyor :ne:

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
Kaç gün sonra ilk defa canlı yayına baktım yine aksiyon var :ko Seda gitmek için eşyalarını toparladı sanırım görüşme odasına girip beni çıkartın demiş şimdi de haber bekliyor :ne:
Ne olmuş? Çağla elendi. Onur Seda'ya ne yapmış olabilir acaba :)

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
Seda'nın hiçbir sağlık sorunu yokken ayılıp bayılması (doktorlar içeride bana dil altı verdiler vs demiş ama öyle birşey yokmuş panik atağı dahi yokmuş) ve daha önceden ettiği yalan yanlış laflar yüzünden ev halkı tepki vermiş galiba tam konuyu göremedim ama yanından geçerken oyuncu vs diyorlarmış o da belli ki altından kalkamadı bugün tv'de verir herhalde

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
Artık hiç denk gelmiyorum ama gerçekten Seda'nın yılbaşı programında Annem şarkısında ağlamaları Kibariye ye bakışları falan yapmacık gibiydi :)

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
Ne alaka ya

vnpzJr.jpg

Eski yarışmacılardan geri dönüş mü var acaba? Ama Yasin'in girmesi çok saçma olur kafam almadı

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
Hmm anladığım kadarıyla tüm eski yarışmacılar içeriye ziyaretlerde bulunmuş Yasin'e has bir durum değil herhalde :ne:ama kesin bilgi değil tabi :cay:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
Ayy sonunda allem ettiler kallem ettiler Yasin'i içeriye soktular peeeessss :nazo: Bu kadar olur mu ya? Ev oyladı Alphan girdi hesap tutmadı. SMS dendi Seda girdi yine olmadı bu seferde SMSdeki ikinci kişide girecekmiş miş yahu o kadar uğraşana kadar Yasin'i gökten zembille indirselerdi eve bir de demezler mi bundan sonra dışarıdan kimse içeriye girmeyecek yahuuu giren girdi zaten akşam gül gül bir hal oldum

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar