Big Brother Türkiye (Star tv)

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.517
big-brother-turkiye-yarismasi-tanitim-fragmani-izle--star-tv-yeni-yarisma-824468.jpg

Big Brother Türkiye

o85WoX.jpg

dZrdmp.jpg

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
İlk gün izledim.
Ben bunlari başka yarışmalarda gördüm gibi geliyor. Çok tanıdık.
Yada belli bir kalıbı var bu işin artık.

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.517
Ben artık böyle yarışmaları çok sahici bularak izlemiyorum. Sadece zaman geçsin diye kaptırmadan izleyip gidiyorum

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
Elemenin sonucuna baktım.
En masum gibi görünen elenmiş. :)
Clark Kent gözlüklü olan.tecrubesiz bir genç tipi vardı onda

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.517
Elemenin sonucuna baktım.
En masum gibi görünen elenmiş. :)
Clark Kent gözlüklü olan.tecrubesiz bir genç tipi vardı onda

Alphan elenmiş o çok şirin çocuktu. Anladığım kadarıyla gruplaşma yapmak istemişler işte biz fazla olursak kimi dersek o elenir vs diye ama yarışmada bu tarz birlik olma durumları yasakmış o konuşmada olan herkes elemeye girmiş :kptmya: öyle cezalar olmasını sevdim ya eğer diğer yarışmalar gibi cıvıma olmayacaksa izlerim ben öteki türlü gruplaşmalar sıkıcı oluyor herkes birine saldırıyor falan kafam kaldırmıyor :gulsemmi:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.517
7XjOvr.jpg

Görev sonrası lahmacun çiğköfte ödülü
nm4vE1.jpg

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.517
Bir açtım pir açtım aksiyona denk gelmişim :bayil:
ekranlarin-yeni-yuzu-big-brother-oktay-kimdir-nereli-boyu-oktay-yavuzarslan-kimdir-sevgilisi-var-mi194bf93525dda14341c2.jpg

Hmm an itibariyle Oktay sağlık sorunları nedeniyle yarışmadan ayrıldı. Şu an canlı yayında eşyaları toparlanıyor :ne:
1MPqNG.jpg

Eleme adayları da yine Gökçen İdil ve onların dışında Tuğra ve Rezan olmuş İdil ağlıyor anne gel beni al ben gitmek istiyorum deliricem burada diye :ne:
8DnADW.jpg

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.517
Oktay'ın alınışı
1MjEnG.jpg

4bYzZY.jpg

Yeni yarışmacı geldi
E5QDzD.jpg

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
Yasin'in elendiği akşam Oktay biraz fenalaşmıştı, kalp sorunu var sanırım onun,
Ben Gökçen'in hepsinden fazla oy almasına şaşırdım.

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.517
Yasin'in tavırları yüzünden kesin gideceğini biliyordum ama Gökçen'in fazla oy alması beni de şaşırttı :ne: Gerginlik seven insanlar çoğunlukta herhalde :eek:fff:

Eleme günü Yasin'in kız arkadaşını saklayışı Rezan'ı çok bozdu Asuman niye imalı imalı sordu diye diye yedi kendisini Yasin'e demediği kalmadı ne aptalmışım insan kız arkadaşı olduğunu nasıl saklar diyor habire :findikim:

Bir de 24 saatlik yayını izlemek daha keyifli star da verdiğinde süresi yüzünden insanların diyalogları falan çok antipatik gösterilebiliyor. Mesela normalde İdil çok neşeli eğlenceli gülen bir kız ama sadece tv'de görmüş olsaydım inanılmaz antipatik olurdum kızı

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.517
5-6 saatlik mücadele sonunda haftanın lideri Rezan oldu

W14Xdq.jpg

1M4p8A.jpg

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
Şimdi bu Yasin bu Rezan'ın duygularıyla oynadı mı oynamadı mı? Asuman Adamı sorguya çekti ama ben birşey anlamadım cevaplardan. Rezan haklı ve mağdur gibi göründü.

Yalnız Onur; Çağla'ya karşı çok net konuştuğu için puan toplamış olabilir:)

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.517
Yasin kız arkadaşı olduğunu gizlemiş ama içeride de Rezan'ı da resmen idare etmeye çalışmış kız canlı yayın versiyonun da Demir ile konuşuyordu bu adam (Yasin) kış bahçesinde battaniyenin altından elimi tutuyor gözlerimin içine bakıyor ama sorulunca beni koruma bahanesiyle arkadaşız diyor dedi. Ona göre hem içeridekini hem dışarıdakini elde tutmaya çalışmış ve kullanıldığını anlayınca fena bozulmuş. Hatta dündü galiba bu Hayal denen kızdan özür diledi ben gerçekten özür dilerim hayatında biri olduğunu bilseydim asla böyle hareket etmezdim vs gibi bence ne olduysa Yasin'in başının altından çıktı arada Rezan da kurunun yanında yaş misali kaynadı

Onur'un Çağla'ya tepkileri beni şok etti ya :D kız hoşlandığını söyledi Onur yüzü gözü kaymış bir halde yapma Çağla Allah akıl vermiş kullan diye içine beyin koymuş bir git ya saçmalama diyo ekran başında kaldım böyle

Bu arada elemedeki isimler : Çağla - Demir - Gökçen - Onur

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.517
Yılbaşı çekimi yapacaklar sanırım

knjYp9.jpg

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.517
lvkzMb.jpg

Seda boyu uzasın diye altına yastık koydu :D Arsel de tabakları toplayıp sirtaki yapalım derdinde :hihi:

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
Ya tv dünyasında ekrana çıkanların hepsi seçilmiş oluyor, misal milyoner olma yarışmasına çıkan köylü dayılarda-teyzelerde bile bir fotojeni, bir ağzı laf yapma özellikleri aranıyor bence:konusmam:
Big brother'ı görürsem izliyorum, sanırım sunucunun da etkisi var, wipe out zamanından beri Asuman'ı görünce bir çeşit ekrana kitlenme oluyor bende :)
Bazı ünlülere takıkımdır ;)
Bu yarışmada bana en gerçek gelen yarışmacılar Sinan, Seda, Demir, İdil şimdilik.
Gökçen'in nasıl çok oy aldıgını bb evi'ndekiler de anlamamış. Dün kritik ediyorlardı. Belki çevresi geniştir diyorum belki mimik yapmadığı için biz anlayamıyoruz kızı:ko

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar