Benim de bir bebeğim olsa

foto_burcu

Aktif Üye
Tepki
137
kızlar ayrı ayrı yazdım inşallah gelmiştir okuyabilmişsinizdir.Annem demişti bana ömrün kıskanmakla gececek demişti acaba dediğimi çıkıyor.Ama çok seviyorum kocamı,Bunları aş artık önümüze bakalım desede her seferin söz veriyorum ama bişey oluyor aniden aklıma acaba onunla da bunu mu yaşadılar diyorum ve moralim bozuluyor YARDIM EDİİİİNNN BANAAAA

foto_burcu

Aktif Üye
Tepki
137
Bir başka sorunumda ben çocuk istiyorum ama eşim pek istemiyor gibiydi ilk başlarda.Sezgilerim çok kuvvetli oyüzden anladım.Sonradan eski karısı ve çocukları ,eşimi mahkemeye verince nafaka davası için o zamandan beri istemeye başladı.Kadın hem bunu aldatıyor,hemde üstüne yazlık,iki ev,bir araba,birde dükkan alıyoR.Çocukları için vermiş eşim.Nafaka davasını da kadın ben istemiyorum para demiş mahkemede ama usulen çocuk başı 100 tl yazılıyormuş oraya.Eşimde ben istemiyorum deyince ödememiş haliyle.Kadın benimle evlendiğini duyunca 5 senelik ödemediğini mahkeme vermiş oğullarını adına,10 milyar mı ne borç çıktı,onu ödedik haziran ayında tekrar verdi mahkemeye neymiş ,iki ayını ödememiŞ ve şimdi çocukarını da doldurmuş kadın iyicene,kendi dost hayatı yaşadığını unutmuş ,adamcağıza boynuz taktığını unutmuş birde eşim evlendi diye onu kötülüyor.Küçük oğluna çok düşkünmüş eşim,o bile görüşmüyor.Anaları haklı oldu ,adamla aynı yerde yaşıyorlar ona baba diyorlar mafya bozuntusuna ,bu adamı arayıp sormuyorlar.Bende karışmayım karışmayım diyorum ama olmuyor .En son dedim ki ;senin yerinde olsam benim başıma senin başına gelenin çeyreği gelmiş olsa gebertirdim onu dedim.Hem boynuzu takıyor hem üstüne mal mülk alıyor birde sen suçlu oluyorsun,SEN bu yaptığına karşılık mal verdin diye o kendinde suç bulmuyor ,o haklı sen haksız oldun dedim.Patladım ne yapayım.Oda değmeyen biri için kendimi hapislerdemi çürütecektim en mantıklısı tereyağdan kıl çeker gibi ayrılmaktı dedi.Neyse arkadaşlar bu olanlardan sonra eşim çocuk istiyor bunu analdım.Hep içimde acaba benden olacak çocuğu sevecek mi sorusu var ve yavaş yavaş azalıyor içimde bu soru ama bu seferde kadını kıskanıyorum

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Rabbim bütün herkeze annelik duygusu yaşatsın inşallah (amin)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar