Benim Annem Bir Melek -2008

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Tarih: 2010-02-15 TV : STAR TV Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

0b6995f445be04571592a695b8c42d7b.jpg

BENİM ANNEM BİR MELEK
Başrollerinde Oya Başar, Tarık Ünlüoğlu, Ali Sunal, Dolunay Soysert, Ayçin İnci ve Şehsuvar Aktaş’ın oynadığı, her Pazartesi akşamı Star TV’de seyirciyle buluşan ekranın en eğlenceli ailesi Turuncu Ailesi her bölümde bambaşka bir konu ile kahkahanın adresi olmaya devam ediyor.
53.bölüm(13.blm):

NERİMAN METİN’İ BAŞGÖZ ETMEK İÇİN KOLLARI SIVADI!

Sevgi dolu bir kayınvalide olan Neriman, bu hafta evlenmeye bir türlü niyeti olmayan oğlu Metin’i evlenmeye ikna etmek için kolları sıvar. Çünkü müstakbel gelin Metin’le evlenemediği için eriyip gitmektedir. Bu durumu gören başta Neriman olmak üzere Turuncu ailesi, Metin’i evliliğe ikna etmenin vaktinin geldiğini anlar. Neriman; evliliğin güzel yanlarını göstererek Metin’i ikna edebileceklerini düşünür ve tüm evli çiftleri örgütler. Bütün çiftler Metin’in yanında en mutlu hallerini sergileyecekler; böylece Metin evliliğe ısınacaktır.
Ama evdeki hesap çarşıya uymaz ve çiftler mutluluk pozları takınmaya çalışırken kavgaya tutuşurlar.
Bu plan tutmayınca Berke’nin önerisiyle farklı bir yol denerler; bu kez evliliğin güzel yanlarını göstermek yerine yalnızlığın kötü taraflarını sergileyeceklerdir. Ancak bu defa da plan amacına ulaşamaz.
Artık tek çare vardır o da; Metin’i zorla da olsa evliliğe ikna etmek. Fakat Metin aileyi şaşırtacak kararı çoktan almıştır.
Benim Annem Bir Melek Pazartesi akşamı saat 20.00 de Star TV’de!

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Tarih: 2010-03-01 TV : STAR TV Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

img_3982.jpg

BENİM ANNEM BİR MELEK
Başrollerinde Oya Başar, Tarık Ünlüoğlu, Ali Sunal, Dolunay Soysert, Ayçin İnci ve Şehsuvar Aktaş’ın oynadığı, her Pazartesi akşamı Star TV’de seyirciyle buluşan ekranın en eğlenceli ailesi Turuncu Ailesi her bölümde bambaşka bir konu ile kahkahanın adresi olmaya devam ediyor.

54.bölüm(14.blm):

METİN, NALAN’A EVLİLİK TEKLİF EDİYOR ve TURUNCULARDA NİKAH İÇİN GERİ SAYIM BAŞLIYOR!
Metin, Nalân’la evlenmeye sonunda karar vermiştir, bu durum tüm aileyi mutlu eder. Fakat Metin kendisini bunca yıldır beklemiş olan Nalân’a sıra dışı bir evlilik teklifi yapmaya kararlıdır.
Neriman’da bu fikre katılır; Nalân unutulmayacak bir teklifi hak etmiştir. Ancak Metin ne kadar çabalasa da sürpriz tekliflerinin hepsi başarısız olur.
Aksilikler birbirini takip eder. Bu kargaşada sinirlenen Metin farkında olmadan teklifi yapar. Tüm aile mutluluk içindedir. Ancak Neriman artık vakit kaybetmemek gerektiğini düşünür.
Nikâh bir an önce kıyılmalıdır. Hazırlıklar tamamlanır sıra nikâha gelir; ama Turuncu ailesini bir sürpriz beklemektedir.

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Tarih: 2010-03-08 TV : STAR TV Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

175752F1075301CECC77566CF7E77.jpg

BENİM ANNEM BİR MELEK
55.bölüm(15.blm):
NERİMAN İKİNCİ KEZ RESMEN KAYNANA! METİN VE NALÂN EVLENDİ!

Metin ve Nalân nihayet düğün gecesine ulaştılar. Turuncu ailesi bu hafta, ikinci kez düğün heyecanı yaşıyor ve Neriman ikinci kez resmi olarak kaynana ilan ediliyor!
Yeni evliler balayını evde geçirecek olunca kabak yine Ece’nin başına patlıyor. Çünkü Metin ve Nalân’ı baş başa bırakmak için tüm aile Ece ve Çetin’in evine taşınıyor. Eski gelinin evi bir pansiyona dönüşürken, yeni gelinin de küçük bir sorunu ortaya çıkar. Nalân, Metin ile baş başa kalmaya utanmaktadır!
Uzun bir zamandır düğün gecesini bekleyen Metin’in şimdi de Nalân ile köşe kapmaca oynaması gerekir.
Benim Annem Bir Melek, kahkaha ve sürprizlerle dolu yeni bölümüyle Pazartesi akşamı Star TV’de.

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Benim Annem Bir Melek

Tarih: 2010-03-15 TV : STAR TV Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

[DM]video/xci74l_benim-annem-bir-melek-55-blm-kisim_shortfilms[/DM]

BENİM ANNEM BİR MELEK

56.bölüm(16.blm):
NERİMAN’IN KARŞISINDA ARTIK İKİ GELİN VAR!
Neriman Nalân ile Ece’nin fazla sıkı fıkı olmalarından rahatsız olur ve birlikte bir yerlere gitmemeleri, bir araya gelip kendisini çekiştirmemeleri için Nalân’a gereğinden fazla iş yaptırmaya başlar. Sadece Nalân’a fazla iş vermekle de kalmaz iki gelinin evden birlikte çıkmamaları için elinden geleni yapar.
Ancak uzun zamandır Neriman’ın gelini olan Ece, tecrübe kazanmıştır ve kaynanasına pabuç bırakmak niyetinde değildir. Üstelik evin erkekleri de durumdan rahatsız olmaya başlamışlardır. Bir çözüm düşünürler: Eğer iki gelin anlaşamıyor görünürse, problem çözülecektir. Bakalım Turuncu ailesi, Neriman’ı kandırabilecek mi?

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Tarih: 2010-03-22 TV : STAR TV Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

[DM]video/xci573_benim-annem-bir-melek-55-blm-kisim_shortfilms[/DM]

BENİM ANNEM BİR MELEK
57.bölüm(17.blm):
İBADULLAH ŞÖHRET BASAMAKLARINI HIZLA TIRMANIRKEN, NERİMAN YİNE İŞ BAŞINDA!
Ekran yolculuğuna uzun bir süre ara veren, başarılı oyuncu Şebnem Özinal Öztek, bu bölümde konuk oyuncu olarak çıkacak seyirci karşısına. Şebnem Özinal Öztek, yeni evlenen ve evliliğe ayak uydurmaya çalışan Metin’in evlilik terapisti güzel doktor Dilek’tir. Metin evliliğe alışmakta zorlanmaktadır ve çareyi terapiste gitmekte bulur. Ama bu durum elbette Turuncu ailesinde yanlış anlaşılacaktır. İşi çözmek yine Bostancılı Neriman’a düşer! Diğer taraftan İbadullah şöhret basamaklarını hızla tırmanmaya başlamıştır. Genç kızlar yeni şöhretin etrafını çoktan sarmış, etrafında pervane olmuş, İbadullah ilk klibini bile çekmiştir.

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Tarih: 2010-03-29 TV : STAR TV Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

[DM]video/xci573_benim-annem-bir-melek-55-blm-kisim_shortfilms[/DM]

BENİM ANNEM BİR MELEK

58.bölüm(18.blm):
TURUNCU AİLESİ, KAPKACA KARŞI KARATE ÖĞRENMEYE BAŞLIYOR!
Bostancı’ da kapkaçlar çoğalıp, bizimkilerin apartmanı da bu kötü durumdan payını alınca, kadınlar kendilerini korumaya almak isterler.
Tam bu esnada İbadullah, hızır gibi imdatlarına yetişir çünkü kendisi kara kuşak sahibi bir karatecidir.
Neriman başta olmak üzere Turuncu ailesi kadınları ve Hasıla karate dersleri almaya başlarlar. Ailenin erkekleri önce bu durumla alay ederler ama karılarının kendilerinden iyi dövüştüğünü hissedince gizli gizli onlar da İbadullah’ın kapısını çalarlar. Artık tüm apartman ufak çaplı bir karate kursuna dönüşmüştür.
Fakat evdeki hesap çarşıya uymaz ve bu vurdu kırdılı maceradan hiç ummadıkları biri etkilenir. Artık Neriman’ın duruma el koyma vakti gelmiştir.
Benim Annem Bir Melek 58.bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00’da Star TVde!

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
20917_1.jpg

Tarih: 2010-04-05 TV : Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

BENİM ANNEM BİR MELEK
59.bölüm(19.blm):
RIZA ÇALIMBAY BENİM ANNEM BİR MELEK’TE!
Bu hafta Turuncu ailesi ünlü futbol adamı Rıza Çalımbay’ı konuk ediyor.
Spor olsun diye top oynamak isteyen Turuncu ailesinin erkekleri kendilerine futbolu öğretecek birini ararlarken yolları Rıza Çalımbay ile kesişiyor. Ne yazık ki bu büyük hoca’nın çabaları bile turuncu ailesi erkeklerinin futbol ile sadece taraftar olarak ilgilenebilecekleri gerçeğini değiştiremiyor…
Öte yandan Turuncu ailesi, Nalan’la Metin’in evliliği de dâhil pek çok koşturmacadan dolayı yorgun düşmüştür. Bu arada Çetin’in şirketi iş yerinde gösterdiği başarıdan dolayı, onu ödüllendirmeyi düşünür ve tüm ailenin gidebileceği bir haftalık bir tatili Çetin’e hediye eder. Bu haber turuncu ailesinde bir şok ve mutluluk havası yaratır. Fakat uçak tatil haberinin geldiği akşam kalkacaktır. Yani hazırlanmak için çok az zamanları vardır. Kadınlar Tropik adadaki tatil için çok heyecanlanıp hemen alışverişe çıkarlar. Erkekler ise hazırlıklara girişirler ama kalabalık aile bir türlü vaktinde hazırlanamaz. Böylece uçağı kaçırırlar. Fakat şans onlardan yanadır: çünkü o akşam kalkacağını sandıkları uçak aslında ertesi gün tarihlidir. Hummalı hazırlıklar tekrar başlar ama bu kez de uçağa yetişmeye çalışan aileyi Metin’in emektar minibüsü yarı yolda bırakır.
Turuncu ailesi tatile gitmeye çalışmakta fakat kader onlara izin vermemektedir. Bu koşuşturmanın sonunda neler olacak?

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Tarih: 2010-04-12 TV : STAR TV Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

[DM]video/xcubvx_benim-annem-bir-melek-59-blm-kisim_shortfilms[/DM]

BENİM ANNEM BİR MELEK
60.bölüm(20.blm):
NERİMAN ve CAHİT KÜSÜYOR!
Neriman ve Cahit izledikleri bir film yüzünden birbirlerine girer ve küserler. Aile büyüklerinin küsmesi tüm ailenin hayatını etkiler ve herkes kendi çapında bir şeyler yaparak ikisini barıştırmaya çabalar.
Neriman ve Cahit’i barıştırmak o kadar da kolay bir şey değildir elbette. Her şeyden önce çok iyi plan yapılmalı ve bu planlar çok ciddi olarak yürütülmelidir.
Cahit ile Neriman’ı barıştırmak için herkes seferber olur. Bu kez de onlar birbirine girer ve küserler. Turuncu ailesini hiç akıllarına gelmeyecek bir son beklemektedir.

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Tarih: 2010-04-19 TV : STAR TV Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

[DM]video/xcue81_benim-annem-bir-melek-59-blm-kisim_shortfilms[/DM]

BENİM ANNEM BİR MELEK
61.bölüm(21.blm):
GELİNLERİN BAŞI FENA HALDE DERTTE!
Herkesin en büyük dertlerinden biri olan faturalar bu kez Turuncu Ailesini vuruyor. Nalân Almanya’daki annesi ile muhabbetin dozunu kaçırınca gelen korkunç faturayı kimseyle söyleyemiyor. Sonunda Ece öğrenip yardım etmeye çalışıyor ama rakam o kadar yüksek ki ellerinden hiçbir şey gelmiyor.
Ece’nin reklam şirketi sahibi olan bir arkadaşına rastlaması olayların seyrini hemen değiştiriyor. Arkadaşından bir teklif geliyor Ece’ye. Nalan ile Ece bir reklam filminde oynayacaklar ve alacakları para Nalan’ın faturasını rahat rahat ödeyecektir.İki gelin sevinçten havalara zıplıyorlar ancak bu sevinç çok uzun sürmüyor! Çünkü filminde oynamak için sözleşme imzaladıkları reklam filmi bir iç çamaşırı reklamıdır.
Bakalım gelinler bu işin içinden nasıl çıkacak?

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Tarih: 2010-05-03 TV : STAR TV Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

[DM]video/xcue81_benim-annem-bir-melek-59-blm-kisim_shortfilms[/DM]

BENİM ANNEM BİR MELEK
61.bölüm(21.blm):
NERİMAN ve GELİNLERİ YEMEK PROGRAMINA BAŞLIYOR!
Apartmanda satılık bir daire vardır ve bu Metin’le, Nalân’ın geleceği için çok iyi bir fırsattır. Ancak Turuncu Ailesi’nde daireyi alacak yeterli para yoktur. Bu arada Neriman’a bir televizyon kanalından yemek programı teklifi gelir. İki gelini ile birlikte canlı bir yemek programı sunacaktır. Alacakları para daireyi almaya yeteceği için Neriman düşünmeden kabul eder. Ancak hem Neriman hem de gelinler tüm vakitlerini bu işe ayırdıklarından ailede işler karışır. Kocalarının çok mutsuz olduklarını görünce, kadınlar programı bırakır ve böylece daireyi alma şansını da kaybetmiş olurlar. Ama tüm aileyi ilginç bir sürpriz beklemektedir.

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Tarih: 2010-05-10 TV : STAR TV Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

BENİM ANNEM BİR MELEK
Başrollerinde Oya Başar, Tarık Ünlüoğlu, Ali Sunal, Dolunay Soysert, Ayçin İnci ve Şehsuvar Aktaş’ın oynadığı, her Pazartesi akşamı Star TV’de seyirciyle buluşan ekranın en eğlenceli ailesi Turuncu Ailesi final bölümüyle sizlerle…
64.bölüm(24.blm):
Benim Annem Bir Melek Final Bölümüyle Ekranda!!!
64 haftadır ekranlarda olan Benim Annem Bir Melek bu hafta veda ediyor izleyicilerine.
Veda bölümünde Sinem’in büyüdüğünü, Berke ile evlendiğini ve bir kızlarının olduğunu , kızlarına da Neriman adını verdiklerini göreceğiz…
Çetin ve Ece emekli olup Antalya’ya yerleşmişler, Metin ve Nalan’da onları bırakmamışlardır.
Hasıla ve Sıddık köylerine dönmüşler apartmanın kapıcılığını da kızları Fındık ve kocası Satılmış’a bırakmışlardır…
Hem hüzün, hem eğlencenin bir arada olduğu Turuncu ailesinin veda bölümünü kaçırmayın…

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar