Ben mi tuhafım,millet mi?

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
şahım benim eşime verdiğim vekalette içime sinmeyen yan yok
sorunun cevabıda oda benim gibi tam vekalet verirdi süre konmadan

benim sinirlendiğim böyle yorumlar neden yapılır nedne herkeze 1 derece dolandırıcı gibi bakılıyor yada insanların içine fitne sokulmaya çalışılıyor ben buna kızdım üzüldüm canım

Milletin senin evliliğine müdahale etme gibi bir hakkı yok zaten.Eşin ile aranızdaki diyaloğu ikinizden başkasıda bilemez.
Varsın olsun etrafındaki insanlar bu şekilde düşünsünler.
Benim tam vekalet verdiğimi kimse bilmez ki bilmelerinede gerek yok zaten canım.
Şu an ortak bir hayatı yaşıyor,birlikte çalışıyor ve birlikte kazanıyorsunuz.
Az yada çok kimseye muhtaç değilsiniz.
Eşin ve sen ne yaparsanız en güzelini yaparsınız.
Kimsenin huzurunu bozmasına müsade etme birtanem.

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
anladım sımdı senı ınsnalar bırıbırne guven kalamdı sevgı askdan once maddıyat almıs
boyle olunca kotu dusunup fıtlerler senı ıste:(

Aynen öyle canım.
Yeni evlenecek kıza sorarlar,nasıl birisi olsun diye..
Evi olsun,arabası olsun gerisi zaten gelir:sigara:
Ya huzuru,ya mutluluğu kim verecek aceba:sutarafa:

OP
kSo

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
şahım çok güzel yazmışsın canım sağol

ama ben konuyu bilin diye olayı baştan yazdım sorunum ne vekalet ne eşim çok şükür beni kızdıran insanlar neden iyi giden şeyleri bozmak güven olan ilişkilere fitne sokmaktan zevk alıyorlar ben buna kızdım bunu sizlerle paylaşmak istedim

tekrar diyorum eşim benim diğer yarım ben onu sevmişim güvenmişimki hayatımı birleştirmişim evlat doğurmuşum ötesi boş işte bunu insanlar düşünüp anlasa boş konuşup can sıkmasa ben buna takıldım

nerde bizim uzlaştırıcı değerlerimiz bunudamı diğerleri gibi kaybettik :aglayan:

OP
kSo

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
olayı duydular çünkü aynı odada çalışıyorum eşimde telefon açtı gelicem falan dedi neden dedim izin almam gerekli şefimden neden deyincede üstü kapalı araba satışı olacak eşime vekalet verecem dedim demez olsaydım bu şekilde duydular işte sonrada canımı boş boş konuşup sıktılar

bende siz arkadaşlarıma dertlenince koştum içimi hafifletin diye :eek:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
şahım çok güzel yazmışsın canım sağol

ama ben konuyu bilin diye olayı baştan yazdım sorunum ne vekalet ne eşim çok şükür beni kızdıran insanlar neden iyi giden şeyleri bozmak güven olan ilişkilere fitne sokmaktan zevk alıyorlar ben buna kızdım bunu sizlerle paylaşmak istedim

tekrar diyorum eşim benim diğer yarım ben onu sevmişim güvenmişimki hayatımı birleştirmişim evlat doğurmuşum ötesi boş işte bunu insanlar düşünüp anlasa boş konuşup can sıkmasa ben buna takıldım

nerde bizim uzlaştırıcı değerlerimiz bunudamı diğerleri gibi kaybettik :aglayan:
İşte canım benim milletin ağzı çuval deyilki büzesin..
Etrafındaki insanlar bir takım güvensizlik yaşamış ve artık iyi olan herşeye dünyalarını kapamışlarki,sana da verdikleri öğüt bu yönde olmuş.
Eşini tanıyorsan,onu sonsuz seviyorsan,aranızdaki ilişkinin saygının boyutunu her kime anlatırsan anlat illaki küçücük bir ayrıntıyı kaçırmadan olumsuz tarafından bakarak sana geri çevireceklerdir.
İşte bu yüzden kimseye bir şey anlatmak zorunda değilsin,her ikinizde aklı başında insanlarsınız.
Bir şeye karar vermişsiniz ve bu karar doğrultusunda hareket etmişsiniz.Ne güzel işte bundan daha güzel bir şey olamaz.
Birbirini seven bir eş,asla karısının üzülmesini yada onu üzücek bir şey yapmaktan korkar,eşinde sana ait olan parayı vadeye yatırmış bak ne güzel.
dilerim hayalindeki o arabayı alır ve milletin ağzına bir fermuar çekmiş olursun.:hhhhhh:

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
kso hiç kafanı takıp üzülme bence .. elin ağzı toğba değilki.. herkes konuşuyor işte.. kendileri böyle olmadıkları için sizin birbirinize olan güveni sarsmak istemişler belki istemeden yaptılar bilemeyiz içlerini... ama ne yapacaz işte hayat o kadar değiştiki, devir değişti, herşey değişti.. insanalar birbirlerine bu yüzden güvenlerini kaybettiler, elimi verirsem kolum kalır diye kimse kimseye yardım etmiyor, edemiyor... Allah sonumuzu hayr etsin...

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
ya şahımmm ne kadar güzel yazmışsın..... :hhhhhh:

senin sözünün üstüne söz tanımam derim... :dil:

Benim karşı olduğum sadece iki insan bir karar almış ve uygulamış.
Bu kişi ben veya değer verdiğim insan hiç bir şekilde kararına saygı duyarım.
Ama etrafımızdaki bazı insanlar bunu yapamıyor.
Tüm olumsuzlukları,yada hayatın kötü tarafından bakmayı tercih ediyorlar canım.

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
olayı duydular çünkü aynı odada çalışıyorum eşimde telefon açtı gelicem falan dedi neden dedim izin almam gerekli şefimden neden deyincede üstü kapalı araba satışı olacak eşime vekalet verecem dedim demez olsaydım bu şekilde duydular işte sonrada canımı boş boş konuşup sıktılar

bende siz arkadaşlarıma dertlenince koştum içimi hafifletin diye :eek:

:teytey:kSo'm hiç dert etme canımın içi yaaa:teytey:
Sen seni bildikten sonra
Sen eşini tanıdıktan sonra
Sen ne yaptığını bildikten sonra
Varsın olsun onlar konuşup dursunlar be gülüm:teytey:

OP
kSo

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
kso hiç kafanı takıp üzülme bence .. elin ağzı toğba değilki.. herkes konuşuyor işte.. kendileri böyle olmadıkları için sizin birbirinize olan güveni sarsmak istemişler belki istemeden yaptılar bilemeyiz içlerini... ama ne yapacaz işte hayat o kadar değiştiki, devir değişti, herşey değişti.. insanalar birbirlerine bu yüzden güvenlerini kaybettiler, elimi verirsem kolum kalır diye kimse kimseye yardım etmiyor, edemiyor... Allah sonumuzu hayr etsin...

Benim karşı olduğum sadece iki insan bir karar almış ve uygulamış.
Bu kişi ben veya değer verdiğim insan hiç bir şekilde kararına saygı duyarım.
Ama etrafımızdaki bazı insanlar bunu yapamıyor.
Tüm olumsuzlukları,yada hayatın kötü tarafından bakmayı tercih ediyorlar canım.

:teytey:kSo'm hiç dert etme canımın içi yaaa:teytey:
Sen seni bildikten sonra
Sen eşini tanıdıktan sonra
Sen ne yaptığını bildikten sonra
Varsın olsun onlar konuşup dursunlar be gülüm:teytey:

şekerler benim en sinir oldugum şey başkalarının işine karışmaktır helede negatif yaklaşmaktır
birde ne desemki can sıkmaktan hoşlanır olduk istisnalar hariç
ben başkasının işine karışmam sormadıkça fikir yürütmem keşke herkez öyle olsa ve bunu bana diyen kişiler benden yaklaşık 15 yaş büyükler birde:bayil:

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
Aynen öyle canım.
Yeni evlenecek kıza sorarlar,nasıl birisi olsun diye..
Evi olsun,arabası olsun gerisi zaten gelir:sigara:
Ya huzuru,ya mutluluğu kim verecek aceba:sutarafa:

ımzamı atarım huzur mutluluk bunlar satın alınamaz ne yapsan yap sonradan elde edılemez sahımın yazıdgı hersey jkonuya enıyı cevaplar olmus kso cnm

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
ksom anladığım kadarıyla bunu sana diyen kişiler hani bi ara bahsetmiştin ya

evli adamlarla çıkıyolar diye,onlar değil mi

anladığım kadarıyla elde etmek istedikelri şey kendileri huzursuz tedirgin bi hayat yaşıyolar ya

herkes bizim gibi olsun diye düşünüyolar sanırım

seni çekemiyolar yani anlayacağın,mutluluğunu çekemiyolar

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
şekerler benim en sinir oldugum şey başkalarının işine karışmaktır helede negatif yaklaşmaktır
birde ne desemki can sıkmaktan hoşlanır olduk istisnalar hariç
ben başkasının işine karışmam sormadıkça fikir yürütmem keşke herkez öyle olsa ve bunu bana diyen kişiler benden yaklaşık 15 yaş büyükler birde:bayil:

Ve şöyle bir durum vardır..Etrafımızdaki insanların özelini hep merak ederiz.Özelinde neler yaşıyorlar deşifre etmeye çalışırız.
Bende bunu sevmiyor ve hazmedemiyorum zaten..
Herkesin özeli kendisini ilgilendirir,kimseyi alakadar etmez.
Kim ne yaşıyorsa kendine yaşar zaten değilmi-ayse

Sen yine aynı çizginde devam et,etrafındaki insanlardan da çok fazla şeyler bekleme güzelim.

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Hayat tezatlarla doludur.

Hem derler evlılıkde guven olmaz sa olmaz!

Hem de babana bıle guvenme!

Eeee biz hangisini baz alacağız o halde:dislek:
Olmazsa olmaz saygı ve güven,her evlilikte olmazsa olmaz bence.
Güven yoksa bu evlilik bence çoktan bitmiştir.
Ay konu çok farklı yerlere kayar gider bizde de böyle bir çene varken nerelere gider nerelereeeee:teytey::dislek:

civan arda

Daimi Üye
Tepki
261
ya olur mu eşin senin zaten neye sahipseniz yarısı senin e herşeyi bilen birisin bence kafana bile takma :hhhhhh:

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
bizim toplumumzda şöyledir eğer kendi başımızda bir olumsuzluk varsa herkesinde başına da gelebilir,
yada herkesi öyle sanarız yani mesela diyelimki bir hanımın eşi onu aldatmışsa o kadının bütün yorumları bütün erkeklere güven olmaz ve aldatacağına dair yorumlar olur

ama gerçek öyle değildir bütün erkekler güvenelimez değildir

senin işte biraz böyle olmuş koo,yanii kendilerinin başına gelmiş ya senin kim olduğunu eşinin kim olduğunu hiç bilmeden hemen aynı yorumu yapıştırımışlar sizede

burda kim sana ne derse desin kso işte eşin birgün sana ummadığın şeyler yapabilir vs.hiç bir önemi yok bence ,bence her evli insan iç sesini dinlemeli için ne diyorsa odur ,başka bir cevabı yoktur bence

mesela bana aynı şeyleri söyleseler naparım biliyormusun ilk iş eşime söylerim insanların söylediklerini:)
tabiki içimdeki ses olumlu yöndeyse

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
bizim toplumumzda şöyledir eğer kendi başımızda bir olumsuzluk varsa herkesinde başına da gelebilir,
yada herkesi öyle sanarız yani mesela diyelimki bir hanımın eşi onu aldatmışsa o kadının bütün yorumları bütün erkeklere güven olmaz ve aldatacağına dair yorumlar olur

ama gerçek öyle değildir bütün erkekler güvenelimez değildir

senin işte biraz böyle olmuş koo,yanii kendilerinin başına gelmiş ya senin kim olduğunu eşinin kim olduğunu hiç bilmeden hemen aynı yorumu yapıştırımışlar sizede

burda kim sana ne derse desin kso işte eşin birgün sana ummadığın şeyler yapabilir vs.hiç bir önemi yok bence ,bence her evli insan iç sesini dinlemeli için ne diyorsa odur ,başka bir cevabı yoktur bence

mesela bana aynı şeyleri söyleseler naparım biliyormusun ilk iş eşime söylerim insanların söylediklerini:)
tabiki içimdeki ses olumlu yöndeyse

İmza Şahmaran:sigara:
Ruhumu okşadı valla yorumun,aynen katılıyorum:cak:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar