Ben mi tuhafım,millet mi?

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
arkadaşlar canım sıkılıyor yaa iyimi ettim bilmiyorumda arabamı sattım gerçi ucuza gitmedi kısmetse daha iyisini alacagımda eeeeeeeeeee demeyin buraya kadar can sıkan bir durum yok ama işlerim yogunlaştıgı için ben ugraşamıyacagım eşime vekalet verdim her türlü işlemler için
bir arkadaşım hata ettin dedi o boşandı 4 yıl oluyor oda eşine vekalet vermiş ve eşi ondan habersiz evlerini satmıştı hadi bunu susturdum

şefimde aynen hata ettin demesinmi

ayyyyyyyy zaten pipirikliyim tam bunlarla ugraşırken eşim aradı parayı benim hesaba yatırcam dedi benimki mevduat hesabı üfffffffff bunu konuşurken şefim yaaaaaaa demesinmi üfffffffff

ne bileyim eşime güvenirim ama insanlar neden böyle fitneci canımı sıkmaktan başka işe yaramıyorlar :bayil:

sizlerle paylaşmak istedim

OP
kSo

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
cnm esıne bu konuda guvenmıceksen evlılık nasıl yurur senın bu dusndugunu esın sana dusunse? hem genel mı verdın vekaletı? sadece satısla ılgılı verseydın ııcne kurt dusmezdı
esını az cok tanırsın bunu yapacak bırımı sence?

canım genel verdim sorunda oradan çıktı evde benim üstümeydi yani bekarken alınan bir ev üfffffff

eşime güvenim tam canım

benim canımı sıkan insanlar neden böyle konuşurki -yardim

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
valla en iisini sen bilirsin canım eşini ii tanıyan sensin ne desek boş insanlara güven olmuyor bu devirde hadi arkadaşın öyle dedi tamamda şefin niye öyle dediki o eşini tanıyordur bi bildiğinmi var deseydinsonuçta eşemize güvenmicezde kime güvenicez ama eş var eşcik var[/COLOR] çok dert etme derim

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
canım genel verdim sorunda oradan çıktı evde benim üstümeydi yani bekarken alınan bir ev üfffffff

eşime güvenim tam canım

benim canımı sıkan insanlar neden böyle konuşurki -yardim

bazı insanlar kendilerinin çektiği sıkıntıları başkalarının da çekmesini isterlerya da birilerinin kafasını karıştırmaya bayılırlar bence o kişilerin amacı seni doldurmak başka bişey değil tabi eşini yine en iyi sen tanırsın

OP
kSo

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
ya sende dert etiğin şeye bak tatlım sen eşine güvenmiyor musun onunşa bi ömür geçireceğine inanmıyor musun sonuçta iyi anlaşıyorsunuz bırak böyle insanları dikkate alma ya sende
öylede içimden böyle desemde başında biri böyle deyince sinir oluyorsun benimde sadece sinirlerim bozuldu
valla en iisini sen bilirsin canım eşini ii tanıyan sensin ne desek boş insanlara güven olmuyor bu devirde hadi arkadaşın öyle dedi tamamda şefin niye öyle dediki o eşini tanıyordur bi bildiğinmi var deseydin

canım şefim beni 20 senedir tanıyor ailemi falan aklınca bana ablalık ediyor ama eşimi hiç istemedi onlar bana göre bulmadılar uzun hikaye

ilknurun açtıgı bir konu olursa bu konuyu anlatırım :gul:

ama dediğim gibi iyi giden güven olan ilişkiler neden insanlarca yıpratılmak isteniyor :bayil:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
nasıl bi konu istersin anlatmak için hemen açayım:) ya tatlım bu insanlara tek diyeceğin ben eşime güveniyorum bizde böye bişey olmaz o da bana veriyo diyeceksin boşverr

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Sen de takılmakta haklısın ksom anlıyorum seni

devir öyle kötü ki insan kime güveneceğini şaşırıyo

peki bu vekaleti arabayı aldıktan sonra eşinden geri almanın bi yolu yok mu

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Sana tek bir şey soracağım kSo'm ve senden sadece bir cevap istiyorum.
Olduki aynı durumda olan eşin ise,eşin sana tam vekalet verse..
Hiç terddütsüz bunu yapsa,aceba eşinde aynı senin düşündüğün şeyleri düşünürmü yoksa gözü kapalı o vekaleti verirmiydi canım?
Evet vereceğin cevaba göre yorum yapmak istiyorum canım.

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
valla tamam neler oluyor neler de insan bu devirde eşine bile güvenemeyekse o hayat çekilmez valla

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
ya kesinlikle ilknura ve diğer arkadaşlara katılıyorum... sen kafanı yorma bence bu tür konularla canım.. sonuçta eşin o senin karşılıklı güven yoksa hiçbişeyde yoktur... :hhhhhh:

yok yokk bizim enişte öle şey yapmaz.... :dil:

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
saha katılıyorum oda aynısını yaparsa demekkı sorun olmaz cnm ııcn rahat etsın ıstıyorsan vekaletı ıptal etıtırp daırenın drumunu bı kontrl et ama nebılım bunlar bana cok tuhaf gelıyo evlılık zedelenmesı gıbı nebılım :(

OP
kSo

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
Sana tek bir şey soracağım kSo'm ve senden sadece bir cevap istiyorum.
Olduki aynı durumda olan eşin ise,eşin sana tam vekalet verse..
Hiç terddütsüz bunu yapsa,aceba eşinde aynı senin düşündüğün şeyleri düşünürmü yoksa gözü kapalı o vekaleti verirmiydi canım?
Evet vereceğin cevaba göre yorum yapmak istiyorum canım.

şahım benim eşime verdiğim vekalette içime sinmeyen yan yok
sorunun cevabıda oda benim gibi tam vekalet verirdi süre konmadan

benim sinirlendiğim böyle yorumlar neden yapılır nedne herkeze 1 derece dolandırıcı gibi bakılıyor yada insanların içine fitne sokulmaya çalışılıyor ben buna kızdım üzüldüm canım

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
anladım sımdı senı ınsnalar bırıbırne guven kalamdı sevgı askdan once maddıyat almıs
boyle olunca kotu dusunup fıtlerler senı ıste:(

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Eşim ile birlikte çalıştığımı herkes bilir.
7 yıllık bir evliliği sürdürmeye ve bu dünyada bir şekilde ayakta kalmaya mücadele ediyoruz.
Bundan 2 yıl evvel Noter'e gittiğimizde araba satışımız için,gelmişken sana tam vekalet vereyim dedim.
Ne gereği var,sen zaten hep yanımda oluyorsun dedi,bende hayır dedim.Firma benim üzerime olduğu için,yaptığımız sözleşmelerde illaki benim imzam olması gerekiyordu.Onun ilgilendiği müşterilerde benim kaşem ve imzam olmadan hiç bir işlem yapamıyor,herhangi bir sorun olduğunda hiç bir hak iddia edemiyordu..
Bu sebepten ötürü kendisine tam vekaletimi gözüm kapalı verdim.
Bana vekaletin aslını verdi ve ben kasaya kilitledim.Bu zaman içindede hiç bir şekilde ne ona bir güvensizliğim oldu,nede aklımdan kötü bir şey geçti.
Eğer seninde için rahat edecekse;vekaletini süreli verseydin,canım süresi geçince zaten geçerliliğini otomatik kaybedecektir.
Eğer süresiz verdi isende notere eşin olmadan giderek iptal ettirebilirsin canım.
Ama eşine karşı bir güvensizliğin söz konusu ise,aklın rahat olacak ise bence vekaletini iptal ettir.
Ama yok eşime ben güveniyorum da dersen,ki bana göre eşler arasında güvensizlik var ise bence o evlilikte bir takım değerler tam yerine oturmamıştır,bunun üzerinde azıcık muhasebe yapın derim birtanem

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar