"Bayat Ekmekleri Değerlendirme Yarışması" Oylaması Başladı

En beğendiğiniz tarif hangisi?

• 1.Aday - Bayat Ekmekten Pazılı ve Lorlu Muffin - nk83 [IMG]http://www.4smileys.com/smileys/sport-smi

Kullanılan: 7 15,2%
  • 2.Aday - Sebzeli Bayat Ekmek Köftesi - sıladayım [IMG]http://www.4smileys.com/smileys/sport-smileys

Kullanılan: 6 13,0%
  • 3.Aday - Papara - Rumeli Yemeği - bitter_im [IMG]http://www.4smileys.com/smileys/sport-smileys/gold.

Kullanılan: 23 50,0%
  • 4.Aday - Bayat Ekmekten Poğaça - ferah :ask:

Kullanılan: 5 10,9%
  • 5.Aday - Bayat Ekmek Köftesi - kanatsiz_angel :ask:

Kullanılan: 5 10,9%

• Kullanılan toplam oy
    46
  • Anket kapatılmış .

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Bittoşum ellerine sağlık bebişim demek oyları slip süpüren sendin:ko:koTebrik ederim bitanem biriniciliğini:sevindirikasli::sevindirikasli::sevindirikasli:

Nkcım senide tebrik ederim canım Benim oyumda sanaydı:huhuu: :sevindirikasli::sevindirikasli:
Ferahcım Kanatsız Angelcim sizleride tebrik ediyorum:sevindirikasli::sevindirikasli:

Kendimide tebrik edeyim barim:sevindirikasli:şeytanın bacağını kıracağum bigün:ko:ko:koha gayret :ko:ko:ko

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
paparayi ben ekmek poparasi olarak bilirim bir makedon kizi olarak ;)
ekmekler küp küp dogranip sütle hafif sulandirilmis ve tuzlanmis yogurtla karistirilir babamin memleketinde

birde cay poparasi yapilir siyah poset cay kaynar suda biraz bekletilip sekerle tatlandirilir küp küp dogranmis bayat ekmekler ilave edilip ilik ilik yenir ;)

kanatsiz_angel

Aktif Üye
Tepki
140
resim
resim
resim

Bayat Ekmekleri Değerlendirme Yarışması

Sizlerin oylarıyla birinci seçilen Papara-Rumeli Yemeği ve dolayısıyla tarif sahibi bitter_im arkadaşımız oldu :kupa: kendisini kutlarken bayat ekmekten bu kadar hoş şeyler ortaya çıkabileceğini kanıtlayan tüm katılımcılarımıza da yaratıcılıklarından ötürü alkışlarımızı gönderiyoruz.Hepiniz harikaydınız hanımefendinin mutfak perileri-alkis-alkis

-alkis-alkis-alkis

:kupa: Birincimiz :kupa:
3.Adayımız

resim

tebrik ediyorum

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.661
Bittoşum ellerine sağlık bebişim demek oyları slip süpüren sendin:ko:koTebrik ederim bitanem biriniciliğini:sevindirikasli::sevindirikasli::sevindirikasli:

Nkcım senide tebrik ederim canım Benim oyumda sanaydı:huhuu: :sevindirikasli::sevindirikasli:
Ferahcım Kanatsız Angelcim sizleride tebrik ediyorum:sevindirikasli::sevindirikasli:

Kendimide tebrik edeyim barim:sevindirikasli:şeytanın bacağını kıracağum bigün:ko:ko:koha gayret :ko:ko:ko

buarada BITTERIM seni tebrik ederim canim
masaALLAH mutfak konusunda nekadar ilerledin
nekadar pratiklestin
yapan ellerin dert görmesin
:huhuu::huhuu::huhuu::huhuu:

Teşekkür ederim

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar