Basim sagolsun..

elem

Aktif Üye
Tepki
137
Başın sağolsun canım benim çok üzüldüm..
Rabbim rahmet eylesin..
Yeri mekanı cennet olsun inşAllah.

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148
bitterim canım inan çok üzüldüm
kelimeler boğazıma düğümlendi :(
başın sağ olsun rabbim babanın yerini nurla doldursun mekanını cennet eylesin inşallah

Teyzos

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
5.771
Canım benim bizler ne dersek diyelim senin acın gecmeyecek rabbim öncelikle sizlere eyyup peygamber sabrı versin cok zor bilirim ben 10 senedir alışamadım babamın yokluğuna öyle zamanlar gelirki bağıra bağıra ağlamak isterim babamı özledim diye hiç kimse konduramaz yakıştıramaz ölümü sevdiklerine ama elden birşey gelmiyor ölüm allahın emri rabbim gel beri dedikten sonra ne gidenin ne gönderenin itiraz şansı yok "inna lillah ve inna ileyhi raciun" rabbim o yattıkca sizlere hayırlı imanlı uzun ömür versin en başı sabır versin babacığının da mekanı cennet olsun güçlü olmaya sağlam durmaya calış zor biliyorum ama bunu yapmak zorundasın

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Başın sağolsun bitterim.babanın mekanı cennet olsun sizlerede sabır versin.

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Herkesten Allah razi olsun..
Insallah siteye dondugumde herbirinzin mesajlarini tek tek yanitlayacagin hepinizi ayri ayri seviyorum iyiki varsiniz iyiki tanismisim hepinizle rabbim kimseyi zamansiz annesinden babasindan ayirmasin ikisjnide tatdim inanin cok buyuk aci.. icim yaniyor ama maalesef giden gelmiyor keske gelse ama iste rabbim ne derse o ne ileri ne geri.. profil mesajlarim olsun burdakiler olsun inanin cok ama cok mutlu ediyor beni cok sagolun beni seven dusunen herkese cok tesekkur ediyorum. Inanin dayimdan gormedim aci gunumde destegi daha kostek oldular sinirden catlattilar onlarin stresi beni hasta etti abiminde piskolojisi bozuk ikimizde bir piskatriye gidecegiz hayirlisi.. dualarinizi esirgemeyin. :(

datlu sapuk

Daimi Üye
Tepki
618
Salma kendini canım sen güçlü bi kişilige sahipsin ne desek boş ateş düştüğü yeri yakar ama takdiri ilahi bitanem

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444
Başınız saolsun, Allah sabırlar versin. Elimizden dua etmekten başka bir şey gelmiyor ne yazıkki.

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148
Herkesten Allah razi olsun..
Insallah siteye dondugumde herbirinzin mesajlarini tek tek yanitlayacagin hepinizi ayri ayri seviyorum iyiki varsiniz iyiki tanismisim hepinizle rabbim kimseyi zamansiz annesinden babasindan ayirmasin ikisjnide tatdim inanin cok buyuk aci.. icim yaniyor ama maalesef giden gelmiyor keske gelse ama iste rabbim ne derse o ne ileri ne geri.. profil mesajlarim olsun burdakiler olsun inanin cok ama cok mutlu ediyor beni cok sagolun beni seven dusunen herkese cok tesekkur ediyorum. Inanin dayimdan gormedim aci gunumde destegi daha kostek oldular sinirden catlattilar onlarin stresi beni hasta etti abiminde piskolojisi bozuk ikimizde bir piskatriye gidecegiz hayirlisi.. dualarinizi esirgemeyin. :(

bitterim gülüm benim acın çok büyük :(
rabbim abinede sanada bol sabır versin
bu dönemi biliyorum insanın kendi ailesinden başka yananı başka destek olanı olmuyor
ne akraba ne eş dost gerisi yalan malesef

güçlü olmaya çalışın destek olmayan insanlara inat ayakta durun salmayın kendinizi

:( :( :(

_elifarslan_

Aktif Üye
Tepki
115
-Bir Gün gelir biter Bu can da, Bir gün gelir Gülen Gözlerimiz Ağlar bir Anda, herzaman Dua Edelim Kalbimizi temizleyelim Ölümü Hayatımızda Hissedelim. Başınız Sağolsun

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar