Basim sagolsun..

C

ceylanım

Misafir
rabbim sabır versin canım basın sagolsun mekanı cennet olsun inşallah

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Hayatın Acı gerçekleri Gelir bir gün Vurur Ummadığımız Bir Anda canım ne diyeceğimi bilemiyorum böyle bir durumda ne söylesem yeterli gelmez.Yazarken gözlerim doldu inan bana Allahım sizlere dayanma gücü versin sabırlar versin dualarımız babanla rabbim onu cennetine nail etsin.

İnnâ lillâhi ve innâ ileyhi râciğûn.

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
Aynı yollardan geçmiş biri olarak bu durumlarda bana kal geliyor inan ki :( çok üzüldüm be balım seninle konuşurken hep bir umudum vardı iyi haberlerini almayı çok istedim gerçekten ama kısmet böyleymiş yapacak birşey yok. Sabah kalktığımda içim sıkıntılıydı bir gergindim birde telefonda mesajını görünce ay sakın öyle bir şey demesin diyerek açtım ama maalesef durum anlattığın gibiymiş...

Başta sana ve tüm ailene sabır diliyorum başınız sağolsun babacığının yattığı yer nur olsun canım arkadaşım benim...

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
bitterim kuzum,başın sağolsun tatlım,mekanı cennet yattığı yer nur olsun,konuyu okuyunca kelimeler düğümlendi boğazımda :( Allah, babacığın yattıkça sizlere ömür versin canım benim...

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Böyle zamanlarda dilim düğümlenir sanki ne diyeceğimi bilemem.Allah sana ve ailene sabır versin canım.Babanında mekanı cennet olsun.Nasıl üzüldüğümü anlatmak için kelimeler kifayetsiz kalır :uzgun: Herzamanki gibi dik ve sağlam dur bu hayatta ...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar