Bana bi el atın hanımefendiler :)

OP
pervin86

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
canım sen hamilesin galiba.
bana öyle geliyor.
aman ağrım var diyerek ağrı kesici yutma :)

ay inşallah canım inşallah ama adet sancılarım var aynı adet sancısı bide 2 gün geçti teste tek çizgi çıktı umudumu yitirdim :(

ayrıca kızlar ablam boşanma kararı aldı ve yanıma taşındı eşi ve ailesi bize ulaşamıyor herkesi arıyorlar dünde beni aradı kocası sert çıktım :( tamamen bitsin istiyo ablam bayrama kadar yanımda durucak sonra alt katımda kiraya çıkıcak eğer kiralayabilirsek :dertli:

M

madesam

Misafir
hadi ya hayırlısı olsun canım en son düzelmişler demiştin yine bozulmuş anlaşılan...

OP
pervin86

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
hadi ya hayırlısı olsun canım en son düzelmişler demiştin yine bozulmuş anlaşılan...

Evet canım çocuk aynı sahipsiz köpekler gibi ablama söylemeden annesine gidiyo yakında değil annesi arkadaşlarıyla buluşuyo ablama söylemiyo en son ablam 29 ekim bayram olduğu için öğlen 12 de çıkıcakmış adamda evdeymiş o hiç gitmemiş ablam demişki ben erken gelicem gelince beraber bayram temizliği yaparız demiş eve bi gitmiş enişte bey yok sormuş nerdesin diye dışardayım demiş 3 kere sormuş ablam dışardayım demiş ablamda dışardasın anladıkda nerdesin demiş eniştede annemlerdeyim deyince çıldırmış ve bütün evde ne eşya varsa kırmış dökmüş valizini toplamış çıkmış

OP
pervin86

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
Ablam 30 yaşında 11 yıldır aynı iş yerinde çalışıyor canım zaten evleneli 5,buçuk ay olmuştu :uzgun::uzgun::uzgun:

OP
pervin86

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
Kızlar bana kimse yardımcı olmayacakmı hala hasta olmadım ve ara ara adet olucak gibi oluyorum ve göğüslerim çok azıyo :uzgun::uzgun::uzgun:

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
valla testler bazen doğru sonuç vermezz...
Ablanada üzüldüm ama kendisi için doğru olanı yaptığına inanıyorum. Daha önceden de anlatmıştın kurtulmuş yanii...

OP
pervin86

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
hasta olacakta olabilirsin daha 2gün geçmiş ben 15 gün geçtiğini bilirim adetin 1 hafta geçmeli ancak o zamn testte çıkar

çikolatacım bende bazen 7 gün bile geçerdi ama sadece terlerdim ve sinirli olurdum asla karnım ağrımazdı ilk defa böyle oluyorum yani 4 gündür adet ağrısı çekiyorum mesela şimdi gayet normalim hiç bişeyim yok ama bi ağrı başlıyo şimdi olucam diyorum yine geçiyo ağrı kasıklarım deli gibi ağrıyo ben 4 gündür bu çektiğim ağrıyı anlamıyorum :uzgun:

OP
pervin86

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
valla testler bazen doğru sonuç vermezz...
Ablanada üzüldüm ama kendisi için doğru olanı yaptığına inanıyorum. Daha önceden de anlatmıştın kurtulmuş yanii...

evet canım kurtuldumu kurtulmadımı zaman gösterecek deli gibi ablamı bizleri arıyo çocuk ama ablam kararlı dönmeyecek:uzgun:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Ablana üzüldüm canım.Umarım doğru olan budur

pervincim hamilelik konusunda stres yapma.Stres bile hamile kalamamaya etkenmiş biliyormusun?Lütfen içini ferah tutmaya çalış ve Allahtan hayırlı olanı iste.Ben inanıyorum sen iyi bir anne olucaksın

OP
pervin86

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
Ablana üzüldüm canım.Umarım doğru olan budur

pervincim hamilelik konusunda stres yapma.Stres bile hamile kalamamaya etkenmiş biliyormusun?Lütfen içini ferah tutmaya çalış ve Allahtan hayırlı olanı iste.Ben inanıyorum sen iyi bir anne olucaksın

çok kötüyüm şekerparem hemde çok ablam 3 gündür bizde ve biz eşimle üçgündür küsüz eşim en ufak şeye alınganlık yapıyo üçgündür gelip yanıma sırnaşmıyo bile verdiğim parayı almıyo bi tuhaf anlamadım ablam geldi diyemi acaba ufak bi ağız dalaşı yaptık ondan sonra böyle oldu :uzgun:

M

madesam

Misafir
canım eşininde sıkıntıları olabilir.. ablan konusunda da hayırlısı neyse o olsun...

OP
pervin86

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
kızlar bu sabah adet oldum :((( hemen doktora gittim kazıklandım bi güzel geri geldim daha doğrusu adet sancılarım için gittim neyse ultrasonla baktı gebelik görünmiyor ama böyle şüpheli adetlerde olabilir dedi kan testi verdi muane ücreti 30 tl ödedim idrar ve kan testi yapmak için aşağı gittim adam demesinmi 30 tl kan testi 20 tl idrar testi yapmadan geri döndüm hamileysem bile ki değilim kendiliğinden öğreneyim bu ne ya :uzgun:

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
pes etmek yok canım. Allahım hayırlı zaman da versin en önemliside bu zaten...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar