Bana bi el atın hanımefendiler :)

OP
pervin86

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
Peki sıcaklık basınç gibi şeyler hissediyor musun karnının altınca ?
Şafak mehtap olmuş :)

canım sadece kasıklarımda batma hissediyorum bide dolgunluk hissi var midemdeki ülserdenmidir bilinmez sıcaklık derken nasıl bişey canım bide sana şunu söyliyim

şimdi benim adetim önceden 35 günde bir oluyodu ama ilaçlar filan içtim son iki aydır adetim 29+29 gidiyodu yani 30 oluyo 30 dan 14 çıkıncada 16. günü benim yumurtlama zamanım oluyo ama 35 gün ise 21. günü yumurtlama zamanım oluyo yani anlamadığım biz dün sabahta gecede birlikte olduk hemde ikimizde aşırı istekliydik çocuk için olmadık yani ama oldu sonuçta:kahkaha: çalışmalar hızlı bi şekilde devam etti şimdi ben bu zamanlarda hamile kalırsam şu bi kaç gün içinde adet olurmuyum 29 ekimde ve ne zaman belli olur hamileliğim ya çok soru sordum :sinifsinif:

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Baya özele girmişsin açıklayıcı olmuş pervincim :)
O dolgunluk hissi hamile olduğunun göstergesi olabilir diye düşünüyorum. Eğer beirttiğin tarihlerde hamile kaldıysan regl olabilirsin bunu birçok kadın görüyor (hamilelik üzerine regl) ama görmeyebilirsin de , adet olsan da olmasan da 2 hafta sonra sen bir test yap bence.

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
canım sadece kasıklarımda batma hissediyorum bide dolgunluk hissi var midemdeki ülserdenmidir bilinmez sıcaklık derken nasıl bişey canım bide sana şunu söyliyim

şimdi benim adetim önceden 35 günde bir oluyodu ama ilaçlar filan içtim son iki aydır adetim 29+29 gidiyodu yani 30 oluyo 30 dan 14 çıkıncada 16. günü benim yumurtlama zamanım oluyo ama 35 gün ise 21. günü yumurtlama zamanım oluyo yani anlamadığım biz dün sabahta gecede birlikte olduk hemde ikimizde aşırı istekliydik çocuk için olmadık yani ama oldu sonuçta:kahkaha: çalışmalar hızlı bi şekilde devam etti şimdi ben bu zamanlarda hamile kalırsam şu bi kaç gün içinde adet olurmuyum 29 ekimde ve ne zaman belli olur hamileliğim ya çok soru sordum :sinifsinif:

ay ben de sabırsızlanıyorum şu kız bir hamile kalsada rahatlasak:)

OP
pervin86

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
kızlar günaydın süpersiniz ya sabah sabah güldürdünüz beni töbecim kalsam dimi :hihi:

kızlar şafak 6 :1::kahkaha::sirin:

boran

Aktif Üye
Tepki
89
slm arkadaşlar bügün üye oldum nereye ne yazcamı bilmiyorum şöyle bakarkenpervin 86 gözüme takıldı pervincigim bende bu ay hamile kalmaya çalışıyorum benim 2 kızım var ALLAH nasip ederse erkek çoçuk istiyorum bendede siprail vardı bu ay başşında çıkarttım yani sana söylücem her şeyi oluruna bırak önceki çocuklarımda hep küçük yaşda hamile kaldım biri15 yaş diyeri17 yaş hiç ne hamiligimi bildim nede anneligimi çünkü bende çocuktum şimdi 26 yaşındayım inş olur hakkımızda hayırlısı kızlarıma çok iyi baktım.. ilk kızım 7 aylıktı ALLAH IMA şükür şiimdi 5 sınıf okuyor ALLAH herkese annelik duygusunu tattırsın inş

OP
pervin86

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
slm arkadaşlar bügün üye oldum nereye ne yazcamı bilmiyorum şöyle bakarkenpervin 86 gözüme takıldı pervincigim bende bu ay hamile kalmaya çalışıyorum benim 2 kızım var ALLAH nasip ederse erkek çoçuk istiyorum bendede siprail vardı bu ay başşında çıkarttım yani sana söylücem her şeyi oluruna bırak önceki çocuklarımda hep küçük yaşda hamile kaldım biri15 yaş diyeri17 yaş hiç ne hamiligimi bildim nede anneligimi çünkü bende çocuktum şimdi 26 yaşındayım inş olur hakkımızda hayırlısı kızlarıma çok iyi baktım.. ilk kızım 7 aylıktı ALLAH IMA şükür şiimdi 5 sınıf okuyor ALLAH herkese annelik duygusunu tattırsın inş

ay canım hoş gelsin sefalar getirdin bende 26 yaşındayım inşallah hemencecik kalırız benim 6 günüm kaldı hamilemiyim bilmiyorum bişeyler hissetmekle hissetmemek arasındayım :cokkomik:

biraz karışığım anlaşılan -ciko

OP
pervin86

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
kızlar dün akşam dayanamayıp tes yaptım bu arada şafak 5 :)

ama negatif çıktı :(
sabah erkenden yine yaptım oda negatif çıktı :(

çok mu erken kızlar 5 gün kala idrarda çıkmazmı yoksa hamile değilmiyim:uzgun:

M

madesam

Misafir
canım hayırlısını iste allahtan acele etme bi de dur bakalım..

boran

Aktif Üye
Tepki
89
slm pervincigim bende saglık ocagında tes yaptırdım sipraili çıkarttıktan bir hafta sonra bendede çıkmamıştı ama duyduguma göre ıdrarda hemen belli olmuyormuş kan tahlilinde daha çok belli oluyormuş:uzgun:

boran

Aktif Üye
Tepki
89
sonra bir hafta sonra gidiyim dedim aç karna kan almaları lazım bende hamileyken bulantı diksinme falan olmaz yanlız çok uykum gelir sabahtan :kahkaha: akşama akşamdan sabaha kadar uyusam başka bir şey istemem o yüzden erkenden aç karna gidipte tahlil yaptıramadım.
:kahkaha:

boran

Aktif Üye
Tepki
89
ben kayserideyim istanbula 2 kez geldim oralar bana çok karışık gibi dogup büyüdüğüm şehir kayseri buraya alıştım odan belkide saglık ocagı veya hastanede kan tahlili yaptır bence içinide ferah tut hayırlısıyla olsun inş saglıklı olur inş hayırlı haberlerini bek :lilav:

OP
pervin86

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
ben kayserideyim istanbula 2 kez geldim oralar bana çok karışık gibi dogup büyüdüğüm şehir kayseri buraya alıştım odan belkide saglık ocagı veya hastanede kan tahlili yaptır bence içinide ferah tut hayırlısıyla olsun inş saglıklı olur inş hayırlı haberlerini bek :lilav:

sence kanda çıkarmı benim 5 gün var adetime ama şekerim

OP
pervin86

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
inşallah canım Allah ın izniyle günümü beklemek istiyorum izin almıyım şimdi durduk yerde dimi ama çalışıyorum ben çünkü

boran

Aktif Üye
Tepki
89
aç tok yada sabah öğlen farketmez bu hastalık değilki bebek varsa her türlü çıkıyor oğlumda gündüz yaptırmıştım karnımda toktu ordan biliyorum

valla bilmiyorum ben saglık ocagına gittigimde yarın sabah aç karna gelde tahlil yapalım dediler bende heycanlıydım bügün olmazmı dedim hemşire olur ıdrar tahlili yaparız o zaman dedi ıdrar tahlili yaptılar diyer hemşire de kan tahlili daha iyi sonuç veriyor dedi ordan biliyorum ben

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar