Bal Köpüğü, Kahve Köpüğü Saç Rengi ve Saç Boyası

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684
daha önce dediğim gibi senelerdir saçımı palette kahve köpüğüne boyarım bu sefer loreal casting bal köpüğüne boyadım güzel oldu :zuzu:

laz-kızı

Yeni Üye
Tepki
3
slm kızlar renkler çok güzel ..benim saçımda acık bakırdı üstüne bal köpügüyle boyadım pallteinkiyle begenmedim resimdekiyle alaksaı yok ..acaba ılk boyada göstermıyomu tekrar boyasam nasıl olur acaba fıkrı olan varmı.

G

guzelcem

Misafir
Saçlarımı koyu kahveye boyatdım polisevinde harika oldu, 2 ay kullanmamı tavsiye etdi kuaförüm:) 8 mart dünya kadınlar günü için çayımız olucak polisevinde ilde saçlarımı tekrar boyatmayı düşünüyorum en şık ben olmalıyım :)))):zuzu::zuzu::zuzu:

RanaLal

Aktif Üye
Tepki
119
Saçlarımı koyu kahveye boyatdım polisevinde harika oldu, 2 ay kullanmamı tavsiye etdi kuaförüm:) 8 mart dünya kadınlar günü için çayımız olucak polisevinde ilde saçlarımı tekrar boyatmayı düşünüyorum en şık ben olmalıyım :)))):zuzu::zuzu::zuzu:

Polisevinde saçları çok güzel boyadıklarını duydum fakat kartın olması gerekiyor bundan faydalanmak için değil mi guzelcem? hatta antalyadada varmış 1. olmuş yarışmalarda. ne kadar şanslısınız. biz dünyanın parasını döküyoruz. üstelik iyide olmayabiliyor canım.

G

guzelcem

Misafir
Canısı eşim ilçe emniyet müdürü, kartım olsun yada olmasın sicil numarasını verdiğim an polisevinin bütün imkanlarından yararlanıyorum. antalyadaki polisevindeki kuaförün yarışmada birinci olduğunu şube müdürün hanımından duymuşdum kendisi yapdırmış inanın içim gitdi helal olsun dedim kuaföre, dışarda ben 100 yada 150 milyon fazla bile ödedim saçlarıma iyi yapdırmak için saçlarım daha kötü oldu:( il emniyet müdürümüzün hanımıyla boyatdık saçlarımızı 5 milyon verdim çok güzel boyadı masajda yapdı en azından rahatladık canısı....

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Bugünlerde aklımı karıştıran birrenk sanırım artık kahverenginden vaz geçip yaza yeni bir saç rengiyle girmek engüzeli olucak :huhuu::huhuu::huhuu:

mavili

Yeni Üye
Tepki
0
Bu arada yazını okudum. kesinlikle renk üstüne renk attırıyorsan bir kere de olsun mahmut ebile git sanatçı adam. biraz pahalı ama olsun değer, ben gerçi www. ***********.com' dan alıyorum taksit maksit yaptırıyorum öyle rahat oluyor.

Masum

Aktif Üye
Tepki
185
Daha önce benim saç rengim buydu :sevindirikasli: ama şimdi siyah saç rengim

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar